Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Podczas gdy większość zamartwiała się zbliżającymi się ku końcowi wakacjami nasi trenerzy pomagali nowym kursantom rozwijać umiejętności interakcji z kobietami. Czy im się to udało? Czy kursanci nauczyli się czegoś nowego, czy udało im się pokonać nieśmiałość? Zapraszamy do relacji ze szkolenia!
 

Perfect Dating w Krakowie – Wrzesień

 

Perfect Dating 

 
Pogoda było lekka niesprzyjająca, ponieważ cały dzień padał deszcz, ale nie przeszkodziło to naszym trenerom w skutecznym działaniu. Odwiedziliśmy dwie galeria handlowe, a potem kilka klubów w Krakowie, gdzie nasi kursanci z każdą minutą praktyki radzili sobie coraz lepiej aż w końcu każdy z nich zakończył wieczór z około 5 nowymi numerami telefonów do wcześniej poznanych dziewczyn. A Ty ile zdobyłeś nowych numerów telefonu w ostatnim tygodniu?
 
Perfect Dating
Perfect Dating
 
"Witam
 
Szkolenie weekendowe zdecydowanie przerosło moje oczekiwania :)
 
Podobała mi się luźna atmosfera na szkoleniu oraz rzetelne podejście trenerów do tematu i fakt że cały czas upewniali się o tym czy cała przekazywana przez nich wiedza jest przez nas zrozumiana i od razu korygowali błędy zarówno jeżeli chodzi o teorię jak i praktykę.
 
Powiem krótko przez całe życie nie zdarzyło mi się podejść do zbyt wielu zupełnie obcych  kobiet co prowadzący wyłapali od razu a skutkowało to tym że na praktyce zarówno w galerii jak i w klubach zrobiłem około 80 podejść :)
 
Na zakończenie chciałbym powiedzieć że mało jest przełomowych punktów w życiu każdego faceta a to szkolenie zdecydowanie zasługuje na tę nazwę i jest warte każdej złotówki na nie wydanej. Jedyną rzeczą której żałuje po tym weekendzie jest fakt że dopiero teraz zdecydowałem się na rozpoczęcie przygody z Perfect dating :)  
 
Pozdrawiam
 
Konrad"
Perfect Dating
 
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
 Nie czekaj! Ty też masz szansę przeżyć przygodę swojego życia! Już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe!
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin