Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

szkolenie perfect dating poznanRewelacyjne szkolenie - jak poderwać kobietę w Poznaniu. Kolejnych pięciu mężczyzn miało odwagę zmienić swoje życie o 180 stopni i nauczyć się doskonałej komunikacji z kobietami - zobacz jak to wyglądało w praktyce...

 

Szkolenie - jak poderwać kobietę i stworzyć szczęśliwy związek

 

Lipiec   Poznań
 

Fotorelacja i recenzje kursantów

 

szkolenie perfect dating poznan

 

Szkolenie to było doskonałe - statystyki pokazały, że średnio każdy kursant podszedł do 50 dziewczyn i zebrał po 5 numerów telefonów. Wspaniałe przemiany można było zobaczyć z każdą sekundą szkolenia - przeczytaj poniżej, co o szkoleniu sądzą sami adepci i czym prędzej zapisz się na kurs.
 
 
szkolenie perfect dating poznan
 

 
"Gorąco polecam ten kurs absolutnie każdemu. To , że pokazuje jak podejść do nieznajomej kobiety i zainteresować ją sobą ( co już samo w sobie jest na tyle genialne, że nie ma  się co dalej zastanawiać czy tego spróbować ), jest dopiero początkiem. To wszystko jest o wydobywaniu z Ciebie tego co najlepsze, o kształtowaniu zdrowej, silnej osobowości i ekstremalnej pewności siebie. Nie ma tutaj żadnej manipulacji i kłamstwa. Uczony jesteś jak pozbyć się chorych ograniczeń , które sam sobie stworzyłeś , które istnieją tylko w twojej głowie i nie pozwalają cieszyć się życiem w pełni. Drogę tą pokazało mi dwóch trenerów będących żywym dowodem na to, że da się wszystko - od wparowania do klubu gdzie nikogo się nie zna i poznania tam masy ludzi tak, że dosłownie ustawiają się oni w kolejce żeby z Tobą pogadać (sic!), po to , że w życiu zawodowym da się robić niemalże tylko i wyłącznie to , co się uwielbia. Oduczyłem się cynizmu - trenerzy uczą tego ze szczerą chęcią pomocy innym, nie jest to nastawione na wyciąganie kasy. Uczą skutecznie - dosiadłem się do obcych ludzi i zostałem wzięty przez siedzącego tam faceta za trenera szkoły uwodzenia. Polecam! 
Michał"

 

 

Perfect Dating
szkolenie perfect dating poznan

 

 

 

"Te szkolenie to motywacyjny "kop" .Jeszcze nikt nie potrafił mnie tak zmotywować do działania jak Krzysiek i Janek.Można było zadawać nurtujące nas pytania i od razu dostawało się wyczerpującą odpowiedź. Jedne tematy się kończyły inne wyrastały jak spod ziemi - dowodzi to Twojej wiedzy w temacie relacji damsko - męskich i elastyczności w podawaniu wiedzy.

Praktyka w galerii handlowej do teraz pamiętam co czułem przed pierwszym podejściem strach, niepewność i trzęsący się głos co ja mam w ogóle powiedzieć?Z rozmowy na rozmowe pewność siebie rosła, strach zanikał.

Ten kurs odmienił moje życie strach przed podejściem znikł a co najważniejsze czuje się pewniej.Polecam wszystkim ten kurs! Nie żałuje ani minuty spędzonej na szkoleniu Perfect Dating.
 
Tomek"

 

Perfect Dating

 

szkolenie perfect dating poznan

 

 

 
  "Jestem bardzo zadowolony z weekendowego szkolenia Perfect Dating. W większości szkoleń osoba/osoby trenujące stawiają się w roli autorytetu, z którym nie można dyskutować, a tylko słuchać. Jednak tym razem tak nie było. Jest to niezaprzeczalny dodatni plus. Z oboma trenerami, a byli nimi Jan Gajos i Krzysztof Król, można było na bieżąco omawiać wykładany temat i wyjaśniać wątpliwości. Dzięki takiemu podejściu atmosfera szybko stała się rozluźniona i nie było poczucia, że jest się na kolejnym szkoleniu.

Całość szkolenia składa się z 5 etapów:


- przed spotkaniem każdy uczestnik otrzymuje zestaw płyt z serią wykładów nt zagadnień związanych z podrywaniem, kontaktami z płcią przeciwną. Jakość nagrania jest średnia, lecz treść konkretna, trafna, ciekawa podana w zabawny sposób. Dzięki temu można się w spokoju zapoznać w wygodny sposób z materiałem i jednocześnie zorientować w swoich brakach, wszystko to przyspiesza proces szkolenia;


- w trakcie spotkania uczestnicy najpierw się wzajemnie zapoznają prezentują, dzięki temu trenerzy są w stanie dowiedzieć się na czym polega problem każdego z uczestników. Po tym następuje powtórzenie najważniejszych kwestii wraz przedyskutowaniem wątpliwości każdego z uczestników;


- następnie przechodzi się do pierwszej części praktycznej – jest to trening pierwszego kontaktu z kobietą (którą jest atrakcyjna hostessa) w trzech najczęściej występujących sytuacjach. Wszystkie błędy są korygowane na bieżąco przez obserwujących trenerów. W razie konieczności interakcje powtarza się aż reakcje kursanta staną się satysfakcjonujące;


- po treningu „na sucho” następuje wyjście w teren, którym jest galeria handlowa oraz klub. Tutaj trenerzy wysyłają kursantów do wybranych przez siebie kobiet z poleceniem nawiązania kontaktu, porozmawiania i zdobycia numeru telefonicznego. Jest to dość stresujący etap dla niewprawionych kursantów, jednak działania są na bieżąco korygowane. Trenerzy służą pomocą, podpowiadają w razie potrzeby słowne otwieracze, tematy rozmowy. Np. na moją prośbę trener podszedł i wykonał modelowe otwarcie, które mogłem obserwować z odległości 2 metrów i przysłuchać się prowadzonej rozmowie, jak dla mnie, bardzo cenny przykład;


- następnego dnia działania wieczorno – nocne są wszechstronnie przedyskutowywane. Szkolenie kończy się krótkim wykładem motywacyjnym oraz otrzymuje się program dalszego, indywidualnego rozwoju umiejętności towarzyskich.


Podsumowując, kurs jest intensywny, ma raczej formę dobrej zabawy niż szkolenia. Trenerzy mają bardzo elastyczne podejście. Przy tym cena kursu jest niewygórowana.
 
Jacek"

 

Perfect Dating

 

szkolenie perfect dating poznan

 

 


"Wrażenia bardzo pozytywne. Spodziewałem sie czegoś innego i zostałęm bardzo pozytywnie zaskoczony. Mimo dużej intensywności w całości bardzo interesujace. Szkolenie porusza różne aspekty i pozwala na bieżaco dokonywać korekt oraz umożliwia dalszy rozwój. Trenerzy to świetni ludzie o indywidualnym podejściu. Szkolenie genialnie wpływa na humor i pewność siebie. Generalnie serdecznie polecam.
Jeszcze raz wielkie dzieki
Pozdrawiam,


Radek"
Perfect Dating
 
 
szkolenie perfect dating poznan
 
 
szkolenie perfect dating poznan
 
 
szkolenie perfect dating poznan
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin