Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating na szkoleniu we Wrocławiu24 marca trenerzy Perfect Dating wyruszyli do Wrocławia. Cel podróży był jasny - przekazać wiedzę dotyczącą kobiet i relacji damsko-męskich grupie kursantów. Chłopaki dali z siebie wszystko i oto efekty...

Perfect Dating na szkoleniu we Wrocławiu

Tym razem ekipa wyjazdowa Perfect Dating oprócz Jana Gajosa i Bartłomiej Bojara, składała się z wspierających ich; Adriana Borkowskiego, Dawida Dudy i Mateusza Marcinkowskiego. Tak liczna grupa trenerska była konieczna aby trudnej techniki, ba sztuki, uwodzenia nauczyć przyszłych podrywaczy. Poniżej umieszczamy zdjęcia ze szkolenia, a także opinie uczestników. 

 

Perfect Dating na szkoleniu we Wrocławiu
 
Perfect Dating na szkoleniu we Wrocławiu
 
"Ogólnie uważam szkolenie za udane. Najpierw kolejno trenerzy opowiadali z pasją o kolejnych zagadnieniach teoretycznych. Następnie była część praktyczna na sali, która była momentami wesoła. Trenerzy na bieżąco poprawiali nasze błędy, których nie brakowało ;) . Potem była ciekawa część w terenie, na początku w galerii, jednak po jakimś czasie przenieśliśmy się na rynek, gdzie było o wiele lepiej. Na rynku były wesołe momenty. Ogólnie na części praktycznej nie było lekko, jednak z każdą chwilą podejścia były łatwiejsze. Było dużo zabawnych tekstów i śmiesznych sytuacji.Ponadto cieszy mnie podejście całej szkoły, ponieważ można przyjść na każde kolejne szkolenie za darmo, co mogę potwierdzić, gdyż kilku byłych kursantów przyszło uzupełnić swoje umiejętności. Do tego poznałem bardzo ciekawych rówieśników, z którymi mogę się wybrać w każdej chwili na piwo. W tej chwili wykonuję 21-dniowy plan. Jestem po drugim dniu coraz bardziej zadowolony. Podsumowując uważam, że szkolenie było bardzo dobrze przeprowadzone. Polecam!!!
 
Krzysiek, 20 lat, Wrocław"
Perfect Dating
 
 
 
Perfect Dating na szkoleniu we Wrocławiu
 
Perfect Dating na szkoleniu we Wrocławiu
 
Perfect Dating na szkoleniu we Wrocławiu
 
Perfect Dating na szkoleniu we Wrocławiu
 
Perfect Dating na szkoleniu we Wrocławiu
 
Przekonaj się sam jak łatwo można zostać mistrzem podrywu i już na zawsze cieszyć się powodzeniem u płci pięknej. Zapisz się na na szkolenie weekendowe!

 

Komentarze   

-4 # Bartek 2012-04-18 18:17
Szkoda mi was .......... looosers !!!!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
+1 # Arkadiusz 2012-06-20 20:52
Bartku zastanów się czy przegrany jest ten kto chce osiągnąć więcej czy ten który "stoi" w miejscu, kiedy inni idą do przodu... :)

Pozdrawiam
Arkadiusz
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Rafał 2012-04-27 19:38
Kiedy i gdzie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Rafał 2012-04-27 19:43
A Pan Bartek z komentarza powyżej to zapewne nigdy nie dał swojej kobiecie orgazmu z wytryskiem. Nie ważne jak jesteś zbudowany ani jak wyglądasz. Jeśli nie chcesz się rozwijać to będziesz się cofać. Przeczytałem jedną z książek Pana K.K. i jestem w pełni usatysfakcjonow any. Nabyłem nową wiedzę dzięki której mogę uszczęśliwiać siebie i innych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin