Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Poznań 2012 - szkolenie Perfect DatingPoznań wita Perfect Dating! Zespół naszych trenerów tym razem odwiedził piękny Poznań, dokonując drastycznych zmian w życiach kursantów. Perfect Dating po raz kolejny dowodzi, że uwodzenia i skutecznego podrywania da się nauczyć. Poniżej zdjęcia ze szkolenia oraz kilka słów od kursantów.

 Poznań  - szkolenie Perfect Dating

Kursanci ćwiczyli mowę ciała i sposoby na skuteczne uwodzenie kobiet, pod okiem Krzysztofa Króla, Janka Gajosa i Maćka Godlewskiego. Oprócz podstawowej wiedzy dotyczącej podrywania i relacji damsko-męskich, kursanci mieli okazję przetestować swoje możliwości w galerii i w klubie. Jak zawsze było to owocne testowanie - dziesiątki poznanych dziewczyn i zdobytych numerów telefonicznych. Świetna robota!

 

Poznań 2012 - szkolenie Perfect Dating
Poznań 2012 - szkolenie Perfect Dating
 

 

"Moc wielka w nich jest. Chłopaki wymiatają naprawdę. A to jak niesamowici są można zobaczyć w całej okazałości w terenie typu galeria, klub. Lekkość podejścia i swoboda w przekazywaniu wiedzy czynią z tej trójki (Krzysiek, Maciej i Janek), niesamowitych nauczycieli. Wiedza Krzyśka, niesamowite poczucie humoru Janka i swoboda bycia Macieja tworzą niesamowitą atmosferę szkolenia. Zaliczyłem niezłe wyjście z Matrixa i jestem pewny, że wybrałem właściwą pigułkę. Podobało mi się ich profesjonalne podejście. Szkoleniowe DVD otrzymane od nich przed kursem również rozjaśniło mi wiele spraw. Kiedyś niemożliwe było dla mnie podejście w galerii do kobiety a dzisiaj, oczywiście ciągle polepszając swoje umiejętności, galeria kojarzy mi się z miejscem gdzie mogę poznać wyjątkową dziewczynę i właśnie w takim celu tam chodzę. Więc Panowie udanych zakupów...

Pozdrawiam całą ekipę Perfect Dating
Łukasz Z, Poznań, 23 l. "

Perfect Dating

 

Poznań 2012 - szkolenie Perfect Dating
Poznań 2012 - szkolenie Perfect Dating
 

"Szkolenie odbywa się w bardzo luźnej atmosferze, wiedza teoretyczna przekazywana jest w sposób jasny, czytelny i zrozumiały dla każdego z uczestników. Po teorii przychodzi praktyka: na początek kilka interakcji z pięknymi hostessami w sali, gdzie trenerzy na bieżąco korygują błędy, a następnie wyjście do galerii handlowej na dalszy trening. Pierwsze słowa „Tamta - idziesz!!!” i nie ma wymówek. Pamiętam jak trzęsły mi się nogi, czułem totalny strach i niepewność.  1 podejście, 2, 3,4 i strach powoli znika, rozmowy stają się coraz dłuższe i zabawniejsze.  Po praktyce w galerii idziemy do klubu, gdzie w super atmosferze dalej szlifujemy swoje podejścia do kobiet. Oczywiście Trenerzy cały czas służą pomocą, podpowiadają tematy do rozmów, podsuwają otwieracze, negi.
 
Następnego dnia dokonaliśmy podsumowania naszych dokonań, a następnie skupiliśmy się na rozwoju osobistym, czyli planowaniu swojego życia osobistego, tak aby marzenia się spełniały.


Podsumowując, to szkolenie odmieniło moje życie o 180 stopni!!! Przełamałem wiele barier, które tkwiły w mojej głowie. Czuję pozytywną przemianę i wiem, że ta zmiana pozytywnie wpłynie na całe moje życie.
Krzyśku, Janku, Maćku – wielkie ukłony dla Was - jesteście zajebiści!!!
Przemek, 32 lata"

Perfect Dating

 

Poznań 2012 - szkolenie Perfect Dating
Poznań 2012 - szkolenie Perfect Dating
 

 Chcesz dokonać zmian we własnym życiu? Zapisz się na szkolenie weekendowe!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin