Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Szkolenie uwodzeniaOstatni czas upłynął w klimacie ostrej pracy - 40 kolejnych osób przeszło wspaniałe szkolenie Perfect Dating. W jeden z weekendów zawitaliśmy do Warszawy. Zobacz co sądzą o nim i pooglądaj fotgrafie ze szkolenia!

 
 

Opinie o szkoleniu uwodzenia w Warszawie Perfect Dating

 

Fotorelacja i recenzje kursantów

Kursanci jak zwykle niesamowicie dali radę z przemianą

 Na szkoleniu tym razem było aż 4 trenerów: Krzysztof Król, Bartłomiej Bojar, Jan Gajos i Wojciech Dudek

Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 

 

"Przed szkoleniem najbardziej obawiałem się że nie sprostam celom wyznaczonym przez trenerów, że po prostu nie dam rady. Zawsze próby bliższego poznania kobiet wiązały się że stresem i rzadko dawały jakieś rezultaty, więc jakim cudem mało by się to zmienić w jeden weekend. Teraz wiem że zapisanie się na kurs było jedną z najlepszych decyzji jakie podjąłem.
 
Naukę zacząłem od materiałów przysłanych na płytach DVD które w jasny sposób dowiodły że podrywanie kobiet kieruje się banalnie prostymi prawami. Zrozumiałem przyczyny swoich niepowodzeń w tej dziedzinie życia.

Kolejnym etapem był kurs. Uczestnicy mieli od 19 do 40kilku lat i każdy znajdował się w innej sytuacji życiowej, jednak wspólny powód dla którego przyszliśmy sprawił że wszyscy poczuliśmy się jak koledzy. Wykład był prowadzony jasno, energicznie i z dowcipem. Trenerzy pokazali pasje i zaangażowanie w to co robią. Następnie była praktyka podczas której każdy się przełamał i wykorzystał zdobytą wiedzę.

Jeśli ktoś chce poprawić swoje relacje z kobietami, to wybór tego szkolenia jest strzałem w dziesiątkę.

Pozdrawiam
Leszek, 27"
Perfect Dating

 

 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 

 

"Uważam, że każdy chłopiec, by stać się mężczyzną, powinien przejść takie szkolenie, zwłaszcza pd okiem Krzyśka i trenerów z jego ekipy. Kompleksowa wiedza z dziedziny podrywu, podana jak na talerzu, bardzo przystępnie i zrozumiale, z humorem, plus ćwiczenia praktyczne z pięknymi dziewczynami w miejscu szkolenia, potem w galerii, dyskotece, sprawiają, że zastanawiasz się - kurczę, dlaczego wcześniej nie było takich kursów? Uważam, że na takie szkolenie nigdy nie jest za późno i potwierdzam, że w krótkim czasie rzeczywiście można przejść ogromną przemianę wewnętrzną, polepszenie swoich relacji z kobietami o tyle procent, o ile nigdy byś siebie nawet nie podejrzewał!
 
Rafał 30"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
"Na szkolenie przyszedłem po części z ciekawości, po części dla zabawy, ale nie ukrywam, że moim głównym celem była poprawa relacji z ludźmi a szczególnie z kobietami.
Oglądałem w internecie filmy i wywiady z Krzyśkiem, pomyślałem, że musi być to spoko koleś, który wie czego chce, jest konkretny i zna się na rzeczy. Nie zastanawiałem się zbyt długo i podjąłem spontaniczną decyzję pójścia na szkolenie weekendowe.

Gdy przybyłem na miejsce wszystkie moje przypuszczenia się potwierdziły. Trenerzy okazali się fajnymi,konkretnymi i wesołymi ludźmi, którzy mają ogromną wiedzę i co ważne, umieją tą wiedzę skutecznie przekazać. Mają opracowane metody, które działają. Na szkoleniu panowała miła atmosfera.Czułem się, jakbym znał od dawna zarówno trenerów jak i innych kursantów.  Każdy kursant traktowany był jak dobry kumpel, jednocześnie czuć było pełen profesjonalizm.

Co do samych rezultatów jestem w 100% usatysfakcjonowany. Świetnie się bawiłem, jednocześnie nauczyłem się bardzo wiele o kobietach i relacjach damsko-męskich. Zrozumiałem wiele mechanizmów rządzących tym światem, wcześniej nie zdając sobie sprawy z wielu rzeczy. Przełamałem wiele barier, które tkwiły w mojej głowie od dawna. Na własnych oczach widziałem przemianę ludzi, którzy w ciągu dwóch dni stali się zupełnie kimś innym.
Sam również odczuwam pozytywną przemianę i czuję, że jestem kimś innym niż byłem. To moje lepsze ja. Wiem, że ta zmiana pozytywnie wpłynie na całe moje życie, nie tylko na relacje z kobietami.
Gorąco polecam szkolenie w Perfect Dating, bo naprawdę warto.
Pozdrawiam.

Łukasz. "
 
 
Perfect Dating
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
"Szkolenie u Krzysztofa, to niecodzienne przeżycie, czułem że przez te 2 dni dokonywała sie we mnie przemiana. Szkolenie przeprowadzone było na profesjonalnym poziomie, przez doświadczonych pozytywnie nastawionych do każdego kursanta trenerów.

Mieliśmy okazję poćwiczyć różnego rodzaju interakcje z kobietami na sali szkoleniowej, czyli uczyliśmy się podchodzić i rozmawiać z kobietami, nasze błędy były na bieżąco korygowane.
Podczas praktyki w galerii i klubie podszedłem i porozmawiałem z  większą ilością kobiet niż kiedykolwiek indziej, tu praktycznie nikt nie miał oporów aby zaczepić obcą kobietę i rozpocząć rozmowę.
Na szkoleniu można było dostrzec przemiany mężczyzn którzy twierdzili, że nie potrafią rozmawiać z kobietami. Wystarczyły krótkie ćwiczenia na sali aby, ci mężczyźni sie rozkręcili i radzili sobie całkiem nieźle w galerii i klubie. Oczywiście wiadomo tylko praktyka czyni mistrza. Polecam to szkolenie, ponieważ daje swoistego rodzaju kopa energetycznego i konkretny plan aby coś zmienić w swoim życiu.

Tomasz 27 lat"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
"Jeśli Chodzi o Perfect Dating to szkolenie jest poprowadzone w 100% profesjonalne, więc powinno nazywać się Profesjonal Perfect Dating i polecam je każdemu kto chce rozpocząć rozwój nad sobą i uwodzić piękne kobiety, nie mam wątpliwości,że byłem pod skrzydłami znakomitych trenerów i multum rad i wzorców od Krzyśka i Janka, parę od Wojtka i Bartka nawet na temat najmniej zauważalnych przeze mnie aspektów jak bawienie się błyskoteką uświadomiło mi jak wiele jest do poprawy i że ta droga jest do przejścia. Płyty DVD,kultowa książka i samo poznanie tych osób napewno Mi i pewnie Wam uzmysłowi,że są to normalni ludzie z olbrzymią pasją, którzy potrafią trafić do swoich kursantów jako ludzie,którzy też kiedyś mieli problemy z kobietami i dzielą się tą wiedzą bez wywyższania się jak niektórzy(a zresztą nie będę wymieniał pozostałych szkół... niech sobie dalej prowadzą takie szkolenia ... twierdząc,że zajęli się uwodzeniem od najmłodszych lat i od lat dzieciństwa mają talent i dryg do kobiet).

Ocena kursu: 5+/6

Czemu nie 6? Bo tak krótko ale ogarniam 21 dniowy plan(mam nadzieję,że 1,2 dniowe przerwy między dniami nie wpłyną negatywnie na mój rozwój bo mam pracę 2 zmianową) i być może spotkamy się chłopaki w październiku/ bądź w listopadzie i to najlepsze,że dla czystej przyjemności i będę mógł ponownie przybić piątkę z Krzyśkiem, Jankiem, bądź kimkolwiek z tego zajebistego szkolenia będąc już zdecydowanie lepszym sobą.
Szkoda,że nie ma Was częściej w moim nowym mieście:)

A co u mnie?
Wróciłem sobie właśnie ze spaceru po Starówce z kobietą którą poznałem na kursie i ponownie było zajebiście kończąc pocałunkiem, pewnie niedługo czymś więcej.(wybrałem sobie tą która mi się podobała najbardziej z numerków które zebrałem).
A byli kursanci. Zapraszam was do jednoczenia się jak ktoś z Warszawy lub okolic to podbijać do mnie i idziemy na bibę.:P

Stanisław już nie Wołomin a Warszawa.
22 lata:)"
Perfect Dating
 
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
"Mija już kolejny dzień po szkoleniu, a poziom energii nie maleje.
Dla mnie bomba.
 
Szkolenie zostało zrealizowane w sposób perfekcyjny. Trenerzy przekazywali swoją wiedzę z zaangażowaniem i pasją.
Wiem że udział w szkoleniu to dopiero początek!

Początek zmian na lepsze i to nie tylko w relacjach z kobietami ale również na ścieżce rozwoju  osobistego.
Z TAKIMI LUDŹMI WARTO PRZEBYWAĆ I OD TAKICH LUDZI WARTO SIĘ UCZYĆ!!!
Gorąco polecam wszystkim to szkolenie.

Pozdrawiam  Grzesiek"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
"O Krzyśku Królu na forach internetowych słyszałem wiele nieprzychylnych opinii nie będę ich przytaczać bo są to brednie których na moje szczęście nie posłuchałem Moja opinia na temat szkolenia krótko mówiąc jest zajebista inaczej tego opisać nie umiem samo szkolenie na DVD które dostałem przed szkoleniem jest najlepszym materiałem jaki widziałem a co do samego szkolenia w ciągu pierwszej godziny teorii  Obalił większość głupich i bardziej głupich teorii od NLS-u zaczynając a na shit testach kończąc których ja się uczyłem teraz już wiem że nie potrzebnie że wystarczyła zmiana 1 przekonania o którym oczywiście wiedziałem tylko nie miałem go zamiaru stosować bo to by za proste było szukałem różnych wymyślnych  technik jak zagadać, jak poprowadzić rozmowę, jak domknąć a wystarczyło sobie wbić do łba to 1 przekonanie by poprawić wielokrotnie skuteczność wracając do szkolenia po teorii przyszły zaproszone przez Krzyśka Hostessy na których ćwiczyliśmy otwarcia jak się okazało mimo że dziewczyny były bardzo pozytywnie nastawione była to najtrudniejsza część praktyki  

Po galerii chodziliśmy razem z trenerami pokazywali nam do której laski mamy podejść i zagadać wcześniej umówiliśmy się że kto nie podejdzie stawia Jankowi piwo w klubie  i z tego co pamiętam nie dostał żadnego ? a ja nawet z numerem wyszedłem mimo że zapytałem o niego tylko dlatego że Krzysiek powiedział by zawsze o niego pytać  byłem pewien że nie mam szans bo mi się język zaczął plątać. W klubie nawet nie wiem do ilu dziewczyn podszedłem na pewno więcej niż kiedy kol wiek wcześniej a do tego na trzeźwo wcześniej musiałem mieć „ten stan” by podejść czyli mam zaburzenia wizji ale jeszcze stoję na nogach a tego wieczoru po raz pierwszy piłem w klubie wodę. I wyszedłem  z dwoma numerami
Chłopaki dzięki  za przestawienie mnie z teorii na praktykę teraz nie myślę co powinienem jeszcze przeczytać tylko jakie fajne zadanie lub podejście mogę jeszcze w terenie wykonać.  
Pozdro 
Tomek, 45"
Perfect Dating
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 "W mojej głowie do tej pory zachował się przejrzysty obraz szkolenia, tak jakby dopiero co się skończyło.
Wielkim plusem jest fakt, że czujesz się tam jak wśród dobrych przyjaciół,
do których przyszedłeś o pomoc w relacjach damsko-męskich. Widać to było po wszystkich kursantach.
Na początku część teoretyczna, uzmysławia każdemu jakie błędy popełnialiśmy.
 
Później praktyka z atrakcyjnymi hostessami, każdy z nas przełamywał strach, który zamieniał się w adrenalinę, ekscytację.
Trenerzy czujnym okiem obserwowali i poprawiali nas, za każdym razem ,gdy popełniliśmy błąd.
Następnie część praktyczna, nadzorowana przez trenerów. Widziałem jak z każdą chwilą
każdy z kursantów, przełamywał swoje bariery związane ze strachem przed podejściem.
A w klubie niesamowita impreza, atrakcyjne kobiety, szaleństwo na maksa, tak dobrze spędziłem tam czas,
co chwile byłem u boku atrakcyjnych pań.

Następnego dnia trenerzy skupili się na naszym rozwoju osobowości, co dla mnie jest strzałem w dziesiątkę.
Wiem czego chce od życia i wiem że to zdobędę. Przejdę przez wiele przeszkód, doświadczę masę porażek,
jednak nic ani nikt mnie nie powstrzyma przed zrealizowaniem moich marzeń, a to dzięki wam, bez was byłbym nikim. :)

Dla tych co czytają, jeśli ciągle marzysz i śnisz o wspaniałych kobietach, a twoje relacje z nimi są na niskim poziomie
zapisz się na kurs i przeżyj tą wspaniałą przygodę. Jak to powiadają, żeby wygrać trzeba grać.

Oskar, 23"
Perfect Dating
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa
 
 
 
Relacja z kursu uwodzenia Warszawa

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin