Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Szkolenie uwodzeniaW Sierpniu odbyło się duże szkolenie Perfect Dating - 4 Trenerów: Krzysztof Król, Jan Gajos, Bartłomiej Bojar i Wojciech Dudek nauczyli 12-to osobową grupę mężczyzn sztuki uwodzenia kobiet, pewności siebie, seksualności oraz odpowiedniego zachowania w związku. Przeczytaj opinie o szkoleniu Perfect Dating napisane przez kursantów po weekendzie.

 
 

Opinie o szkoleniu weekendowym Perfect Dating

Sierpień   Kraków

Fotorelacja i recenzje kursantów

Szkolenie to było doskonałe - statystyki pokazały, że średnio każdy kursant podszedł do 40 dziewczyn i zebrał po kilka numerów telefonów. Wspaniałe przemiany można było zobaczyć z każdą sekundą szkolenia - przeczytaj poniżej, co o szkoleniu sądzą sami adepci i czym prędzej zapisz się na kurs.

 

Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
 
Przeczytaj - jak zapisać się na szkolenie weekendowe i zobacz najbliższe terminy w Twoim mieście - kliknij tutaj.
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
"O kursie Perfect Dating dowiedziałem się od kolegi który już wcześniej był na szkoleniu  przekonywał mnie  iż zmieni to moje życie , podejscie do kobiet i do pracy o 180 stopni .

Na początku podchodziłem sceptycznie do tej propozycji o której dowiedziałem się znienacka  nie wyobrażałem sobie ze osoba tak jak ja która jest nie śmiała jeśli chodzi o kobiety poradzi sobie na szkoleniu i Nie umrze ze stresu na kursie  ?. Ale po dłuższych przemyśleniach trwało to 2dni przez które byłem na NIE ale   doszedłem do wniosku jeśli to ma zmienić moje życie moja pewność siebie  i  podejście do kobiet  to czemu nie  spróbować !. 
 
Dziś już jestem po szkoleniu i nie żałuje podjętej decyzji kursy są prowadzone z jajem , sercem ,perfekcja i maksymalnym zaangażowaniem trenerów i nie chodzi im o wyciąganie kasy. Na szkoleniu jest najpierw praktyka pod okiem trenerów  w Sali potem w terenie i na imprezie trenerzy cały czas cie nadzorują i poprawiają wiec niema się czego bać i co się stresować bo jesteście pod okiem profesjonalistów ! i nie słuchajcie co wam na ten temat mówią znajomi  koledzy i dziewczyny to ty masz zmienić swoje życie a nie oni , oni sobie poradzą lub nie….. a jeśli nie chcesz być kawalerem do konca życia  i nie powiem co robic  na kompie …. I chodzić wściekłym ze nie możesz nic poderwać  lub chciałbys  poprawic swój toksyczny związek….. zapisz się na kurs to są pieniądze zainwestowane  w ciebie w  twoja przyszłość  ! .

Widziałem uczestników przed kursem i po kursie nie wierzyłem ze w 2dni można tak się zmienic .
Po kursie mam ochotę  podchodzić do kobiet spotkanych w sklepie ,na ulicy, gdziekolwiek i wcale się nieboje jak wczesniej ze mnie spławi  ? wiecej szegółow nie będę zdradzal pójdz przekonaj się sam a podzielisz moje zdanie .

Marcin, 31"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków

"Szkolenie Pefect Dating to szeroka i gleboka wiedza podana w pigulce.
Zawiera aktualna wiedze z  zakresu NLP, Seducktion,matketingu, motywacji i osiagania Celow.Moim zdaniem
najwiekszym osiagnieciem tego szkolenia jest nowatorskie podejscie  do - ograniczen.
Bez ograniczen wszystko jest mozliwe!!!

Jurek, 54"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
"Szkolenie bardzo dobre, bo praktyczne i nastawione na odbiorcę, uczestnika a nie teatr prowadzącego, więc w tym kontekście produkt godny polecenia. Poza tym fajna atmosfera i intensyfikacja działań. Jednym słowem spójność w teorii i praktyce, dzięki czemu osobiście przekonałem się, że to działa.

Mariusz, 28"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Przeczytaj - jak zapisać się na szkolenie weekendowe i zobacz najbliższe terminy w Twoim mieście - kliknij tutaj.
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
"Witam szkolenie było genialne. Dowiedziałem się masę wartościowych rzeczy. Jest to istna kopalnia wiedzy na temat relacji damsko męskich. Krzysztof  w przyjacielski sposób przekazuje informacje tak aby każdy mógł zrozumieć. Na początku tylko słuchaliśmy tego co miał am do powiedzenia. Dowiedzieliśmy się jaki jest model prowadzenia dziewczyny od momentu poznania aż do seksu.

Potem przyszły dziewczyny  które mogliśmy poznać i  ćwiczyliśmy z nimi co dotąd się nauczyliśmy, oczywiście popełnialiśmy błędy ale jest to nieodłączna część praktyki. Następnie podzieliliśmy się na grupy, każda z innym trenerem i poszliśmy do Galerii.

Tam się dopiero zaczęło. Zagadywaliśmy do każdej napotkanej kobiety które nam się podobała, oczywiście te dziewczyny nie były już tak wyrozumiałe jak te na szkoleniu ale o to właśnie chodzi, w ten sposób wyrabialiśmy sobie swobodę. Każdy wykonał po kilkadziesiąt podejść i każdy dostał po kilka numerów. Następnie przyszedł czas na kluby. Od razu po wejściu zaczęliśmy poznawać nowe dziewczyny. Trenerzy cały czas nam pomagali i nadzorowali nasze postępy. Na następny dzień dokonaliśmy posumowania naszych dokonań i omówiliśmy kolejną część materiału. W godzinach popołudniowych szkolenie się skończyło, ale to nie koniec. Każdy z nas dostał 21 dniowy plan rozwojowy. Który zaczęliśmy od razu realizować. Szkolenie pomogło i cały czas pomaga mi wyrabiać sobie całkowita swobodę z praktycznie każdą kobietę do której podchodzę niezależnie o czym rozmawiamy. Dziś drugi dzień mojej przemiany i zaraz wychodzę z domu.

Kamil, 22"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Przeczytaj - jak zapisać się na szkolenie weekendowe i zobacz najbliższe terminy w Twoim mieście - kliknij tutaj.
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków

 

"Szkolenie było strzałem w dziesiątkę. Bardzo dobrze przygotowane pod względem merytorycznym jak i praktycznym. Znalazły się w nim konkrety potrzebne do wykonania podejścia jak i zdobycia numeru telefonu. Ciekawym pomysłem było szkolenie na sali z dziewczynami, gdzie mogliśmy się popracować nad mową ciała oraz sposobami otwarć oraz oswoić się z ich rekcjami. Ćwiczenia w galerii pozwoliły przełamać opory przed podejściem jak i sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę. I o dziwo, zgodnie z tym co mówili trenerzy, udało się zdobyć parę numerów telefonów, co było dla mnie totalnym zaskoczeniem. Nocne działania w klubie pozwoliły na potwierdzenie wiedzy zdobytej na szkoleniu. Cennym dla mnie osobiście efektem szkolenia było oswojenie się z porażkami, których zawsze desperacko unikałem, a które okazały się być całkiem niegroźne, a tym samym niesamowicie potrzebne w całym procesie mojego rozwoju - dostrzegłem ich pozytywny wpływ i niezbędność.

Na uwagę zasługuje zaangażowanie trenerów w proces rozwoju każdego uczestnika przez cały czas trwania szkolenia. Otrzymywaliśmy cenne uwagi, pomoc jak i zachętę oraz pomysły do działania. Bardzo podobało mi się też to, iż nacisk nie był położony jedynie na sam podryw, ale na rozwój osobisty, którego efektem ma być sukces z kobietami. Szczerze polecam szkolenie na początek swojej przygody z rozwojem osobistym i przemianą. Daje dużego kopa, prostuje podejście do tematu jak i pozwala nabrać odpowiedniego stosunku.

Patryk, 29"
Perfect Dating

 

 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
"Szkolenie uważam za jedno z lepszych, na których byłem. Materiał jest podany w sposób przystępny, bez zbędnego dopisywania filozofii tam gdzie jej nie ma. I nie jest to szkolenie z "uwodzenia". Tematy obejmują całość relacji z kobietami, a tak naprawdę nacisk jest położony na rozwój osobisty, który to jest podstawą wszystkiego. Piszę to, bo większość ludzi myśli, że chodzi o zaliczenie laski. A tak naprawdę o szczęśliwe życie, którego nie da się zbudować na przypadkowym seksie z "byle jaką" osobą (czy to kobieta czy mężczyzna).
 
Dla mnie to szkolenie było czymś w rodzaju kursów w "Top gun" (pamiętacie film?), czyli tej elitarnej szkole dla najlepszych pilotów, stworzonej aby piloci nie zapomnieli o co tak naprawdę chodzi w powietrznej walce. Wy przypomnieliście ludziom o co tak naprawdę chodzi w życiu. Na szkoleniu spotkałem ludzi, którzy w oczach wielu nie potrzebowaliby takiego szkolenia (i w moich też). A jednak się tam zjawiliśmy. Co do Was-trenerów to jesteście ekstraklasa i mam plan do Was napisać za kilka miesięcy (lat) wraz ze zdjęciem, jak spełniają się moje marzenia.

Arek, 21"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
"Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Dzięki niemu odkryłem, że podejścia do kobiet to nic strasznego. Najtrudniejsze były ćwiczenia w sali, w obecności instruktorów oraz innych kursantów, natomiast najprościej, (co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem) było w galerii handlowej. Dzięki szkoleniu uświadomiłem sobie dwie rzeczy:
 
po pierwsze WSZYSTKO, co mówił Krzysiek na płytkach i w książce jest prawdą (sam w życiu bym nie uwierzył, że można przy otwarciu powiedzieć cokolwiek i nie ma to żadnego znaczenia – pytałem jak wywabić plamę z coli, mówiłem, że jestem gejem, a jeszcze innym razem mówiłem dziewczynom, że jestem seksualnym drapieżnikiem, który czyha na ich cnotę J),
 
druga rzecz, której się nauczyłem jest naprawdę BEZCENNA, dowiedziałem się niesamowitych rzeczy o mnie samym – przede wszystkim przez prawie 30 lat mojego życia byłem święcie przekonany, że boję się podejść do obcej dziewczyny i  rozpocząć rozmowę, natomiast w galerii stresowałem się tylko za pierwszym razem, przy następnych dwudziestu była już tylko ekscytacja (bardzo pomaga, jeśli masz gdzieś co dziewczyna powie czy pomyśli o Tobie oraz to żeby nie podchodzić z nastawieniem: „oto matka moich dzieci i choćby nie wiem jaki ch.. muszę zdobyć jej numer” J ) – dało mi to OGROMNĄ PEWNOŚĆ SIEBIE, która została wzmocniona drugiego dnia treningu, kiedy tworzyliśmy plan na przyszłość w sensie rozwoju własnej osoby, nie tylko jeśli chodzi o kontakty z kobietami, ale np. zdrowie, karierę czy finanse.
 
Dwa dni szkolenia dało mi więcej w relacjach z kobietami niż kilka lat mojego życia, dzięki temu coś, co wmawiałem sobie przez całe życie – absurdalny strach przed rozpoczęciem znajomości zniknął, a według mnie to jakieś 80% całej drogi, teraz pozostaje mi tylko ćwiczyć i pracować nad detalami, jak lepsze budowanie komfortu i sztuka  negowania. Całe szkolenie było przeprowadzone w atmosferze świetnej zabawy, poznałem wiele wspaniałych osób, a dzięki Perfect Life i Perfect Plan postanowiłem przebudować swoje życie. Za rok znów wezmę udział w szkoleniu (każdy uczestnik ma wstęp na każde następne szkolenie) i pokaże trenerom jak bardzo zmieniłem swoje życie, ponieważ ktoś mi kiedyś powiedział, że praca nad swoim życiem przypomina dotknięcie pajęczyny – wystarczy dotknąć tylko jednej nitki, aby cała pajęczyna się zatrzęsła.

Pozdrawiam

Łukasz, 29"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
"Szkolenie prowadzone przez Krzysztofa i jego ekipę było dla mnie
fantastycznym przeżyciem. Tak naprawdę trudno dobrać mi słowa, aby
opisać pozytywne emocje, które towarzyszyły mi w czasie tego weekendu.
Podczas praktyki w galerii handlowej i klubie sam nie mogłem uwierzyć w
to, co robię, czyli, że podchodzę do obcych dziewczyn i bez większego
problemu rozmawiam z nimi i co najlepsze dostaje od nich numer telefonu, ja
koleś, który na imprezach zajmował się głównie podpieraniem ścian.
Jak teraz o tym myślę to banan sam ciśnie mi się na usta. Na szkoleniu
ekipa Perfect Dating udowodniła mi, że każdy facet może mieć takie
relacje z kobietami, o jakich zawsze marzył. Krzysiek wielki szacun za to,
co robisz. 

Karol, 35"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Przeczytaj - jak zapisać się na szkolenie weekendowe i zobacz najbliższe terminy w Twoim mieście - kliknij tutaj.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin