Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Opinie o szkoleniu uwodzenia Perfect Dating w WarszawieEkipa trenerów Perfect Dating po raz kolejny zawitała w stolicy. Jak zawsze, w życie kolejnych kursantów wprowadziliśmy trochę chaosu, ucząc ich nowego podejścia do dziewczyn i życia. Czy nam się udało? Zerknij na poniższą fotorelację i opinie, a na pewno się dowiesz!

 

Opinie o szkoleniu uwodzenia Perfect Dating w Warszawie

 

Tym razem kursanci ćwiczyli pod czujnym okiem aż pięciu trenerów: Krzysztofa Króla, Janka Gajosa, Bartłomieja Bojara, Wojciecha Dudka i Maćka Godlewskiego. To właśnie dzięki nim kursanci mogą się pochwalić tak dobrymi statystykami: każdy porozmawiał z ok. 40 dziewczynami, zdobywając liczne numery telefonów. Tak trzymać!

Opinie o szkoleniu uwodzenia Perfect Dating w Warszawie
Opinie o szkoleniu uwodzenia Perfect Dating w Warszawie
 
Zanim zapisałem się na szkolenie miałem sporo obaw, że nie osiągnę efektów, które zakładają trenerzy. Już po kilku chwilach na szkoleniu wiedziałem, że to był dobry pomysł. Trenerzy to świetni wyluzowani ludzie, którzy szybko łapią z tobą kontakt. Na początku trenowaliśmy  podejścia do kobiet obecnych na sali. Każdy dostał wskazówki co robi źle i jak to skorygować. Powtarzaliśmy podejścia tak długo, aż trenerzy uznali, że jest ok. Praktyka w galerii to było dopiero coś. Podchodziliśmy do kolejnych kobiet i rozpoczynaliśmy rozmowę. Nasze błędy były na bieżąco korygowane przez trenera (duży ukłon dla Wojtka). Ja sam bez większego wysiłku od razu dostałem numer telefonu od fajnej dziewczyny, a potem od kolejnej. Ale to był dopiero początek... Potem poszliśmy do klubu w centrum Warszawy. Każdy z nas bez problemu podchodził do kobiet w klubie, tańczył z nimi, rozmawiał i brał numer
(i to wszystko bez „odwagi w płynie”). Na zakończenie dostaliśmy do zrealizowania plan na 21 dni. Ja jestem w trakcie wykonywania zadań planu i widzę już pierwsze pozytywne efekty...

Zdecydowanie polecam szkolenie!"

Rafał, Warszawa

Perfect Dating
 
Sądzisz, że masz tyle siły wewnętrznej żeby się zmienić? Zapisz się na szkolenie weekendowe i sprawdź się!
 

Opinie o szkoleniu uwodzenia Perfect Dating w Warszawie
Opinie o szkoleniu uwodzenia Perfect Dating w Warszawie
 

"Uważam, że sposób  w jaki sposób Janek Gajos i Krzysiek Król to jest kapitalna energia od teorii po praktykę. Wojtek Dudek spory progres od kiedy Cię ostatnio spotkałem na szkoleniu, widać że się rozwijasz, oby tak dalej, a Bartek taki trochę był niewyraźny ale też parę dobrych wskazówek za co Mu i Wam serdecznie dziękuje.

Szkolenie Perfect Dating jest naturalne i bez ściemniania, muszę przyznać, że do czasu Waszego szkolenia miałem ABW-Absolutny Brak Wiary i coś mi się w życiu spierniczyło. Teraz sobie wykonuje dzień po dniu z planu rozwoju i po tym co widziałem jak trenerzy lecieli, to że się da i mamy 2 dzień rozwoju którego wykonałem w 1,5 godz a potem kolejne 1,5 godzinę już naturalnie porozmawiałem, nawet numery jakieś zebrałem, moje rozmowy są coraz lepsze, a ja czuje chęć chociaż w jakimś małym stopniu robić to tak dobrze jak Wy. Respekt Panowie.
 
PLUSY-
-Świetne przygotowanie merytoryczne trenerów.
-Świetna lokalizacja szkolenia w samym centrum Warszawy.
-Podejście z szacunkiem do każdego kursanta, zrozumienie i szukanie rozwiązań.
-Klimat szkolenia i podejście trenerów jak i naszej skromnej grupki meeega pozytywna energia.
-Szczerość Janka wielkiego 2 metrowego gościa, który w sposób humorystyczny przekaże wam każdą uwagę.
-Sama prawda przekazana bez ściemy, że rozwój dobrego playera to nie 2 dni i że jest to tylko zapalnik do tego, żeby osiągać sukcesy z kobietami.
-Plan na całe życie, planowanie każdego ruchu niewątpliwie również jest atutem tego szkolenia i motywacją, żeby każdego dnia stawać się coraz lepszy i wdrażać w życie coś nowego z uśmiechem na ustach.
-Naturalność tego szkolenia czyli to, że żeby mieć zdrowe podejście nie tylko do podrywu, ale i do własnego życia.
-Autentyczność szkolenia, czyli nie tylko samo poprawianie, ale udowodnienie Krzysztofa w klubie tego co mówi na szkoleniu.
-Po prostu to, że trenerzy to nie tylko profesjonaliści w sprawie relacji damsko-męskich, ale i zajebiści ludzie.
-Uzupełnianie się trenerów i tutaj Wojtek idealnie pasuje i można posłuchać kilka dobrych wskazówek odnośnie parkietu od niego.
... długo by wymieniać co jeszcze, a chcę jeszcze sobie lecieć na drugą rundkę do galerii.
 
Minusy-
-Że nie można z wami zapierniczać na taką praktykę jak na zawołanie. Że nie ma Was częściej w Warszawie.(HE HE)
 
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dzięki za  pozytywną energię. Polecam każdemu tą bombę energetyczną.
Stanisław. Warszawa. 23 lata."
Perfect Dating
 

Opinie o szkoleniu uwodzenia Perfect Dating w Warszawie
Opinie o szkoleniu uwodzenia Perfect Dating w Warszawie
 
Idź za przykładem naszych kursantów i zacznij wreszcie pracować nad sobą. Zapisz się na szkolenie weekendowe już dziś! 
 

Komentarze   

+2 # Radosny Radek 2012-01-29 22:54
Na początek powiem że zapisałem się na kurs bez przekonania że coś się zmieni w moim życiu bądź że się czegoś nauczę.Wybrałem się jednak tam a razem ze mną ciekawość jak to się odbywa i czy faktycznie trenerzy są w stanie czegoś pozytywnego nauczyć.Ku mojemu zaskoczeniu wiedza jaką nam przekazali podczas tych 2 dni okazała się potrzebna w codziennym życiu jak i relacjach damsko-męskich. Bardzo wiele faktów,przekona ń odnośnie kobiet jakie uważałem oczywiście za słuszne okazały się bezwartościowe. Okazało się że jest całkiem na odwrót i autentycznie się to sprawdza w praktyce.Długo by opowiadać ale przecież nie jestem pisarzem:) Dodam tylko że drugi dzień był równie zajebisty a Janek to niesamowity gość.Ci co byli wiedzą o czym mówię-nie palę już 2 tygodnie papierosów bo taki cel sobie postawiłem.Dziw ne?? wiem ale zajebiste:) Polecam szkołę Krzyśka wszystkim niedowiarkom Jestem megaaa zadowolony.Pozd rawiam
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # Marcin lat 26 2012-02-11 16:09
To jest dobre szkolenie, żadnej ściemy. Nie jest łatwo się przełamać w kontaktach z kobietami i niby nie ma cudów, ale... po wykonaniu planu ćwiczeń, który dostaje się po szkoleniu - okazuje się, że pewne rzeczy zaczynają wychodzić! A jak z kobietami zaczyna wychodzić to taka zmiana promieniuje na wszystkie inne sfery życia. Polecam to szkolenie, bo naprawdę działa, to co kiedyś wydawało się straznie trudne nagle okazuje się proste, czasami zaskakująco proste i po prostu instynktowne!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin