Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating Katowice 2012Noc z 4-5 luty. Katowice. Ekipa trenerów Perfect Dating wraz z grupą kursantów rusza na miasto. Po co? Żeby wiedzę o podrywaniu zamienić w czyny!

 

 Perfect Dating Katowice

Janek Gajos, Maciek Godlewski, Piotrek Ryczek - to grupa dzielnych trenerów, która podjęła się zadania wyszkolenia ponad 10 kursantów w czasie szkolenia weekendowego. Zadanie, jak się później okazało, stosunkowo proste, bo każdy uczestnik szkolenia robił wprost zdumiewające postępy. Nie było mowy o porażce, gdy po części teoretycznej wszyscy ruszyli na podbój galerii Silesia, a później katowickich klubów. Dziesiątki poznanych dziewczyn, niezliczone ilości numerów i zabawa do rana - to właśnie Perfect Dating! Poniżej fotorelacja oraz opinie kursantów:

 

Perfect Dating Katowice 2012
Perfect Dating Katowice 2012
 
"Zajebiści ludzie, szkolenie daj kopa do dalszego działania, jest 3 dzień w moim otoczeniu słyszę od facetów "A Ciebie dzisiaj powaliło?".
Serio to dopiero 3 dzień a ja czuję się milion razy lepiej i zdecydowanie już teraz mam łatwiejszy kontakt z kobietami, a co najważniejsze jestem pewny że to dopiero początek. Polecam każdemu! "

Pozdro

Kamil"
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating Katowice 2012
Perfect Dating Katowice 2012
 
"Witam Was Chłopaki!
 
Skoro jesteście na tej stronie i przeglądacie co tu jest napisane, to znaczy, że chcecie coś zmienić w swoim życiu. Mam dla Was dobrą wiadomość – lepiej nie mogliście trafić!

Uczestniczyłem już wcześniej w pewnym szkoleniu „uwodzenia”. Niestety zapłaciłem o wiele więcej… efekty natomiast były znikome. Na tym szkoleniu zaprezentowano nam same konkretne informacje, przeprowadzono je w przyjaznej, luźnej atmosferze. Pomimo różnic wieku szybko wytworzyła się między nami, kursantami, swoista więź. Zaczęło się od fajnej pogadanki Janka Gajosa, mnóstwo bardzo sensownych informacji. W końcu zjawiły się hostessy. Ćwiczyliśmy dzielnie, gdy wszyscy byli już gotowi wyruszyliśmy w teren. Każdy z nas zdobył kilka numerów, podchodził do wielu kobiet, przełamywał swoje obawy (które są wyimaginowane). Gdy ktoś miał kłopoty, dostawał „kopa energii” od trenerów i przełamywał się!  W nocy bawiliśmy się w klubie. Szalałem jak nigdy, czułem się jak król :P Praktycznie w ogóle nie siedziałem, bawiłem się z różnymi, świetnymi (nowo poznanymi) kobietami ;) Nie ma problemu: w lokalu było wielu innych facetów, którzy podpierali ściany – klub się nie zawalił ;)
Po kursie dostaniecie plan 21-dniowy Waszego dalszego rozwoju. Jeśli go solidnie wykonacie wzniesiecie się na niewyobrażalny poziom – Poziom Perfect Dating 

Młodzieniaszek ;)"
 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating Katowice 2012
Perfect Dating Katowice 2012
 
Dołącz do szczęśliwców, którzy potrafią poderwać każdą kobietę! Zapisz się na szkolenie weekendowe Perfect Dating!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin