Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingW ten weekend jak co miesiąc nasi trenerzy odwiedzili stolicę naszego kraju aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Perfect Dating w Warszawie – Wrzesień

 
Grupa była bardzo aktywna, ponieważ w trakcie szkolenia padało wiele pytań, co niezmiernie nas cieszy. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to co do nich mówiliśmy. W pewnym momencie jeden z uczestników podszedł w galerii handlowej do grupy 15 dziewczyn i zaczął z nimi rozmawiać… a to tylko jedno z wielu ciekawych wydarzeń, które pojawiły się na tym szkoleniu. Co to dużo opowiadać, zapraszamy do zobaczenia relacji ze szkolenia!
 
Perfect Dating
 
"Przede wszystkim to co się działo w trakcie i po szkoleniu to zupełnie inny świat dla mnie. Dzięki Jankowi i Adrianowi wypracowałem własny styl, który jest szczery, spójny ze mną i nie polega na recytacji tekstów z internetu. Poznałem zajebistych ludzi na szkoleniu z którymi zdzwaniam lub widuję się praktycznie codziennie. W czasie 3 dni zrobiłem już około 180 podejść (klub, galeria, sklep, ulica etc.). Wszystkim, którzy mają problem z nieśmiałością gwarantuję, że jeżeli wybiorą się na szkolenie i będą trzymać się wskazówek trenerów to ich problem zniknie w ciągu kilkunastu godzin. Nalepiej zainwestowane 500 zł w moim życiu.
 
Pozdr. 
Maciek" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
 
"Dla mnie szkolenie było czymś niezwykłym i wyjątkowym. Trenerzy przedstawili mi wiele spraw dotyczących relacji damsko - męskich w całkiem nowym świetle. Pokazali, że te sprawy naprawdę nie są wielce skomplikowane, że nie potrzebna jest tu żadna manipulacja czy wyrafinowane techniki, sprostowali dużą ilość moich (teraz już wiem, że niczym nieuzasadnionych) obaw i wątpliwości. 
 
Równie ważną częścią warsztatów był rozwój osobisty. Dowiedziałem się jak być prawdziwym,pewnym siebie i znającym swoją wartość facetem. Dostałem też kilka bezcennych porad jak w prosty sposób poprawić jakość swojego życia. Mimo że dopiero zaczynam wprowadzać je do swojego życia już widzę ich skuteczność. 
 
Co do samego szkolenia: przeprowadzone sprawnie, z dużą dawką poczucia humoru,  widać było doświadczenie trenerów w przełamywaniu lodów. Ćwiczenie interakcji z kobietami na salce wyszło po prostu znakomicie. Dostałem taką praktykę, że po wyjściu na miasto nic nie było w stanie mnie zagiąć. 
 
Pozdrawiam 
 
Bartek "
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
 
 
"Moim zdaniem szkolenie perfect dating dało mi poczucie wewnętrznej siły jaką mam w sobie, by móc sięgac po to co dotychczas wydawało sie być poza moim zasięgiem. Obala wiele stereotypów związanych z błędnym myśleniem wielu facetów na temat tego co jest atrakcyjne w oczach kobiet. Przede wszystkim uczą oni właściwej komunikacji werbalnej oraz dzięki praktyce przełemują lęk w podchodzeniu do kobiet. Naprawdę uważam, że warto przejść przez takie szkolenie, 
bo oni pokażą każdemu indywidualnie jakie błędy popełnia i na co musi zwracać uwagę w relacjach damsko-męskich. Po za tym poznałem wspaniałych ludzi, z którymi utrzymuje kontakt, więc ciągła wymiana doświadczeń z innymi wpływa na mój osobisty rozwój. 
Naprawdę warto inwestować w to co zmienia nasze życie na lepsze.
Patryk."
Perfect Dating
 
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
Nie czekaj! Ty też już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin