Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Wrażenia ze szkolenia Perfect DatingSzkolenie Perfect Dating to znakomite doświadczenie, teoria + praktyka. Zdobywasz wiedzę i umiejętności potrzebne, aby znakomicie radzić sobie z kobietami. Zobacz, co o szkoleniu sądzą kursanci i obejrzyj fotorelację.

 

 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating

 

Szkolenie Uwodzenia Kraków - Szkolenie weekendowe Perfect Dating

7-8 Maja  Hotel Europejski w Krakowie

Fotorelacja ze szkolenia

Zobacz poniżej, jak wspaniale bawili się kursanci na największym szkoleniu uwodzenia w Polsce. Na szkoleniu było 25 kursantów, 5 trenerów i 6 dziewczyn, na których panowie trenowali w praktyce nowo-nabyte umiejętności. Na szkoleniu również kręciliśmy materiał do nowego zestawu DVD - PERFECT DATING "Mowa ciała"

Tego weekendu nie zapomni cały Kraków - najpierw galerie handlowe, potem odwiedzonych KILKANAŚCIE klubów przez wszystkie grupy. Przeczytaj poniżej opinie kursantów, które dostaliśmy po szkoleniu.

 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 

"Szkolenie było bardzo dobrze przygotowane i poprowadzone z pełnym profesjonalizmem co niestety nie jest zbyt częste na większości szkoleń w których miałem okazję uczestniczyć. chcę coś zmienić w swoim życiu i wierzę, że dzięki wiedzy zdobytej na tym szkoleniu będzie to możliwe. Czytając natomiast książkę, czułem się jak bym się cofał wstecz swojego związku i dopiero tak na prawdę teraz zdałem sobie sprawę ile popełniłem błędów. 

Marek, 29"

Perfect Dating
 
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
"Czuję, że te zajęcia naprawdę bardzo pomogły mi w nawiązywaniu nowych znajomości, największym problemem z jakim się zmagałem w kontaktach nie tylko z kobietami ale także tych ogólnie międzyludzkich był strach przed podejściem i zaczęciem rozmowy :). Problem oczywiście po tym kursie nie zniknął jak po dotknięciu magicznej różdżki, ale dostałem potężny impuls do zmienienia samego siebie i instrukcje jak to zrobić.Na kursie podobał mi się zwłaszcza fakt, że instruktorzy byli zaangażowani w spotkania po zajęciach w części praktycznej i korygowali na bieżąco powstające błędy i dawali rady jak to poprawić.

Wiedza przekazana w prosty i jasny sposób, oraz dużo ćwiczeń praktycznych.
 
Łukasz, 44"

 

Perfect Dating
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
"To szkolenie to najlepiej zainwestowane pieniądze i czas w Siebie.

Nauczyłem  się więcej o kobietach i o sobie samym niż przez całe swoje dość długie życie (39 lat). Przed szkoleniem myślałem że dla mnie już nie ma żadnych szans na zmianę w relacjach z kobietami ale postanowiłem zaryzykować. W końcu co miałem do stracenia, najwyżej jeden weekend. No i to była najlepsza decyzja której nie żałuje. Nigdy nie przypuszczałem że to może być takie proste. Gorąco polecam szkolenie Krzyśka każdemu i już nie uważam żeby w moim życiu było na cokolwiek za późno.
 
Pozdrawiam
 
Staszek, 39"
Perfect Dating
 
Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na nasze szkolenie!  
 

 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
 
Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na nasze szkolenie!  

 

 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
"Kurs rewelacja! Część rzeczy które na nim były wiedziałem już wcześniej, ale dzięki Tobie bardziej w nie uwierzyłem. Pozostałe informacje.. no bezcenne :) Jeśli chodzi o ten 21-dniowy system treningowy to nie ma na razie o czym się rozpisywać, bo dopiero 3 dzien, ale napewno go nie przerwę bez dokończenia. Ogólnie jestem zadowolony, wykonujecie naprawde dobrą robotę dając ludziom możliwość wzięcia udziału w tym kursie.
 
Adam, 21 "
Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 

 

Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
"Jak bym miał opisać wszystko co wydarzyło się przez te 2 dni, brakło by mi wieczoru!

Jedno jest pewne - dzięki Wam wiem co robiłem wcześniej źle, wiem już jak kształtować swoje prawdziwe JA, będę NAJLEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE!

Trenerzy znaja sie na sprawie, podchodzą do wszystkiego z humorem, potrafią naprawdę dać "kopa" Najtrudniejszm etapem podczas szkolenia były ćwiczenia w sali. Wczoraj wyprobowałem triku z sms: oddzwon, pilne! - to naprawdę działa:)
 
Michał, 29"
Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
"Przed przyjściem na szkolenie przeczytałem kilka książek o kontaktach damsko - męskich i sam próbowałem coś działać ale nic z tego nie wychodziło bo ciągle pojawiały się jakieś wymówki i miałem strach przed podchodzeniem do kobiet. Na początku było kilka godzin prostej teorii, następnie praktyka na sali z dziewczynami i było bardzo przyjemnie dużo śmiechu ogólnie atmostfera na całym szkoleniu była zajebista. Następnie udaliśmy się do galerii Krakowskiej na dalszą część praktyki. Szliśmy małą grupką za trenerem i pokazywał na dziewczyny do których musieliśmy podczodzić i rozmawiać. W pierwszych kontaktach z obcymi dziewczynami nie miałem pojęcia co mam mówić, moje ciało trzęsło się jak galareta ale po kilku podejściach strach zmalał. Na zakończenie wieczory udaliśmy się do klubów i tam znowu dużo rozmów z dziewczynami. W sumie przez jeden wieczór podszedłem do większej ilości kobiet niż przez całe swoje dotychczasowe życie. Drugiego dnia skupiliśmy się na naszych celach, marzeniach i był to bardzo motywujący i ciekawy wykład. Całe szkolenie bardzo profesjonalnie przygotowane i zaplanowane. Teraz jestem w trakcie wykonywania zadań, które dostaliśmy do wykonania i świetnie się przy nich bawię. Moi znajomi zauważyli dużą zmianę, że jestem bardziej otwartym, wygadanym facetem i to jak się teraz czuję to jest coś wspaniałego. Dziękuje i pozdrawiam wszystkich, którzy mi w tym pomogli.
 
Sławek, 24 "
Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating 
 
"Cały harmonogram szkoleń został już wielokrotnie wspominany i nie ma sensu go tutaj powtarzać. Moje subiektywne wrażenia natomiast są bardzo dobre. Po części teoretycznej mogliśmy ćwiczyć podejścia na dziewczynach, które zostały zaproszone na szkolenie. Nie ma czasu na wymówki- jest twoja kolej, podchodzisz i tyle.

 W galerii było już nieco trudniej niż w hotelu- dziewczyny nie były tak pozytywnie nastawione i wiele podejść kończyło się tylko krzywym spojrzeniem z ich strony. Ale pewność siebie, którą mamy w sobie wykształcić nie może zależeć od zachowania innych, więc przez takie próby też trzeba przejść i przyjąć to na klatę nie przejmując się. Zasada taka sama, jak w hotelu, trener mówi "podejdź to tej" i trzeba podejść bez niepotrzebnego zastanawiania się.

W klubach już nikt nie potrzebował specjalnych zachęt. Podchodziliśmy do dziewczyn i bawiliśmy się dobrze. Ogólnie nie chodziło o to, żeby stać się mistrzem podrywu w jeden dzień. To szkolenie bardzo dobrze nadaje się jako baza do późniejszej, samodzielnej pracy nad sobą. Otrzymujemy  klarowną wiedzę teoretyczną oraz zostajemy zmuszeni do pierwszych prób. Reszta zależy od nas.

W niedzielę tematem przewodnim był samorozwój- dostaliśmy cenne rady dotyczące pracy nad sobą, a także plan pracy nad pewnością siebie i odpowiednim pochodzeniem do kobiet.

Przemek, 20 "
Perfect Dating
 
Wrażenia ze szkolenia Perfect Dating
 
Chciałbyś przeżyć podobną przygodę, która odmieni całkowicie Twoje życie? Zapisz się już dziś na nasze szkolenie!  

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin