Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

perfect dating w krakowieEuro na dobre zawładnęło sercami milionów Polaków. Podczas gdy oczy całego kraju skierowane były na stadion we Wrocławiu nasi trenerzy pomagali czterem kursantom poprawić swoje relacje z kobietami. Czy szkolenie się udało?

 

 Szkolenie Perfect Dating w Krakowie

 

Dwóch trenerów - Jan Gajos i Adrian Borkowski zamiast śledzić poczynania naszej reprezentacji w strefie kibica postanowili pomóc poprawić umiejętności interakcji z kobietami czterem kursantom, którzy wykazali się ogromnym zapałem do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Jak zawsze była masa zabawy i śmiechu, a efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Kilkanaście numerów telefonów, dwucyfrowa liczba podejść każdego z kursantów do nieznajomych kobiet - jednym słowem kolejne udane szkolenie!

 

 

perfect dating w krakowie
 
perfect dating w krakowie
 
"Jako jeden z uczestnikow, ktory bral udzial w jednym ze szkolen Perfect Dating, odbytego ostatnio w Krakowie chce powiedziec, ze jestem zadowolony w jaki sposob zostalo prowadzone,znakomita wiedza i doswiadczenie trenerow,organizacja, teoria i praktyka na sali i na miescie co bylo bardzo interesujace i dajace duzo wrazenia. Ze szkolenia mozna wyniesc, takze sposob podejscia do zycia, pozbycie sie ograniczen i blokad, ktore nam towarzysza w codziennym zyciu nie tylko w kontaktach z kobietami, ale takze biznesie.


Mariusz"
Perfect Dating
 
 
 
perfect dating w krakowie
 
perfect dating w krakowie
 
perfect dating w krakowie
 
perfect dating w krakowie
 
perfect dating w krakowie
 
perfect dating w krakowie
 
 
 
Nie czekaj! Zapisz się już dzisiaj na Szkolenie Weekendowe i przeżyj największą przygodę swojego życia!
 
 
 

 

 

Komentarze   

0 # Megi 2012-06-18 14:42
Oh! Zazdroszcze Wam! Też bym chciała obyć takie szkolenie! Ale niestety nie mieszkam w Warszawie ani w Kraowie! Jestem Z łodzi i z chęcią bym poszła na takie szkolenie!jh
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
0 # Niki 2012-06-18 15:01
Ale fajnie!MoZe kiedyś sie pojawi w Łodzi?
Tak wspaniali trenerzy jak Wy napewno kiedyś je zrobicie w moim mieście Łódż. Zgadzam sie z powyzszym komentarzem! My też chcemy w Łódzi!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin