Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Szkolenie uwodzeniaW Sierpniu ekipa Perfect Dating w składzie: Krzysztof Król, Jan Gajos, Bartłomiej Bojar odwiedziła Gdańsk - wspaniałe szkolenie miało część praktyczną w części VIP klubu Dream. Przeczytaj opinie o szkoleniu Perfect Dating napisane przez kursantów po weekendzie.

 
 

Opinie o szkoleniu weekendowym Perfect Dating

Sierpień  Gdańsk

Fotorelacja i recenzje kursantów

Na szkoleniu nie odbyło się bez niesamowitych przemian. Ekipa kursantów dopisała i pomimo naturalnych oporów i nabytych ograniczeń - doskonale radziła sobie w kontaktach z kobietami. Zobacz poniżej recenzje kursantów i zdjęcia ze szkolenia

 

Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
"Pół roku rozmyślałem nad szkoleniami u Krzyśka.
W końcu kiedy sprawy się poukładały, że miałem czas i pieniądz wolny postanowiłem jechać i sprawdzić na własnej skórze jak to działa.

To co czekało na mnie w Gdańsku przeszło moje wyobrażenia. Stres i podekscytowanie na przemian mieszały mi się w głowie.

Szybko to minęło, gdyż Krzysiek wraz z Jankiem dali taki pokaz umiejętności interpersonalnych i wykładowczych, że siedząc na szkoleniu zapomniałem o całym świecie i z zapartym tchem słuchałem każdego słowa, każdej rady, każdej mądrości, którą z nami się dzielili. Wszystko wydawało się abstrakcją ale gdzieś w głębi siebie wiedziałem, że to musi być prawda.

Widziałem tą energię, pewność siebie i charyzmę jaka z nich emanowała i wiedziałem, że chcę też być taki, że po to tutaj przyjechałem aby stać się chociaż częściowo podobny do nich.

Szkolenia teoretyczne a potem praktyczne w terenie pokazały mi, że tak naprawdę mimo, że sporo mi jeszcze brakuje to pracą i praktyką nad sobą mogę osiągnąć dokładnie to co chce i nie zamierzam się poddawać błahymi niepowodzeniami.

Jestem w 200% zadowolony ze szkoleń, żałuje, że czas minął tak szybko i że do naszego następnego spotkania muszę pewnie poczekać.

Każdego, który się zagubił i czuję, że nie wszystko szło mu w życiu tak jak powinno (z kobietami) polecam to szkolenie!!!

Ja się odnalazłem!
 
Radek 28, Poznań"
Perfect Dating
 
 
Przeczytaj - jak zapisać się na szkolenie weekendowe i zobacz najbliższe terminy w Twoim mieście - kliknij tutaj.
 
 Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
"Szkolenie było mega kopem motywacyjnym, poza tym było widać że trenerom naprawdę zależało na tym, żeby nam pomóc. Za słowami Krzyśka i Janka kryło się duże doświadczenie w relacjach z kobietami i  można było to naprawdę wyczuć, poza tym było widać że naprawdę lubią to co robią. Już po części teoretycznej człowiek od razu miał więcej energii do działania, a wiedza, którą otrzymaliśmy była warta każdych pieniędzy.

Część praktyczna – naprawdę duży szok. Na początku trenowaliśmy z hostessami- naprawdę uroczymi dziewczynami i już wtedy trenerzy byli wielce pomocni. Każdy drobny błąd był wychwycony, przeanalizowany i poprawiany aż do skutku. Czy to ktoś mówił za cicho, czy nachylał się niepotrzebnie, czy nieprawidłowo się przywitał, zaraz została zwrócona mu na to uwaga. Potem wizyta w galerii: rozgrzewka naprawdę wiele dała. Pamiętam swoje pierwsze podejście: nogi miałem jak z galarety, głos mi się trząsł i najchętniej bym stamtąd uciekł. Faktem okazało się że nieważne co mówisz, ale jak to mówisz. Już po paru podejściach sam starałem się znaleźć jakieś dziewczyny, z którymi mogłem pogadać. Poza tym marynarki trenerów z logo Perfect Dating same w sobie wprawiały mijające nas dziewczyny w zaciekawienie i dużo łatwiej było z nimi pogadać.

Potem przyszedł czas na kluby. Tu już byliśmy rzuceni na głęboką wodę i zdani w większości na siebie, ale pamiętając o uwagach z rozmów z hostessami, oraz tych z galerii naprawdę można było sobie dać dobrze radę. Pamiętam że Krzysiek wysłał mnie do dwóch dziewczyn, które były bardzo atrakcyjne, więc długo się zbierałem. Ale stres okazał się być totalną głupotą, bo nie dość że dziewczyny były wspaniałe, zaciekawione tym co mówię, to same chciały ciągnąć ze mną rozmowę. Teraz już wiem: To nie stres, to ekscytacja. Na teorii było to kilkakrotnie powtarzane i wiem że to prawda.

Dla mnie kurs był niesamowicie pomocny, plan 21-dniowy zamierzam wypełnić cały i bez wymówek, oraz wpaść jeszcze kilkakrotnie na szkolenia w innych miastach, bo rozwijania się nigdy dosyć. Dzięki za wszystko

Paweł, 20 lat"


Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
Relacja z kursu uwodzenia Kraków
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin