Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating w KrakowieSezon urlopowy w pełni, słońce grzeje coraz mocniej, a my dalej działamy! W ten weekend odbyło się szkolenie weekendowe w Krakowie, gdzie mieliśmy okazję poznać i przeszkolić naszych nowych kursantów. Czy udało im się dzięki nam zmienić swoje życie? Przekonaj się sam!

Perfect Dating w Krakowie - Lipiec

Tym razem nie było lekko - w połowie praktyki na mieście zaczął padać deszcz i musieliśmy na chwilę szukać schronienia, ale nie poddaliśmy się i nasi kursanci poczynili naprawdę spore postępy w swoich relacjach z kobietami. Były wieczory panieńskie, nowe numery telefonów i ogromny stres na samym początku, który z czasem coraz bardziej ustępował miejsca czerpaniu przyjemności z poznawania nowych ludzi. Zresztą zobacz sam! 

 

Perfectg Dating w Krakowie
 
 
Perfectg Dating w Krakowie
 
"Od dłuższego czasu dojrzewała we mnie myśl, aby wybrać się na szkolenie w zakresie relacji damsko-męskich. Dlaczego wybrałem akurat Perfect Dating? Na decyzję wpłynęły interesujący plan zajęć obejmujący wiele praktyki, interesujące tematy, które miały być poruszone na wykładach. Szalę przeważyła niewielka odległość Krakowa (jestem z Rzeszowa), oraz atrakcyjna cena szkolenia (499 zł).
   
Pierwszy dzień rozpoczynał się od 6 godzinnego wykładu. Prowadzony był w naprawdę interesujący sposób, było zabawnie i ciekawie. W każdej chwili można było zadawać pytania, prosić o dodatkowe wyjaśnienia, a trenerzy chętnie rozwiewali wszelkie wątpliwości. Szczególnie zapamiętałem rozbrajające poczucie humoru Janusza oraz dosadny i dość wulgarny, ale pełen trafnych uwag wykład o kolejnych etapach tworzenia relacji prowadzony przez Mateusza.
 
Gwarantuje, że przez cały czas trwania zajęć, ani przez chwilę nie miałem dość, nie wyłączałem się, nie było mowy o nudzie.

Potem przyszła pora na ćwiczenia praktyczne, w których na dwóch uroczych dziewczynach – Renacie i Kasi ćwiczyliśmy rozpoczęcia rozmowy, negi, odpowiednią postawę ciała, sposób chodzenia, a nawet dotyk. Zarówno dziewczyny, jak i trenerzy byli bardzo wymagający. Wypunktowywali każdy najmniejszy błąd: dotyczący postawy, wypowiadania się, tonu głosu. Podejścia powtarzało się tyle razy, aż wykonało się je w pełni poprawnie. Na samym początku było to dość stresujące, potem jednak coraz bardziej interesujące i zabawne.
 
Kolejną częścią szkolenia była praktyka w galerii handlowej. Dla mnie osobiście był to punkt kulminacyjny – w przeciwieństwie do klubów, podchodzenie do obcych dziewczyn na ulicy, w sklepach jest rzadkością. Pod tym względem byłem całkowitym debiutantem. Przy pierwszych podejściach serce mocno mi waliło, nie do końca wiedziałem co powiedzieć. Trenerzy byli jednak bezlitośni, wskazywali konkretne dziewczyny lub ich grupki, do których mieliśmy podejść. Nie było żadnych wymówek.

Z każdym kolejnym podejściem strach malał, wzrastała za to pewność siebie, ekscytacja, entuzjazm. Robiło się coraz ciekawiej. Najlepiej zapamiętałem chodzenie po perfumerii pytając się kobiet, który zapach bardziej im się podoba lub rozmowa z dziewczynami o tym co myślą na temat szkoleń na temat relacji damsko-męskich.
 
Podejść było 40-50, zarówno w galerii, jak i na rynku, na ulicach, w pubach. Po pewnym czasie nie stanowiło to najmniejszego problemu. Czułem się całkowicie pewnie, niezależnie od ilości czy wyglądu dziewczyn w danej grupie.
 
Z tego miejsca chcę bardzo podziękować Robertowi, trenerowi który przez niemalże cały czas był zaraz obok mnie, na bieżąco komentował jakie błędy popełniam, a co robie dobrze. Wiele mu zawdzięczam.
 
Gdy pozostali uczestnicy posilali się w KFC, ja zdecydowałem się podejść do samotnie siedzącej dziewczyny, z która odbyłem naprawę interesującą rozmowę. Potem pogadałem jeszcze z dwoma uroczymi dziewczynami w jednym z pubów. Idąc ulicą udało się uzyskać numer od laski po 2 minutach rozmowy :)
 
W końcu, po kilku krótkich wizytach w rożnych klubach na dłużej zostaliśmy w klubie Gorączka. Ekscytacja cały czas mnie nie opuszczała. Podejścia do dziewczyn, rozmowa z nimi rozpoczynała się naturalnie, jak byśmy się już znali. Nie potrzebny był mi alkohol, motywowanie do podejścia, radziłem już sobie sam.
 
Większość czasu spędziłem najpierw z non-stop uśmiechniętą Dorotką, od której usłyszałem naprawdę wiele miłych słów na swój temat. Na pożegnanie wziąłem numer telefonu i delikatnie ją pocałowałem.
 
Potem odbyłem długą rozmowę, nie zapominając o eskalacji dotyku :), z Iloną, zgrabną brunetką. Dowiedziałem się od niej o tym na jakie cech kobiety zwracają uwagę, o technikach manipulacyjnych stosowanych przez dziewczyny i wielu innych ciekawych rzeczach. Na pożegnanie dostałem numer telefonu i GG, oczywiście nie zapomniałem o całusie.

Na niedzielną część szkolenia sporo się spóźniłem, spałem tylko 2 godziny. Trenerzy potraktowali to jednak z wyrozumiałością. Po krótkim omówieniu wydarzeń poprzedniej nocy przeszliśmy do drugiej części szkolenia – dotyczącej życiowych celów, planowania, tworzenia drogi do realizacji marzeń. Janusz naprawdę rewelacyjnie je przeprowadził, każdy słuchał z zapartym tchem.

Na zakończenie było jeszcze krótkie omówienie wytycznych realizacji planu 21-dniowego oraz wykład o technikach seksualnych.

Naprawdę bardzo szkoda mi było stamtąd wracać. Z całkowitą szczerością mogę przyznać, że była to największa przygoda mojego życia. Mam wrażenie, że przez ten weekend przełamem więcej barier niż przez poprzednich kilka lat. Teraz już nie mam wątpliwości, że mogę być pewny siebie, mogę z łatwością rozpoczynać rozmowę z kobietami i ją prowadzić w interesujący sposób, że mogę być dla nich atrakcyjny.

Zdecydowanie polecam każdemu udział w takim szkoleniu, poza zdobytą wiedza i umiejętnościami to niesamowite przeżycie, które zapamiętam do końca życia!

 Damian"
Perfect Dating
 
 
Perfectg Dating w Krakowie
 
Nie czekaj, zapisz się na szkolenie już dzisiaj!
 
Perfectg Dating w Krakowie
 
"Tematyką uwodzenia zainteresowałem się po tym jak niestety rzuciła mnie kolejna dziewczyna , to było tak około 4 lat temu.. Dlaczego wybrałem akurat Perfect Dating?? Hm... przede wszystkim przystępna cena + oczywiście materiały w postaci szkoleń na płytach DVD, plan zajęć który mnie zaciekawił i oczywiście kameralna atmosfera..
 
Do Krakowa mam 100 km więc to niewielka odległość w porównaniu z innymi miastami.. Pierwszy dzień rozpoczynał się od 6 godzinnego wykładu. Prowadzony był w naprawdę interesujący sposób, było zabawnie i ciekawie, dowiedziałem się tego co kiedyś miałem za coś niepoważnego, W każdej chwili można było zadawać pytania, prosić o dodatkowe wyjaśnienia, a trenerzy chętnie rozwiewali wszelkie wątpliwości. Gwarantuje, że przez cały czas trwania zajęć, ani przez chwilę nie miałem dość, nie bujałem w obłokach...
 
Potem przyszła pora na praktykę :), w których na dwóch uroczych dziewczynach - Renacie i Kasi ćwiczyliśmy rozpoczęcia rozmowy, negi, odpowiednią postawę ciała, sposób chodzenia oraz  dotyk. Zarówno dziewczyny, jak i trenerzy byli bardzo wymagający. Wypunktowywali każdy najmniejszy błąd: dotyczący postawy, wypowiadania się, tonu głosu. Podejścia powtarzało się tyle razy, aż wykonało się je w pełni poprawnie. Aż do bólu..:)
 
Kolejną częścią szkolenia była praktyka w galerii handlowej. Lepiej czuję się tam niż w klubie.  Trenerzy byli jednak bezlitośni, wskazywali konkretne dziewczyny lub ich grupki, do których mieliśmy podejść. Nawet jeden z nich kazał mi podejść do kobiety, która okazała się facetem:) Nie było żadnych wymówek. Najlepiej będę wspominał to jak podszedłem, właściwie to troszkę podbiegłem bo niestety musiałem lekko podgonić kobietę , która wskazał mi trener a potem zobaczyłem w jej oczach takie zaskoczenie jakbym jej powiedział że wygrała w totka. Wzrastała za to pewność siebie, ekscytacja oraz entuzjazm. Wiele zawdzięczam wszystkim trenerom , którzy pomogli mi przemienić siebie. Naprawdę panowie- wielki szacun .

W klubie nie potrzebny był mi drink ani inny alkohol. Podejścia w większości były dobre, troszkę zabalowałem bo wróciłem z klubu po 3 nad ranem. Zdobyłem 2 numery telefonów do atrakcyjnych kobiet. Na niedzielną część szkolenia dotarłem punktualnie nawet pół godziny przed czasem. Po krótkim omówieniu wydarzeń poprzedniej nocy przeszliśmy do drugiej części szkolenia - dotyczącej życiowych celów, planowania, tworzenia drogi do realizacji marzeń. Janusz naprawdę rewelacyjnie je przeprowadził, podczas wizualizacji dotyczącej naszej przyszłości miałem łzy w oczach..
 
Na zakończenie było jeszcze krótkie omówienie wytycznych realizacji planu 21-dniowego oraz wykład o technikach seksualnych, bardzo ciekawy zresztą. Ogólnie to całe szkolenie na pewno pozostaje ślad w moim życiu, którego już nic nie zatrze. Za taką cenę dostałem prawdziwą szkołę życia i obycia z kobietami i nie tylko. Pozdrawiam i polecam każdemu.

Mariusz"
Perfect Dating
 
 
Perfectg Dating w Krakowie
 
"Szkolenie jest w 100% godne polecenia. Pomaga zmienić podejście nie tylko do nawiązywania kontaktów z kobietami ale i do całego swojego życia. Całość to dwa przeplatające się elementy: wzmacnienie pewności siebie i poczucia własnej wartości oraz zasady i praktyka w podchodzeniu do kobiet. Część praktyczna pozwala przełamać początkową barierę w nawiązywaniu kontaktów i, choć można by zwiększyć ilość praktyk, to plan który dostajemy do wykonania po kursie wydaje się mocnym narzędziem do tego żeby pozbyć się barier na zawsze. Sam przekonam się po trzech tygodniach kiedy go skończę ale już teraz mogę powiedzieć że warto było wybrać się na kurs.
 
Tomek"
Perfect Dating
 
 
Perfectg Dating w Krakowie
 
Dowiedz się o czym marzą kobiety - zamów Księgę związków, podrywu i seksu dla mężczyzn!
 
Perfectg Dating w Krakowie
 
 
Perfectg Dating w Krakowie
 
 
 
Perfectg Dating w Krakowie
 
 
Perfectg Dating w Krakowie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin