Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Szkolenie dla kobiet - Perfect Dating 2012Tym razem w ręce naszych trenerów trafiła grupa kobiet, która aż kipiała od energii i entuzjazmu. Czy otrzymały wiedzę i rady, których poszukiwały? Zerknijcie na zdjęcia oraz relacje, a następnie oceńcie sami.

 

Szkolenie dla kobiet - Perfect Dating 

Krzysztof, Jan, Bartek i Maciej - to właśnie dla na nich spadło chwalebne zadanie wyszkolenia grupy kobiet. Sposoby uwodzenia, mowa ciała, kreowanie wizerunku oraz wiele innych tematów zaprzątało głowy trenerów i uczestniczek. Doskonała zabawa wraz z wielką ilością wiedzy - to najlepsza metoda do przyswojenia tego, co Perfect Dating ma do przekazania. Jakie były efekty? Poniżej prezentujemy zdjęcia oraz relacja, które na pewno dostarczą odpowiedzi.

 

Szkolenie dla kobiet - Perfect Dating 2012
Szkolenie dla kobiet - Perfect Dating 2012
Szkolenie dla kobiet - Perfect Dating 2012
Szkolenie dla kobiet - Perfect Dating 2012
Szkolenie dla kobiet - Perfect Dating 2012
 
"Cześć,
Moja opinia:
Według mnie, szkolenie to powinno zostać obowiązkowo wprowadzić do szkół :) - takie obowiązkowe ucywilizowanie populacji :D. Treść szkolenia nakłada nacisk na relacje damsko-męskie, ale w dużej mierze dotyczy też kontaktów ogólnospołecznych. Prawdą jest, że sporo z tych informacji jest dostępna w innych źródłach, jednak tam  są one na ogół wymieszane z mniej istotnymi faktami. Twórca kursu wyselekcjonował to co najważniejsze, dzięki czemu jest to skonkretyzowane i dużo łatwiej przyswajalne.
Ponadto myślę, że część szkolenia dotycząca pewności siebie, może dla niektórych okazać się bardzo skuteczna i pomocna. Mimo, że była ona z lekka zabawna pozwoliła mi uświadomić sobie pewien bardzo istotny fakt.
Pragnę jeszcze zaznaczyć, że prowadzący i trenerzy wykazują wyjątkowe zaangażowanie. Widać, że relacje międzyludzkie to ich pasja, momentami zakrawa nawet o działania charytatywne :)
Podsumowując, w żadnym wypadku nie należy ulegać uprzedzeniu - to nie fabryka sztucznych i wyrafinowanych pań - co bardzo mnie cieszy :).
Życzę powodzenia.
Ewelina"
Perfect Dating
 
 
 
 
 Szkolenie dla kobiet - Perfect Dating 2012
Szkolenie dla kobiet - Perfect Dating 2012
Szkolenie dla kobiet - Perfect Dating 2012
Szkolenie dla kobiet - Perfect Dating 2012
 
Weź udział w czymś wyjątkowym, czymś co odmieni Twoje życie na zawsze! Zapisz się na szkolenie dwudniowe dla kobiet!
 
 
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin