Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Szkolenie uwodzeniaRewelacyjne szkolenie - jak poderwać kobietę w Krakowie. Kolejnych ośmiu mężczyzn miało odwagę zmienić swoje życie o 180 stopni i nauczyć się doskonałej komunikacji z kobietami - zobacz jak to wyglądało w praktyce...

 
 

Szkolenie - jak poderwać kobietę i stworzyć szczęśliwy związek

Kwiecień   Kraków

Fotorelacja i recenzje kursantów

Szkolenie to było doskonałe - statystyki pokazały, że średnio każdy kursant podszedł do 30 dziewczyn i zebrał po kilka numerów telefonów. Wspaniałe przemiany można było zobaczyć z każdą sekundą szkolenia - przeczytaj poniżej, co o szkoleniu sądzą sami adepci i czym prędzej zapisz się na kurs.

 

Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
"Wiedza, którą zdobyłem na tym weekendowym kursie zmieniła całkowicie moje poglądy dotyczące relacji damsko – męskich. Kiedyś myślałem, że są one skomplikowane jak pełne niebezpieczeństwa labirynty. Teraz natomiast wiem, że droga do sukcesu jest prosta i tak naprawdę każdy mężczyzna jest w stanie znaleźć swoją miłość bez zbędnych problemów.

Krzysiek w sposób prosty i klarowny przekazał Nam swoją wiedzę  i o to właśnie chodziło!  Część praktyczna zaczęła się od rozmowy z dziewczynami, które nasz trener zaprosił na nasze szkolenie. Dzięki temu dowiedziałem się jak powinna wyglądać dokładnie mowa ciała mężczyzny podczas interakcji z kobietą.  Dostałem także wiedzę o czym rozmawiać z kobietami, aby nawiązać z nimi silną więź emocjonalną.

Następnie udaliśmy się do galerii handlowej i krakowskich klubów, w celu nawiązania nowych znajomości z kobietami. To był świetny czas. Mieliśmy naprawdę wiele zabawy, czego efektem było zebranie kilku numerów od naprawdę atrakcyjnych kobiet.

Można powiedzieć, że dostałem więcej niż się spodziewałem. Zrozumiałem, że w przeszłości popełniałem błędy, które przekreślały mnie w oczach kobiet, o które się starałem. Po szkoleniu moja pewność siebie znacząco wzrosła.  Wiem do czego dążę i jestem pewien tego, że to szkolenie zmieniło moje życie i jestem z tego naprawdę szczęśliwy.
 
Dzięki Krzysiek ! Mariusz, 34"
 
Perfect Dating
 
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
 
"Kiedy szedłem na szkolenie, miałem już sporą wiedzę jeśli chodzi o relacje z kobietami. Jednak po ostatnim długim związku, który niezbyt szczęśliwie się zakończył, utraciłem pewność siebie i zagadanie do obcej kobiety stało się nie lada wyzwaniem. Szkolenie było mocno nastawione na praktykę i trenerzy pomogli mi przełamać opory i rozmawiać z kobietami w galerii handlowej i w klubach. A na tym mi najbardziej zależało. Jeśli chodzi o część teoretyczną, to mam poczucie, że Krzysztof wydestylował to, co najważniejsze i przedstawił to w bardzo przystępnej, łatwej do ogarnięcia formie. Podobało mi się też to, że drugiego dnia każdy z nas skupił się na swoim rozwoju, swoich celach i pragnieniach. Wyszedłem z tego szkolenia z uporządkowaną wiedzą, praktyką i planem działania na przyszłość. Czego chcieć więcej? 
 
Robert 31 "
Perfect Dating
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
"Tematyka uwodzenia znana mi była już od jakiegoś czasu przeczytałem kilka książek w tej tematyce. Kilka miesięcy temu wpadła mi w ręce książka Krzyśka "Księga Związków podrywu i sexu". Na początku podchodziłem do niej trochę sceptycznie ponieważ nigdy nie słyszałem o Krzysztofie Królu ale gdy zacząłem ją czytać stwierdziłem że jest to jedna z najlepszych książek tego typu dostępnych na rynku. Planowałem od jakiegoś czasu zabrać się do stosowania technik zaprezentowanych w książce ale ciągle znajdowałem sobie jakieś wymówki. Z książki dowiedziałem się że organizowane są również szkolenia i stwierdziłem że zapisze się na bo wtedy na pewno zmobilizuje się do działania. Szkolenie jest bardzo dobrze zaplanowane najpierw jest teoria później praktyka w mieszkaniu a następnie terenie. Niedzielna część to trening rozwoju osobistego który pozwala określić swoje cele w życiu.

Gdy zaczynaliśmy praktykę w galerii to myślałem że umrę ze strachu ale po paru podejściach zacząłem olewać czy zostanę spławiony czy nie. Trenerzy obserwowali nasze podejścia oraz dawali nam wskazówki co mamy poprawiać przy kolejnych. Gdy przenieśliśmy się do klubów znów miałem małe opory przed podejściem ale trenerzy zmotywowali mnie do działania Szkolenie pokazało mi moje możliwości i że podchodzenie do obcych kobiet bez pomocy alkoholu nie jest takie straszne jak mi się wcześniej wydawało. Podszedłem w jeden wieczór do większej ilości obcych kobiet niż w reszcie swojego życia i dostałem 2 numery telefonu. Nie ma co sobie wyobrażać że szkolenie zmieni kogoś w mistrza uwodzenia w dwa dni, ale systematyczny trening na pewno pozwoli osiągnąć sukces.

Pozdrawiam
Dawid 25"


Perfect Dating

 
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
"Zapisanie się na kurs na pewno nie było, w moim przypadku, stratą pieniędzy! Przede wszystkim dlatego, że pokazało drogę i dało narzędzia do tego bym stał się pewnym siebie, silnym, w sensie charakteru, facetem, który wie czego chce i nie boi się po to sięgać. Krzysiek wraz z całą ekipą (którą serdecznie pozdrawiam ;D) pokazał w jaki sposób postępować z kobietami. Dowiedziałem się, krok po kroku, co trzeba zrobić żeby podejść do dziewczyny, która naprawdę mi się podoba i pokazać swoją osobę tak, by pozostawić w jej głowie ciekawość i chęć bliższego poznania mnie. Wszystko bez jakichś tanich tricków i manipulacji ale dzięki odpowiedniemu dobieraniu słów i zachowaniu. Świetne jest też to, że mogliśmy całą wiedzę, którą dostaliśmy wypróbować w praktyce - najpierw "na sucho", a później w centrum handlowym i klubie. Tak naprawdę jedyne co pozostało do zrobienia to wprowadzenie w życie otrzymanego planu, którego realizacja będzie świetną zabawą! Wielkie dzięki! :)  

Marek, 26 "
Perfect Dating
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
"Pisząc tę relację tak naprawdę nie do końca jeszcze zdążyłem ochłonąć po szkoleniu. Czas który spędziłem na szkoleniu u Krzyśka gdzie panowała świetna atmosfera podczas omawiania zarówno części teoretycznej, którą Krzysiek potrafił w bardzo prosty i zrozumiały dla wszystkich uczestników sposób przedstawić jak i części praktycznej na którą zostały specjalnie dla nas zaproszone dwie dziewczyny z którymi już na żywo mogliśmy ćwiczyć bezpośrednie przed wyjściem do galerii i klubów  podejścia kontynuując później rozmowę z zastosowaniem po części negów ,oczywiście wszystkie błędy które popełnialiśmy automatycznie zostawały wyłapywanie i poprawiane.

W galerii dołączyli jeszcze do nas trzej trenerzy  Krzyśka po czym podzieliliśmy się na grupy i ruszyliśmy do działania, każdy z nas wykonał wtedy ok. 30 do 40 podejść do dziewczyn to pytając o godzinę lub jakąś opinie na dany interesujący dla kobiet temat oczywiści cała zabawa polegała na tym aby zdobyć numer telefonu. Wieczorem niczym nocni łowcy ruszyliśmy na polowanie do klubów

w których przeważały już głownie dwusety czyli dziewczyny wzajemnie się ochraniające ,należało wtedy skorzystać z pomocy skrzydłowego aby odciągnął niewygodną koleżankę aby móc dalej pogłębiać zarówno fizyczność poprzez dotkanie jak i pewien rodzaj więzi żeby kobieta mogła poczuć to coś.

Trenerzy nieustannie nas obserwowali , korygowali nasze błędy. Ostatni klub opuściłem o 3:30 aby troszeczkę odpocząć przed następnym dniem szkolenia. W niedzielę wszyscy spotkaliśmy się o umówionej godzinie u Krzyska gdzie rozmawialiśmy o wrażeniach jakie odnieśliśmy poprzedniego dnia po czym doszło jeszcze trochę świeżej teorii. O szkoleniu tego typu dowiedziałem się przypadkowo z Internetu a ponieważ do tej pory nie najlepiej układało mi się z dziewczynami postanowiłem skorzystać z okazji. 

Okres który przeżyłem z tak wspaniałymi ludźmi oraz przeżycia jakie im towarzyszyły na długo pozostaną w mojej pamięci. Wiem o tym że w życiu czasami potrzebne są zmiany aby być bardziej szczęśliwym, jestem o tym przekonany, że moja przemiana właśnie się rozpoczęła na lepsze. Szkolenie mogę polecić wszystkim tym osobom, które chcą zarówno lepiej radzić sobie w relaciach damsko męskich jak i tym, którzy po prostu chcą być lepszymi ludźmi.

Dziękuję Robert 28"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
"Zanim trafiłem na szkolenie zastanawiałem się dlaczego kiedy chce zdobyć dziewczynę , zachowuję się logicznie, jestem dla niej miły itp… nic nie wychodzi ?  Jestem przecież fajnym gościem, czy rzeczywiście mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus ? Zastanawiałem się dlaczego super dziewczyna idzie za rękę z jakimś przerośniętym idiotą z siłowni. Takich pytań podczas mojego życia pojawiło się wiele. Po szkolenie nagle wszystko stało się jasne, zrozumiałem zachowanie kobiet i sposób ich podejścia.

Przed szkoleniem zakupiłem książkę „Księga związków podrywu i seksu” i otrzymałem ponad 12 godzin płyt DVD, które przygotowują doskonale do szkolenia. Podczas czytania książki i oglądania materiałów DVD widziałem cały swoje życie przed oczami, analizowałem sytuacje damsko-męskie i zrozumiałem, że odpowiednie postępowanie przedstawione na szkolenie jest po prostu skuteczne.

Materiał jest kompletny do A do Z – po odbyciu szkolenie wiesz jak się zachowywać wobec kobiet od samego początku do samego końca, od momentu pierwszego podejście do zachowania się w związku. Szkolenie uczy odpowiedniego podejścia do życia, sukcesów, problemów, stresu, nie polega na wykuciu wyuczonych tekstów i sztuczek, lecz uczy jak po prostu naturalnie przyciągać kobiety swoją osobą i zachowaniem.

Szkolenie jest organizowane profesjonalnie, panuje super atmosfera, jest dużo śmiechu, dobra zabawa. Przed szkoleniem dostałem zestaw DVD, który super przygotowuje do szkolenia, które samo składa się z części teoretycznej – omówienie materiałów i odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytanie dotyczące kobiecej natury i część praktycznej – ćwiczenia z kobietami zaproszonymi na szkolenie, później jest wyjście do galerii i klubów, gdzie nikt nie jest pozostawiony sam sobie, lecz instruktorzy cały czas pomagają rozwijać swoje umiejętności.

Sam Krzysztof Król to zajebisty koleś, który jest bardzo wyluzowany i zabawny. Swoją wiedzę czerpie przede wszystkim z praktyki popartej oczywiście odpowiednią literaturą. Krzysiek chce przekazać nam całą swoją wiedze i nauczyć jak być lepszym człowiekiem, podrywaczem, kochankiem, partnerem kobiety. Prowadzi szkolenie z pasją i to da się odczuć, że bardzo ważne jest dla niego każdy kursant, a nie robi tylko dla kasy.
               
Polecam każdemu szkolenie, zmieni Wasze podejście nie tylko do kobiet, ale i do życia. Pozdrawiam, Mateusz.


Mateusz, 29"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin