Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Szkolenia uwodzenia Jak poderwać kobietę? Jak poderwać dziewczynę?Jak sprawić, aby kobieta się Tobą zainteresowała? Jak zbudować niesamowicie silną atrakcyjność, która będzie przyciągać kobiety? Czego pragną kobiety? Tego wszystkiego uczyli się kursanci na marcowym szkoleniu uwodzenia w Krakowie. Zobacz - jak wyglądało szkolenie uwodzenia i jak oceniają je sami kursanci...

 

Szkolenie uwodzenia Perfect Dating w Krakowie - Marzec

 

Chcesz dowiedzieć się Jak poderwać kobietę? To pytanie spędza sen z powiek większości mężczyzn naszego globu. Część z nich nie ma zamiaru umierać w niewiedzy... to właśnie oni mają odwagę przejść przez szkolenie uwodzenia Perfect Dating. W Marcu 2011, w Krakowie, 5 wspaniałych mężczyzn posiadło tajemną wiedzę oczarowania kobiety, zbudowania mocnej pewności siebie i sprawienia, aby każda kobieta miała orgazm już na samą myśl o tym facecie...

 Zobacz opinie i fotorelację ze szkolenia poniżej:

 

Jak poderwać?

 

 

"Moja opinia na temat szkolenia jest wyśmienita. Szkolenie profesjonalne poparte licznymi przykładami. Praktyka bardzo dobra, szczególnie szkolenie w galerii handlowej. Bardzo duża dawka wiedzy teoretycznej. Jednakże uważam, że kluczem do sukcesu każdego kursatna jest tak naprawde odpowiednie podejście do sprawy. Szkolenie samo w sobie jest bardzo silnie motywujące jednakże jeżeli ktoś nie będzie miał ochoty ćwiczyć i poznawać ludzi, wtedy istnieje uzasadnione prawdopodobieństwo że kurs nie przyniesie pożądanych rezultatów, ale osoba która zrobi wszystko co było przerabiane na szkoleniu, postawi sobie za cel zmianę swojego życia, to małymi kroczkami dojdzie do sukcesu, tak, jak było w moim przypadku. Polecam także przeczytanie książki Krzysztofa Króla - cała wiedza skondensowana i odpowiednio poukładana. Uważam, że szkolenie może się przydać nie tylko w poznawaniu kobiet, ale przede wszystkim może w znacznym stopniu przyczynić się do poprawy relacji kursanta z osobami w jego otoczeniu, bo elementem fundamentalnym, będącym motywem przewodnim szkolenia - z tego co zauważyłem - jest zwiększenie pewności siebie, a łączy się to w sposób bezpośredni z przejęciem roli "przewodnika w stadzie" człowieka który wie kim jest,co sobą reprezentuje i doskonale zdaje sobie z tego sprawę, że to nie pieniądze które posiada tylko osobista charyzma i cechy własnej osobowości czynią go takim człowiekiem.

Podsumowując, czas poświęcony na szkolenie uważam za czas wykorzystany w maksymalnym stopniu i każdemu polecam. W moim przypadku wiedza wykładana na szkoleniu tkwi bardzo głęboko w mojej głowie, jednakże mój sukces jest oparty na mocnych przyjaźniach i dobrych relacjach z innymi ludźmi, które pielęgnuję każdego dnia. Należy wyznaczyć sobie cel i do niego dążyć.

Polecam gorąco,

Piotr, 26"

Perfect Dating

 

Jak poderwać?

"Kobiety zawsze uważałem za coś niedostępnego dla mnie. Były jakby z całkiem innej bajki. Przez całe życie nigdy nie podszedłem do obcej kobiety i szczerze mówiąc, chyba żadnej nie poznałem z własnej inicjatywy. Wiedziałem, że trzeba to zmienić, lecz nie wiedziałem jak. Część z tego, co mówił na szkoleniu Krzysiek, wiedziałem już od jakiegoś tam czasu. Czasami jednak nie wierzymy w fakty, dopóki nie wyłoży nam ich odpowiednia osoba. Ćwiczenia praktyczne "na sali" to już było coś, a co dopiero praktyka w terenie.

Tego potrzebowałem - kopniaka - idź zagadaj do tych dziewczyn. Do osiągnięcia pełnej swobody w kontaktach z dziewczynami nie wystarczy oczywiście samo szkolenie i jeden wieczór na mieście. Potrzeba determinacji, aby kontynuować swój rozwój do wersji 2.0, a Krzysiek dostarcza na szkoleniu niezbędnej do tego motywacji. Nieważne za jak bardzo beznadziejny przypadek się uważasz - to da się zmienić! Nie marnuj życia! Działaj! To szkolenie to niezbędny pierwszy krok.

Jacek, 28"

Perfect Dating

 

Jak poderwać?
 
"Szkolenie które odbyło się u Krzysztofa oceniam jak najbardziej pozytywnie . Kurs trwa dwa dni w którym przeplatana jest zarówno teoria jak i praktyka . Przed kursem dostaliśmy 12 h łó płytki z wiedzą teoretyczną stanowiącą swoisty wstęp do szkolenia . Szkolenie sobotnie zawierało  niezbędną teorie , praktykę w salach i na mieście. Zajęcia w sali prowadzi główny trener Krzysztof u którego można zaobserwować dużą wiedzę opartą latami doświadczeń .Krzysztof przekazywał nam wiedzę w sposób jasny czytelny i zrozumiały dla wszystkich uczestników szkolenia .

Widać było u niego duże zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej. Zajęcia praktyczne na sali polegały na kilkukrotnym podejściu do dziewczyny i porozmawianiu z nią na dowolny temat przez kilka minut. Krzysztof na bieżąco korygował naszę błędy np : nieodpowiednia mowa ciała . Po zajęciach na sali naładowani pozytywną energią udaliśmy się z drugi trenerem do galerii, gdzie mieliśmy rozmawiać z przypatkowymi dziewczynami.Tutaj pierwszy raz udało mi się uzyskać od przypadkowo poznanej dziewczyny po kilku minutach rozmowy numer telefonu .

Najmilej wspominam jednak wieczór w klubach, w ciągu kilku godzin rozmawiałem i poznałem więcej dziewczyn niż przez ostatni cały rok. Zrozumiałem że poznawanie ładnych kobiet i branie od nich numeru nie jest rzeczą skomplikowaną. Natomiast niedziela była w pełni poświęcona uświadomieniu nas że życie polega na dążeniu do naszych marzeń i celów. Jeśli zrozumiemy czego oczekujemy od życia co chcemy w nim osiągnąć to stanie się ono łatwe i przyjemne . Szkolenie polecam każdemu kto chce się rozwijać i nie tylko z w relacjach damsko - męskich
 
M, 27 "
Perfect Dating
 
Jak poderwać?     Jak poderwać?
 
 

"Czesc
Szkolenie odbywalo sie w przyjemnej atmosferze, przyjemnie sie sluchalo, nie bylo moze informacji ktore mnie powalily z krzesla, ale samo uswiadomienie mi ze te metody sa prawidlowe, i wlasne w ten sposob powinien sie odbywac stosunek z kobieta uzmyslowil mi jakie bledy popelnialem wczesniej i czego nalezy unikac.

Co do tego, co mogloby sie zmienic jeszcze w szkoleniu: Uwazam ze druga kobieta by sie przydala i to taka, ktora przyjdzie nagle, z tego wzgledu ze im dluzej trenuje sie z jedna kobieta to sie czlowiek oswaja z nia, natomiast gdy przychodzi druga kobieta, jest z jednej strony nowa osoba, ku ktorej automatycznie czlowiek okazuje zainteresowanie,ale tez trenujac z dwiema kobietami byloby bardziej owocne...

Pozdrawiam
Filip, 22"

Perfect Dating
 
Jak poderwać?
 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin