Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Dlaczego oni nie podchodzaSzukasz od jakiegoś czasu partnera z którym mogłabyś dzielić życie. Ubrałaś się znowu w najlepsze ubrania ze swojej garderoby, fryzury i makijażu mogłaby Ci pozazdrości niejedna gwiazda filmowa, a mimo to żaden mężczyzna do Ciebie nie podszedł i nie zaczął z Tobą rozmawiać. Zaczynasz się zastanawiać czy coś z Tobą jest nie tak… Dlaczego tak jest?

 

Jak zdobyć chłopaka - dlaczego oni nie podchodzą?

 

 

Dlaczego oni nie podchodzą

 

 

Jak zdobyć chłopaka? Przecież Twoi rodzice jakoś się poznali, a w ich czasach nie było telefonów komórkowych, gadu – gadu czy Facebooka. Już przez jakiś czas jesteś singielką i zaczynasz zastanawiać się czy z Twoim wyglądem albo z Tobą jest coś nie tak. Nie przejmuj się. Mężczyźni bardzo rzadko podchodzą do nieznajomych kobiet i zaczynają z nimi interakcję.
 
Z racji tego czym się zajmuję mam bardzo wiele koleżanek z którymi często rozmawiam i praktycznie do żadnej nigdy nie podszedł żaden mężczyzna i nie zaczął z nimi rozmawiać. Oczywiście pijani adoratorzy w klubach się nie liczą, bo jestem przekonany, że jesteś wartościową kobietą i tacy mężczyźni Cię nie interesują.
 
Musisz zrozumieć, że mężczyźni mają jedną rzecz, która jest dla nich niezmiernie ważna, a mianowicie swoje
 

 EGO

 

Dlaczego oni nie podchodzą

 

Każdy mężczyzna boi się odrzucenia przez kobietę, ale o wiele bardziej obawia się, że zobaczą to inni (przede wszystkim jego znajomi) i ucierpi przez to jego Ego. W swojej głowie tworzą obrazy, że podchodzą do Ciebie, Ty nie okazujesz im zainteresowania i starasz się ich spławić, a wszyscy dookoła to widzą i zaczynają go wytykać palcami i śmiać się z niego.
 
Jest to wizja z jednej strony bardzo abstrakcyjna, ale z drugiej tak bardzo dla niego mimo wszystko realna, że całkowicie paraliżuje go przed podejściem do Ciebie.

 

PRZESZŁOŚĆ

 

Bierze się to z zamierzchłych czasów kiedy to wszyscy żyliśmy w bardzo małych społecznościach (plemionach) i na każdego mężczyznę przypadała jedynie ograniczona ilość kobiet o odpowiednich dla niego cechach z którą był w stanie spłodzić potomstwo. Jeśli podszedł do jednej z nich i ta go spławiła to oczywiście reszta plemienia o tym wiedziała.
 
Został tak spławiony 2-3 razy i już żadna kobieta nie chciała z nim rozmawiać, ponieważ uważała, że skoro jej towarzyszki go odrzuciły, to coś musiało być z nim nie tak, więc pozostawało mu samotne „ostrzenie swojej dzidy”.
 
Dzisiaj życie wygląda zupełnie inaczej, a pomimo to w umysłach mężczyzn dalej mieszą się te antyczne mechanizmy.
 
 

WYMÓWKI

 

Dlaczego oni nie podchodzą
 

Jak zdobyć chłopaka? Nawet nie wiesz w jak kreatywny sposób mężczyźni starają się usprawiedliwić przed samym sobą to, że do Ciebie nie podejdą. Mógłbym tutaj wymieniać naprawdę setki różnych, ale zamiast tego przedstawię Ci kilka moim zdaniem najciekawszych:


- „bo może myśli o czymś ważnym i nie chciałbym jej przerywać”.
- „bo na sto procent ma chłopaka”
- „bo siedzi do mnie tyłem”
- „bo za szybko idzie, a nie będę jej gonił”

Jest tego o wiele więcej, ale nie o  to chodzi żebym Ci tutaj wszystkie wymieniał.
 
Prawda jest taka, że dla mężczyzny najtrudniejszym momentem jest podejście do nieznajomej kobiety, ponieważ wtedy on najwięcej inwestuje (swoje ego), a dla kobiety decyzja o rozpoczęciu współżycia z nowym partnerem (potencjalne dziecko itp.)
 
Są oczywiście sposoby żeby zachęcić mężczyznę aby do Ciebie podszedł, ale o tym napiszę w kolejnym artykule.
 

Autor: Jan Gajos

Komentarze   

+1 # Ania P. 2012-07-26 08:55
"Oczywiście pijani adoratorzy w klubach się nie liczą, bo jestem przekonany, że jesteś wartościową kobietą i tacy mężczyźni Cię nie interesują."

a chłop, który się nagrzmoci w barze nie może być wartościowym mężczyzną ?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # M3chocolate 2012-07-29 10:38
Ania P.:Źle zrozumiałaś przekaz wiadomości.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+2 # facet 2012-11-30 18:28
Dokładnie

wartościowych mężczyzn jest dużo
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin