Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating znowu na wybrzeżu!Trenerzy Perfect Dating po raz kolejny mieli przyjemność gościć w Gdańsku. To właśnie tam miało edycję najnowsze szkolenie weekendowe. Czy było jak zawsze udane?

Perfect Dating znowu na wybrzeżu

Adrian Borkowski, doświadczony trener Perfect Dating przyjechał do Gdańska w jednym celu - pokazać, że uwodzenie wcale nie jest tak trudne, jak myśli większość. Pod swe opiekuńcze skrzydła wziął grupę kursantów, którym starał się przekazać całą wiedzę Perfect Dating. Po zdjęciach i relacjach, na pewno zobaczycie że Jego misja zakończyła się pełnym sukcesem! Zapraszam do galeri!

Perfect Dating znowu na wybrzeżu!

Perfect Dating znowu na wybrzeżu!"Na kursie było rewelacyjnie! Tak naprawdę wszystko zaczęło się od obejrzenia przesłanych płytek jeszcze przed kursem. Prowadzący bardzo profesjonalny i przy tym dobrze przygotowany. Cała struktura szkolenia uważam, że PERFECT. Dużo praktyki, wręcz przy każdej okazji. Ludzie(!!!), jeśli nie byliście jeszcze na szkoleniu, to tracicie w tym momencie czas i pieniądze!!! To nie tylko świetna szkoła podrywu, ale również otwartości i życia w ogóle! Już od pierwszego dnia widzę pozytywne skutki na każdej płaszczyźnie życia, w szczególności z Kobietami, a forma rośnie. Polecam kurs w 100%. Ps. Jeśli myślicie, że nie można zacząć rozmowy tekstem typu: “Przyszedł Pinokio wystrugać sobie konika...” podchodząc do trzech dziewczyn to jesteście w błędzie
 
Konrad"
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating znowu na wybrzeżu!
 
"Jestem jednym z uczestników weekendowego szkolenia, które szczerze polecam. Jako, że byłem na kilku konkurencyjnych szkoleniach mam możliwośc ich porównania i to co wyróżnia się w szkoleniach Perfect Dating to praktyka, zarówno z hostessą jak i wyjścia na miasto, galerii i klubów. Warto zainwestować w takie szkolenie, które daje dużo wiedzi, zabawy i mocno zmienia nastawienie do relacji z kobietami.

Bartosz"
Perfect Dating
 
 
 
Perfect Dating znowu na wybrzeżu!

Perfect Dating znowu na wybrzeżu!

Perfect Dating znowu na wybrzeżu!

Perfect Dating znowu na wybrzeżu!
 
Perfect Dating znowu na wybrzeżu!
 
Zapisz się na szkolenie weekendowe i poczuj MOC!
 
 
 
 
 
 
 

 

Komentarze   

0 # Krzysztof k2 2012-06-17 16:07
Szkolenie zajebiste! Przydatna wiedza do relacji międzyludzkich na co dzień.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin