Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Zlot Uwodzicieli P.E.N.I.S. - relacjaJesteśmy świeżo po największej w Polsce konferencji uwodzicieli - P.E.N.I.S. 2012. Zlot odbył się w Warszawie i zapraszam do zapoznania się z relacją.

 Zlot Uwodzicieli P.E.N.I.S. - relacja

18-20 maja to były niezwykłe dni dla wszystkich, którzy interesują się tematyką relacji damsko-męskich. W Warszawie odbył się największy w tym roku zlot firm i osób, którzy poświęcili swe życia na zgłębianie tajemnic uwodzenia i rozwoju osobistego. Na scenie mieli okazję przedstawić się i swoją ofertę wszystkie ważne szkoły uwodzenia oraz ich trenerzy. Wśród nich nie mogło zabraknąć Perfect Dating, dumnie reprezentowanego przez Jana Gajosa oraz Adriana Borkowskiego. 

W zlocie wzięło udział ponad 160 osób, które miały okazję poznać wiele skutecznych sposobów na uwodzenie i podrywanie. Każdy z trenerów miał czas aby zaprezentować stosowane przez niego metody. Wystąpienie Jana Gajosa przybliżyło uczestnikom wagę pewności siebie w relacjach z kobietami. Jan przedstawił techniki stosowane przez trenerów Perfect Dating na podniesienie pewności siebie oraz własnej wartości. Nie było dla nas zaskoczeniem, gdy został nagrodzony gromkimi brawami. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z pierwszego dnia szkolenia.

Zlot Uwodzicieli P.E.N.I.S. - relacja
 
Perfect Dating
 
 
Zlot Uwodzicieli P.E.N.I.S. - relacja
 
Zlot Uwodzicieli P.E.N.I.S. - relacja
 
Perfect Dating
 
 
Zlot Uwodzicieli P.E.N.I.S. - relacja
 
Zlot Uwodzicieli P.E.N.I.S. - relacja
 
Zlot Uwodzicieli P.E.N.I.S. - relacja
 
Zlot Uwodzicieli P.E.N.I.S. - relacja
 

Dodatkowo chcielibyśmy pogratulować laureatom konkursu Perfect Dating, w którym do wygrania były wejściówki na szkolenie weekendowe oraz płyty DVD.

Nagroda główna: kupon 500 złotych na szkolenie weekendowe - Albert N.

Druga nagroda: kupon 250 złotych na szkolenie weekendowe - Mikołaj P.

Trzecia nagroda: zestaw płyt DVD Przemiany oraz Perfect Dating 2.0 "Czarny Pas" - Paweł O.

Gratulujemy i życzymy samych sukcesów! 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin