Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

szkoleniePerfectDating Jeśli wahasz się z decyzją, by zapisać się na nasze szkolenie przeczytaj opinie naszych kursantów!

 

 

Oto recenzje osób, które uczestniczyły w szkoleniu:"Sorki za zwłokę w napisaniu obiecanej opinii. Niniejszym zatem nadrabiam zaległość.
Zapisując się na szkolenia, miałem nastawienie życzliwie-sceptyczne. Myślałem - warto dać im szansę, może nie zawiodą moich nadziei i dowiem się czegoś wartościowego. W rzeczywistości wielokrotnie przekroczyły moje oczekiwania! Dowiedziałem się tak wielu rzeczy, których byłem kompletnie nieświadomy, zrozumiałem tak wiele rzeczy, które były całkowitym zaskoczeniem, i wzorców, których nigdy bym nie przypuszczał, że mogą być przyczynami problemów i "rozwalaczami" relacji z kobietami, że nadal nie mogę uwierzyć. Chłopaki na wstępie ostrzegają, że to nieraz zmienia życie o 180 stopni. Bierzcie to ostrzeżenie na serio! Nie tylko zostałem popchnięty we właściwym kierunku w sprawach relacji z kobietami ale w ogóle w stronę samo ulepszania swojej osoby, jasnego określenia i realizacji swoich oczekiwań od życia!"


Dzięki jeszcze raz, za to, co mi daliście!
pozdrawiam,

Przemek (28) - szkolenie 14-16 Listopada 2008Perfec Dating Weekendowe
"powiem Ci, że..." hehe nigdy nie miałem trudności ani oporów w kontaktach z dziewczynami dopóki nie trafiłem na dziewczynę, która jak sie potem okazało miała swoje fobie głęboko zakorzenione i nie było do niej potrzebne ani odpowiednie podejscie ani żadne techniki tylko najzwyczajniej potrzebny jest jej psycholog bo jej wizja przyszlosci to: 1.mieszkanie 2.samochod 3.piesek do przytulania i na tym kończą sie jej marzenia.
Kolesi jednego po drugim odprawia bo jak twierdzi chce byc sama, spędzać czas z kolezankami i tak jej jest dobrze wiec albo 1.będzie stara paną albo 2. lesbą. Wszystkich kolesi którzy sie dwoili, troili odprawiała, łącznie ze mną, ja chyba najdłużej sie produkowałem bo kilka miesięcy, wszystko na marne bo miała i tak z góry olewkę ale nijak nie sygnalizowała ani nie dawała po sobie poznać - poprostu taki zryty model dziewuchy odbiegający od wszelkich schematów. Ale przez te kilka miesiecy zdążyła rozchwiac moja pewnosc siebie, asertywnosc i swobode z jaka zawsze porozumiewałem sie z kobietami. Nigdy nie miałem problemów ani oporów, zawsze brałem co chciałem i co/kto mi sie podobał dopóki nie trafiłem na nią. Na tematy kursów, szkoleń, książek związanych z psychologią kobiet nigdy nie zwracałem uwagi, często żartowałem ze znajomymi ze sam mogę zacząć pisać felietony na ten temat:) Ale po tym ostatnim przypadku odbiegającym od jakichkolwiek przyjętych standardów, stwierdziłem aby może jednak czegoś sie dowiedzieć, coś poprawić, i "powiem Ci" (mój ulubiony cytat:) Wasz materiał jest primo przygotowany przystępnie do przyswojenia:) a secondo i co najważniejsze przygotowaliście to nie w książkowy tylko w praktyczny bardziej z życia wzięty sposób, dużo ciekawiej ten nagrany materiał sie prezentuje niż sucha czytana teoria. Przypuszczam, ze dla każdego ten materiał jest przystępny bez względu na to czy ogląda to gość rozgarnięty czy kompletny tłuczek. Sceptycznie podchodziłem do zakupu, pomyślałem kolejni naciągacze, kolorowy film zrobili ze stekiem bzdur byle nabić kasę (tez handluje:) ale pozytywnie sie zaskoczyłem, jak pierwsza płyta wciągnęła to obejrzałem wszystkie w 3dni jedna po drugiej:) spora część z sytuacji ktore omawialiscie w materiale była dla mnie całkowicie oczywista albo znana:) ale przyznam szczerze ze dowiedzialem sie równie wiele nowych ciekawych rzeczy ktore nie były do tej pory oczywiste, a jak sie później okazalo powinny... Podsumowójac poznałem niedawno ekstra dziewczyne, aze akurat bylem swiezo po zapoznaiu sie z Waszym materialem to odrazu postanowilem wcielić w życie pare Waszych wskazowek i... nawet dobrze miesiac nie minal a jestesmy parą (chociaz dziewczyna z klasą, rzadko sie umawia nie mowiac już o tym azeby zaraz z kims się wiązac) to oczywiście nie jest wasza zasługa ale mogę zaryzykować stwierdzenie ze jakiś swój wkład w tym sukcesie mieliście:)

Grzesiek - szkolenie DVDPerfec Dating Weekendowe
Cześć Mateusz z tej strony przede wszystkim wielkie dzięki za to co robicie i to jak można się rozwinąć dzięki waszej wiedzy która nam przekazaliście w stosunku do kobiet gdyż tak naprawde wcześniej człowiek stał w miejscu i pomimo wielu prób nadal czegoś brakowało tak aby odnosić sukcesy z kobietami i dlatego zapisując sie na wasze szkolenie zrozumiałem że można sie bardzo i to bardzo zmienić tylko oczywiście trzeba tego chcieć,ja spróbowałem i nie żałuje ani jednej minuty spędzonej na Szkoleniu gorąco pozdrawiam Marcina i Krzyśka i doceniam to co dla nas robią.

Mateusz (23) - szkolenie 11-12 października 2008Perfec Dating Weekendowe
Przyznam, że na początku nie wierzylem w to co napisane było na stronie. Nigdy wczesniej nie spotkałem się z tą tematyką i bardzo sceptycznie podszedłem do szkolenia. Jako, że z kobietami raczej sobie nie radziłem przez większość życia (to znaczy było kilka związków ale z pewnością nie takich jakbym chciał.) Chciałem przede wszystkim nauczyć się poznawać obce kobiety... No i jestem mile zaskoczony. Chłopaki działają w praktyce jak burza! Na 3 kluby w Krakowie, w których byliśmy otworzyli koło 30 setów - ja sam poznałem z 20 obcych dziewczyn! Nie widziałem jeszcze czegoś takiego nigdy. Podchodziłem - oni cały czas korygowali to, co robię - trochę śmiesznie to wyglądało, ale działa jak cholera! Oprócz tego otworzyli mi oczy na wiele innych spraw związanych z kobietami. Dzięki Chłopaki!
 
Piotrek (28) - szkolenie 9-10 sierpnia 2008Perfec Dating Weekendowe
 
Co mogę powiedzieć? Zajebiście się cieszę, że przyszedłem na ten kurs!!! Chłopaki naprawdę profesjonalnie to przeprowadzili! Prezentują niezwykły styl podejścia do kobiet. Oprócz swoich technik znają się praktycznie na wszystkim o czym do tej pory słyszałem w tej tematyce: Mystery, Ross Jeffries, Deangelo, Badboy, David X itd... Nie poznałem jeszcze nikogo, kto miałby tak ogromną wiedzę teoretyczną! Ale to, co zobaczyłem w praktyce roz**** mi całkowicie system! Goście są po prostu porąbani jeśli chodzi o podryw - w klubie dosłownie jak maszyny do podrywania :), w 5 minut poznali połowę dziewczyn w klubie, jeden po następnych pięciu już całował się z jakąś dziewczyną, numery to wpadały co 2 minuty do ich telefonów - normalnie mistrzostwo! Najlepsze, że po tym małym pokazie większość z nas na kursie nauczyli jak rozmawiać, poznawać, brać numery - znałem wcześniej dużo rzeczy na ten temat ale teraz uważam, że umiejętności skoczyły mi o 200%. Pozdrawiam Was i dzięki za wszystko Marek

Marek (23) - szkolenie 9-10 sierpnia 2008

Komentarze   

0 # Przemek 2011-07-26 13:43
Ja zaliczał bym siebie(czas przeszły) do niedowiarków.Po dchodziłem do tego szkolenia sceptycznie.Ale cóż za problem spróbować.Na nie jednej imprezie,dyskot ece wydawałem więcej kasy.I co jaki był efekt przed szkoleniem.Wszy scy chyba się domyślają.Krzys iek swoim podejściem,swoi m sposobem mówienia,powodu je że człowiek się luzuje na szkoleniu,stres ustępuje.Ja słuchałem go uważnie jak nie pamiętam kogo ostatnio aż tak.A potem jak wprowadzasz jego słowa w czyn...hm...stw ierdzasz że to co on mówił,wszystko to DZIAŁA,to przynosi EFEKT jest wymierny wynik.Powtórzę TO DZIAŁA.Polecam wszystkim.Dzięk i
I jest EFEKT,WYNIK.Pol ecam WSZYSTKIM
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Sebastian 29 2011-11-09 20:58
Brałem udział w październikowym spotkaniu we Wrocławiu roku 2011.
O szkoleniu mogę wypowiedzieć się w samych superlatywach, nigdy nie zdawałem sobie sprawy z rzeczy, które zostały mi na szkoleniu przekazane. Oczywiście przed szkoleniem przeczytałem książkę ale nigdy nie odda ona tego jak człowiek się czuje gdy bierze w tym czynny udział. Nigdy też nie podszedłem do tylu dziewczyn i to z sukcesami jak podczas weekendowego spotkania. Krzysztof ma niesamowitą charyzmę i zaraża tym innych. Cóż mogę powiedzieć polecam wszystkim nikt nie będzie żałował, ja też wezmę udział przy nadażającej się okazji chcę ponownie naładować baterię. Pozdrawiam całą ekipę Perfect Dating.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Mateusz26 2013-04-28 22:57
Przyznam szczerze że długo zbierałem się do tego aby przyjść na szkolenie weekendowe.Tera z wiem że była to jedna z najlepszych inwestycji w moim dotychczasowym życiu.Pan Jan Gajos który prowadził szkolenie przekazywał wiedzę w sposób zrozumiały,podp ierał to co mówi autentycznymi przykładami,ogó lnie mówiąc pełen profesjonalizm. Do problemów kursantów podchodzą bardzo poważnie i przekazują wiedzę którą nie jeden chciałby zatrzymać dla siebie.Cena za szkolenie,śmies zna!!Są to ludzie którzy robią to z pasją dla których pieniądze nie są jakąś wielką wartością i to powinno każdemu dać dużo do zrozumienia.Ogó lnie nie jest to szkoła PODRYWU!!Jest to nauka obcowania z kobietami,pozna wania ich psychiki a także terapia dla samego siebie aby zdobyć pewność,nie przejmować się,jak sobie radzić z problemami.Mnie to było bardzo potrzebne.Dosta łem narzędzie a teraz zależy tylko ode mnie co z nim zrobię.Pozdrawi am całą ekipę Perfect Dating i życzę wam dalszych sił abyście mogli nieść pomoc ludziom.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin