Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating w Krakowie Sierpień 2012Wakacje zbliżają się ku końcowi, ale my nie odpoczywamy. W ten weekend w Krakowie ósemka mężczyzn szkoliła się pod naszym okiem aby poprawić swoje relacje z płcią przeciwną. Czy udało się im to osiągnąć? Czy poznali nowe dziewczyny? Zdobyli do nich numery telefonu? Zwiększyli swoją pewność siebie? Zobacz relację ze szkolenia!

Perfect Dating w Krakowie - Sierpień miesiącem uwodzenia

 

 Perfect Dating w Krakowie - Sierpien 2012

 

Pogoda była mocno deszczowa, ale nie zniechęciło to nas do wybrania się na Rynek Główny aby wraz z naszymi kursantami poznawać nowe kobiety! Każdy z kursantów podszedł do około 50 kobiet i zdobył cztery numery telefonu. Było trochę stresu na początku, ale potem praktyka zmieniła się w prawdziwą zabawę, która przyniosła masę śmiechu i nowych wspomnień. Oprócz tego nasi kursanci poznali bardzo przydatną wiedzę, która umożliwi im odniesienie sukcesu w kontaktach z płcią przeciwną. Co sądzą sami uczestniczy o naszym kursie? Zobacz recenzję naszych kursantów ze szkolenia uwodzenia!

 

 

Perfect Dating w Krakowie - Sierpien 2012

 

"Witam!

Myślę, że o szkoleniu uwodzenia mogę wydać opinię pozytywną ogólnie ... co do praktyki całkiem w porządku, jeśli chodzi o miasto wrażenia zaskakujące i pozytywne .... praktyka na żywo daje najwięcej ... co do praktyki na sucho to mogłoby być jej więcej niż teorii i trochę więcej indywidualnych pytań zarówno do dziewczyn od kursantów jak i od prowadzących do kursantów ... na pewno czas ogranicza wszystko, ale więcej praktyki zawsze działa lepiej ... poza tym uważam, że pewne rzeczy zostały wyjaśnione w dość dokładny i jasny sposób ... co  do  samych  podejść,  to  pozwala to  przełamać pewne  ograniczenia  siedzące  w  umyśle, jeśli  podchodzi  się  z  odpowiednim   nastawieniem oczywiście, a nie  na  poważnie ...  pozdrawiam

Krzysztof"

Perfect Dating

 

 

Perfect Dating w Krakowie - Sierpien 2012

 

"Witam, szkolenie wywarło na mnie ogromne wrażenie dosłownie wszystko: zaje****e, ekscytujące, porywające brak słów aby to opisać to trzeba przeżyć po prostu !!! Co wpłynęło na decyzje która podjąłem aby zapisać się na szkolenie uwodzenia z Perfect Dating  natknąłem się na książki Krzyśka Króla w Gliwicach przypadkiem dosyć. Postawiłem więc zgłębić wiedzę w relacjach damsko-męskich. Wcześniej relacje z kobietami były owszem, ale wszystkie traktowały mnie bardziej jako kumpla. Czas z tym skończyć postanowiłem. Do czego mogę się przyczepić na pewno nie do pogody deszczowej bo zawsze powtarzam nie ma złej pogody ani złej grupy aurę może zepsuć jedynie zła praca przewodnika. Jedynie co to praktyka na sali mogła trwać nieco dłużej. Trenerzy okazali się bardzo pomocni i chętnie rozwiewali wszelkie wątpliwości. Najbardziej podobał mi się sposób prowadzenia wykładu, który nie można nazwać zwykłym wykładem gdzie klepie się suche fakty i człowiek wyłącza się i wynosi z tego jedynie ok. 10%. Część praktyczna okazała się dla mnie stresująca dość ale po paru chwilach napięcie ustępowało. Dziewczyny chętnie udzielały uwag dość cennych i pomocnych również pragnę pogratulować i podziękować Mateuszowi za wszelkie rady które dawał mi podczas części praktycznej był bezlitosny wskazywał do których kobiet mam podejść i koniec przyznam się 2 razy stchórzyłem i winien mu byłem kawę. A także pragnę podziękować Jankowi, Adrianowi i Robertowi którzy również udzielali rad jak poprawić złe nawyki, korygowali błędy i rozwiewali wszelkie wątpliwości. Teraz skupiam się na zrealizowaniu planu 21-dniowego. Jeszcze Was na pewno nie raz odwiedzę.


Pozdrawiam
Tomek (DUCH)"

Perfect Dating

 

 

Perfect Dating w Krakowie - Sierpien 2012

 

 

 

Perfect Dating w Krakowie - Sierpien 2012

 

 

 

Perfect Dating w Krakowie - Sierpien 2012

 

 

 

Perfect Dating w Krakowie - Sierpien 2012

 

 

 

Perfect Dating w Krakowie - Sierpien 2012

 

 

 

Perfect Dating w Krakowie - Sierpien 2012

 

 

 

Perfect Dating w Krakowie - Sierpien 2012

 

 

Nie czekaj! Ty też już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Uwodzenia i zmień swoje życie!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin