Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Opinie o szkoleniu Perfect Dating Maj to okres wakacyjnej burzy hormonów - dziewczęta biegają w słoneczne dni, w poszukiwaniu wspaniałych mężczyzn. Dziewięciu odważnych, dzielnych przedstawicieli płci brzydkiej zapragnęło osiągnąć mistrzostwo w relacjach damsko-męskich... Zobacz zdjęcia ze szkolenia Perfect Dating, oraz opinie kursantów po szkoleniu!

 

Opinie o szkoleniu Perfect Dating Maj  Warszawa

 

Statystyki niezmiennie te same. Każdy kursant wykonał średnio 30 podejść, wziął 4 numery telefonu od najpiękniejszych warszawskich kobiet. Poniżej przeczytaj opinie o szkoleniu Perfect Dating.

Opinie o Perfect Dating

 

"Zapisując się na szkolenie miałem już sporo wiedzy teoretycznej na temat relacji z kobietami, jednak brakowało mi najważniejszego – motywacji do działania, konkretnego planu, często gdy widziałem atrakcyjną dziewczynę, wiedziałem że powinienem do niej podejść by ją poznać, ale ilość i rodzaj wymówek jakie pojawiały mi się w głowie blokowały we mnie wykonanie tego pierwszego kroku...

Pierwszego dnia szkolenia na początek części teoretycznej, Krzysiek przekazał nam najistotniejsze rzeczy, na co kobiety zwracają szczególną uwagę, jak być interesującym facetem.
Następnie zjawiły się zaproszone wcześniej dwie bardzo atrakcyjne dziewczyny, z którymi każdy miał ćwiczyć różne podejścia i otwarcia, wszystkie błędy na bieżąco były korygowane.

Wreszcie przyszedł czas na praktykę w terenie. W centrum handlowym na początku trudno było mi się przełamać, ale już po kilku podejściach okazało się to bardzo łatwe i przyjemne. Byłem w szoku, gdy już przy pierwszym podejściu do naprawdę atrakcyjnej dziewczyny po krótkiej rozmowie sama zapisała mi swój numer w telefonie.

W klubie już żaden z nas nie miał najmniejszych oporów w podchodzeniu do kobiet, dlatego że traktowaliśmy to już jako zabawę i praktykę mającą na celu przemianę nas w lepszą wersję siebie.

Nazajutrz rozmawialiśmy o dniu poprzednim, o sukcesach, jakie odniósł każdy.
Następnie skupiliśmy się na rozwoju osobistym, na zbudowaniu i wprowadzeniu planu w życie, dzięki któremu każdy osiągnie swoje cele.
Całe szkolenie było dla mnie niesamowitym przeżyciem, które diametralnie zmieniło moje podejście do rzeczywistości.

Rafał 21 lat"

Perfect Dating

 

Opinie o Perfect Dating"Atmosfera szkolenia była bardzo fajna, czułem się na nim jak bym siedział z dobrymi kumplami. Przeprowadzone było ono na profesjonalnym poziomie. Mieliśmy okazję poćwiczyć różnego rodzaju interakcje z kobietami na sali szkoleniowej ,czyli uczyliśmy się podchodzić i rozmawiać z kobietami. Nasze błędy były na bieżąco korygowane, osobiście dostałem kilka uwag odnośnie błędów które popełniałem, teraz staram się ich unikać i od razu czuję się swobodniej i pewniej siebie.  


Podczas praktyki w galerii i klubie podszedłem i porozmawiałem z  większą ilością kobiet niż kiedykolwiek indziej.  Nie było tak strasznie jak mi się wcześniej wydawało, wiem, że jak chcę to potrafię i nawet dobrze mi idzie. To jest walka ze swoimi słabościami i ograniczeniami, która się opłaca. Oczywiście tylko praktyka czyni mistrza, więc dalszą drogę znam. Polecam to szkolenie, ponieważ daje swoistego rodzaju „kopa” i konkretny plan aby coś zmienić w swoim życiu.
 
Tomasz 27 lat"

Perfect Dating

 

Opinie o Perfect Dating"Na szkolenie jechałem z poczuciem, że muszę cos w sobie zmienic....w relacjach z kobietami, i ogólnie w kontaktach z ludzmi.
Wracając do domu po kursie...miałem poczucie, że otworzyłem drzwi do swiata o którym nie miałem pojęcia - dosłownie.
a co było pomiędzy?  Wiedza teoretyczno-motywacyjna podparta skuteczną praktyką!
Po tym kursie chcesz byc lepszą wersją siebie!

Ty nic nie musisz, Ty chcesz się po prostu doskonalic! W każdej dziedzinie swojego pięknego życia!
Po tym szkoleniu przełamujesz swoje lęki, opory itp.  wywalasz smiecie ktore są w Tobie!
Po tym szkoleniu wiem, że bez treningu, bez nauki na swoich błedach nie będzie rezultatów. Dlatego cykl treningu opracowany po szkoleniu daje mi mozliwosc dalszego samorozwoju!

Co do samego szkolenia, najlepiej wspominam praktykę w klubie. Zaliczyłem najwięcej podejsc i to bez picia alkoholu! Po zastosowaniu odpowiednich technik motywacyjnych których uczą na szkoleniu, swietnie sie bawiłem, czułem się pewny siebie, poznałem wiele ładnych dziewczyn. Tą naszą swietną zabawę zauwazyly takie dwie najpiekniejsze blondyneczki, które po kolejii odrzucały beznadziejnych napalenców. Do czego zmierzam?

a No do tego, że widząc jak swietnie sie bawimy ja i moj kolega ze szkolenia z innymi dziewczynami, same podeszly i chciały zrobic sobie z nami fotki.

Aktualnie jestem na czwartym dniu, a juz czuję sie inny, w dobrym tego słowa znaczeniu! Czuję radosc w kontaktach z obcymi ludzmi, chociaz czuję, że oni na mnie dziwnie patrzą, gdy probuję nawiązac z nimi kontakt. Błędy sie zdarzają, ale ja wciąz się uczę! Liczy się efekt koncowy! Bez pracy nie ma efektów!
Cieszę się, że mogłem poznac ludzi, którzy w profesjonalny sposób umieją przekazac swoją więdzę, a co więcej motywują Cię do działania!
Słowa, aby wyrazic moją wdzięcznosc to za mało! A dlaczego? Bo czekałem na takich ludzi całe życie!!!! Dziękuję!

Mariusz 39"
Perfect DatingOpinie o Perfect Dating

 "Przy okazji chciałem napisać o swoich wrażeniach po szkoleniu. Specjalnie czekałem te 21 dni. Naprawdę jestem jak na razie strasznie zadowolony. Naprawdę dzięki niemu moje życie zmieniło się na plus. Przez ostatni miesiąc zebrałem 5 razy więcej kontaktów do dziewczyn niż przez ostatnie pół roku uczęszczania na kursy tańca. Niestety nie udało mi się jeszcze zrealizować tego planu 21 dniowego, zaczynałem 3 razy i przerywałem. Głównym powodem są właśnie wspomniane kursy tańca, usprawiedliwiam się więc tym iż mimo że przerywałem plan cały czas rozmawiałem z dziewczynami. Ostatni raz przerwałem tydzień temu przez wyjazd, gdzie było pełno dziewczyn i narodziły się tam 3-4 nowe znajomości. Ale znam siebie i wiem, że wcześniej czy później uda mi się zrealizować ten plan, jest to tylko kwestia czasu.

 
W każdym szkolenie pokazało mi co robię źle i co mam poprawić, pokazało mi swoją wartość. Wiem nad czym mam pracować i cały czas to czynię.


Jeżeli chodzi o same uwagi do szkolenia, brakuje mi pozytywnych komentarzy o szkole w internecie (pomijając stronę perfectdating.pl), zapisując się na kurs znalazłem tylko chyba jeden komentarz do tego negatywny. Spowodował on, że naprawdę wątpliwości czy jest sens tracić czas na coś takiego (w szczególności, że jestem strasznie zabieganą i zapracowaną osobą). Akurat teraz już wiem, że jak najbardziej jest sens:) Poza tym nie mam jakichś większych uwag.


Na pewno mam kilku wartościowych kolegów, którym przydała by się taka metamorfoza.

Mariusz 28"

Perfect Dating

 

Opinie o Perfect Dating"W swoim życiu przeczytałem już wiele książek na temat kobiet i uwodzenia. Oczywiście w teorii wszystko pięknie i łatwo wyglądało.  Jak zagadać i jak się zachowywać to teoretycznie wiedziałem,  ale nigdy nie wykonałem tego pierwszego kroku, czyli podejścia.  I to wyglądało jakbym się uczył jeździć samochodem czytając książkę. Jak wiadomo najważniejsza jest praktyka.  Atmosfera szkolenia była wesoła, dostałem parę osobistych uwag co robiłem źle. Szybko dostałem również wskazówki  korygujące jak to powinno wyglądać prawidłowo, wziąłem sobie te uwagi do serca i staram się nie popełniać tych błędów i od razu czuje się lepiej, pewniej siebie.


Podczas praktyki w galerii i klubie podszedłem do większej ilości kobiet niż kiedykolwiek indziej.  Nie było tak strasznie jak mi się wcześniej wydawało, wiem, że jak chcę to potrafię i nawet dobrze mi idzie. To jest walka ze swoimi słabościami i ograniczeniami, która się opłaca. Oczywiście tylko praktyka czyni mistrza, więc dalszą drogę znam. Polecam to szkolenie, ponieważ daje „kopa” aby coś zmienić w swoim życiu.
 
Tomasz 27 lat"

 

 

Perfect Dating
Opinie o Perfect Dating
 
"Szkolenie –fantastyczne . Totalnie zmienia mentalność myślenia w kontakcie z nowo poznanymi Kobietami,  już  przy pierwszych podejściach . Jestem po dłuższym związku i brakowało mi narzędzi , sposobu i odwagi by poznawać Kobiety które mi się podobały. Na szkoleniu dostałem również motywacyjnego Kopa , który przy podejmowaniu takich decyzji – decyzji które zmieniają Zycie na szczęśliwsze,  jest również bardzo istotny . Dostałem Wiedzę teoretyczną i praktyczną , którą systematycznie stosuję ,a także Budującą Energię od Krzyska , która mocno wspomaga działania.

Oprócz  teorii jest również praktyka . Galeria handlowa - przed pierwszymi podejściami czułem totalny strach  i niepewność. Przypominałem sobie jednak że już nie jestem taki jak wcześniej , mam wiedzę , mam narzędzia i trzeba pójść kolejny krok do przodu .Przyszedłem tu po ty by raz na zawsze  zmieniać styl życia .Po kilku podejściach strach, zmienił się w uczucie  bardziej pozytywne . W klubie – jeszcze lepiej , poczułem się znacznie pewniej. Zabawa była super, zwłaszcza że Wszyscy się wspierali i każdy podchodził do Nowych kobiet.  Byliśmy zdziwieni że już po kliku godzinach robimy takie postępy !

Osobiście polecam ten kurs  i śmiało mogę powiedzieć że odmienił  znacząco moje życie.
Teraz tylko dyscyplina i konsekwencja w planie 21 dniowym , który oczywiście realizuję !
 
Marek, 34 "
Perfect Dating
 
 
Opinie o Perfect Dating

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin