Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating we Wrocławiu - lipiec 2012W ostatni weekend nasi trenerzy odwiedzili stolicę Dolnego Śląska, aby pomóc 11 mężczyznom polepszyć ich relację z kobietami. Czy im się udało? Czy te dwa dni intensywnego szkolenia wpłynęły w jakikolwiek sposób na życie kursantów? Przekonaj się sam - Zobacz zdjęcia i przeczytaj ich wrażenia po szkoleniu.

 

Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec

 

Pogoda we Wrocławiu dopisała i było bardzo ciepło, ale to nic w porównaniu z tym jak gorąca była atmosfera na naszej sali szkoleniowej. Po dużej porcji wiedzy teoretycznej przyszła część na praktykę na sali z zaproszonymi przez nas dziewczynami. Na początku było trochę stresu, ale już po chwili kursanci pokazali nam, że bardzo uważnie słuchali tego co mówiliśmy na części teoretycznej. Prawdziwą klasę pokazali na mieście, gdzie co chwilę jeden z nich zdobywał numer od dziewczyny do której przed chwilą podszedł. Było naprawdę sporo zabawy! Zresztą zobacz sam!

 

Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec 2012

 

"Szkolenie niezwykłe, dzięki nietuzinkowemu podejściu trenerów do
pokazania tego jak łatwo można zmienić swoje życie i relacje z
kobietami.
Jak się okazało nie trzeba stosować jakiś wymyślnych czy też
niestworzonych tekstów aby się przełamać i w końcu wykonać ten
pierwszy krok na drodze do lepszego "JA". Pamiętaj, że udział w tym
jest dopiero początkiem przemiany swojego życia. Inwestycję w to
szkolenie uważam za najlepszą w jakiej uczestniczyłem i gorąco
polecam.

--
Pozdrawiam
Rafał"

Perfect Dating

 

 

Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec 2012

 

Nie wiesz od czego zacząć? Zamów już dzisiaj Księgę związków podrywu i seksu dla mężczyzn i dowiedz się o co tak naprawdę chodzi kobietom!

 

 Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec 2012

 

Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec 2012

 

Jak się zachowywać żeby ją zainteresować? Zamów już dzisiaj szkolenie Perfect Dating Mowa Ciała DVD

 

Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec 2012

 

Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec 2012

 

Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec 2012

 

Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec 2012

 

Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec 2012

 

Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec 2012

 

Perfect Dating we Wrocławiu - Lipiec 2012

Nie czekaj na gwiazdkę z nieba! Zapisz się na Szkolenie Weekendowe już dzisiaj i zmień swoje relacje z kobietami na lepsze! 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin