Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating w Lublinie
W ten weekend nasi trenerzy przyjechali do Lublina, aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relację ze szkolenia!
 

Perfect Dating w Lublinie – Październik

 
Grupa była bardzo aktywna, ponieważ w trakcie szkolenia padało wiele pytań, co niezmiernie nas cieszy. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali z hostessami.
 
 W pewnym momencie nasz trener Adrian wpadł w galerii handlowej na bardzo ciekawy pomysł aby pomóc kursantom zwalczyć nieśmiałość… a to tylko jedno z wielu ciekawych wydarzeń, które pojawiły się na tym szkoleniu…
 
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.
 
Perfect Dating w Lublinie
 
Perfect Dating w Lublinie
 
"Witam serdecznie!
 
Załapałem się na to szkolenie w dosłownie ostatniej chwili i… znowu było super! Znowu, bo było to moje drugie szkolenie. Wróciłem dla klimatu jaki tam panuje – by ponownie naładować akumulatory. Misja zakończona sukcesem! Tym razem był z nami tylko Adrian. Nawet nie wiedziałem, że zaczął prowadzić własne szkolenia. Szacunek dla Ciebie!! Nie mogłeś spędzić lepiej urodzin jak z NAMI :)
 
To szkolenie było dla mnie inne niż to pierwsze w Warszawie. Po pierwsze wyciągałem z niego inne informacje, których nie wychwyciłem pierwszym razem. Po drugie – wyjście na miasto, do galerii, do klubu miało całkiem inny charakter. Była przede wszystkim ‘prezentacja’ trenera by pokazać nam jakie to jest łatwe – BO JEST!! Było to nastawienie na zabawę, na fan byśmy to my się świetnie bawili, a nie nastawienie na wynik (czyli zdobywanie numerów – te zdobywały się teraz same). Krzyśku, Janku – bójcie się!! Adrian wykonuje niesamowicie dobrą i efektywną pracę! Na Waszym miejscu bałbym się o swoją pozycję :). Zresztą Adrian może potwierdzić jaka metamorfoza nastąpiła we mnie od czasu ostatniego szkolenia – wcześniej w klubie podpierałem ściany – teraz było mnie wszędzie. To, że zdobyłem tak mało numerów, to tylko dlatego, że tak rzadko o niego prosiłem. Panowie przyszli kursanci – KOBIETY NAPRAWDĘ CHCĄ DAWAĆ NAM DO SIEBIE KONTAKT! 
 
Pragnę podkreślić również rolę Kasi, która nam pomagała. Jak pojawiła się na naszym szkoleniu przykuła uwagę wszystkich. W końcu była jedyną samicą. Jej temperamencik naprawdę mógł przytłumić nas przytłumić, ale jak tłumaczył nam Adrian – ‘miej wy…bane a będzie Ci dane’. Choć była dla nas ciężką do przebycia barierą, to sama sugerowała Kobiecy punkt widzenia. Ale to dobrze. Kasia to ta najwyższa półka i bardzo dobrze, że to ona z nami była. Przecież dążenie na sam szczyt, to powinien być cel nas wszystkich! Powiedziała nam jedno zdanie, które w szczególności utkwi mi w pamięci: „Jeśli facet jest choć trochę ładniejszy od diabła i ma niezły bajer może mieć każdą Kobietę”. Kasiu z tego miejsca – SZACUNEK DLA CIEBIE.
 
Pozdrawiam
 
Łukasz, Annopol 
 
 
P.S. Nie musieliście zakrywać mojej twarzy. Nie wstydzę się tego, że chcę się doskonalić w każdej materii."
 
Perfect Dating
 
 
 
Perfect Dating w Lublinie
 
Też chcesz przeżyć przygodę swojego życia? Już dzisiaj zapisz się na nasze Szkolenie Weekendowe !
 
Perfect Dating w Lublinie
 
"Cześć
 
Miałem napisać krótką recenzję po szkoleniu.Ogólnie rzecz biorąc byłem nastawiony sceptycznie do takiego szkolenia, namówił mnie na nie mój serdeczny kolega (z tekstem: "słuchaj stary zmieniamy swoje życie").Słuchałem uważnie co mówi Adrian - cóż z pewnymi rzeczami się nie mogłem zgodzić.Atmosfera jaka była na tym szkoleniu była miła, fajni ludzie z poczuciem humoru, tak więc nie wiadomo jak zleciał czas.Odnośnie praktyki w galerii to nie mam wielkich zastrzeżeń (robiliśmy z siebie kretynów). Było fajnie wg. stwierdzenia miej "wyjeb..e a będzie Ci dane", wszystko było na fanie i spontanie, bez żadnych ciśnień i presji.Wiadomo motywacja musiała być, ale to dobrze.W klubie było inaczej - jak dla mnie osobiście dużo lepiej, gdyż czułem się jak ryba w wodzie. Muzyka taniec i dziewczyny to jest co lubię. Reasumując - po mojej początkowej sceptycznej postawie na początku, na końcu było zdecydowanie lepiej, tak inaczej.To na pewno nie było moje ostatni szkolenie. 
 
Poazdrawiam 
Artur"
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating w Lublinie
 
"Witam serdecznie!
 
Było to moje pierwsze szkolenie tego typu i cieszę się że wybrałem właśnie wasz kurs. Dostałem to czego szukałem. Wszystko jest tak ułożone, że każdy etap szkolenia podnosi energię, pozytywnie nakręca i łatwiej jest przejść do kolejnego. Bo gdybym miał zaraz po teorii przejść do praktyki w klubie, jak jest to na innych kursach to miałbym dużo więcej trudności. 
 
Nasz trener - Adrian wykonał kawał dobrej roboty. Już w trakcie części teoretycznej było dużo żartów, super atmosfera. W części praktycznej dawał nam przykład jak poznawać kobiety mając przy tym świetną zabawę, oraz tak nami kierował, że nie było czasu na myślenie, tylko działanie.  Właśnie tego najbardziej potrzebowałem by pokonać swoje opory przed podejściem i przestać robić sobie ciągle wymówki. Dziękuję również naszej hostessie - Kasi, która swoimi ciętymi ripostami i licznymi uwagami aktywnie włączyła się doskonalenie naszych umiejętności. Sam po sobie mogłem zaobserwować, jak z każdym kolejnym podejściem potrafiłem poprowadzić coraz dłużej rozmowę. Jak na kilka godzin, to uważam że zrobiłem duży postęp i wiem że to tylko kwestia regularnych ćwiczeń by móc nawiązywać kontakty lekko i przyjemnie :D
 
Pozdrawiam
Przemek M."
Perfect Dating
 
 
 
Perfect Dating w Lublinie
 
"Witam serdecznie! 
 
O szkoleniu dowiedziałam się od znajomego, który poprosił mnie o małą pomoc w przeprowadzeniu go. Mimo iż moja rola w tym przedsięwzięciu została mi wcześniej przybliżona, osobiście nie wiedziałam, czego mam się spodziewać. Był to mój pierwszy kontakt z takim szkoleniem i w głowie krążyły mi różne - bardziej lub mniej ciemne scenariusze. Nie wiedziałam przecież, z jakimi ludźmi się tam spotkam i co tak naprawdę mnie czeka, jednak moje wątpliwości zostały bardzo szybko rozwiane.
 
Już w pierwszych minutach zostałam bardzo ciepło i serdecznie przywitana przez trenera, oraz uczestników tego wydarzenia. Całość szkolenia została w moim odczuciu przeprowadzona w sposób fachowy i rzetelny. Nie ukrywam, że wcześniej słowa „szkolenie z zakresu kontaktów damsko męskich” czy jak się potocznie mówi „sztuka uwodzenia” - mi osobiście, jako kobiecie nie kojarzyły się z niczym dobrym. Dopiero po udziale w tym szkoleniu moja opinia zmieniła się diametralnie. 
 
Na takie zloty wcale nie przychodzą osoby, które jak wcześniej myślałam, chcą nauczyć się wykorzystywać naiwność kobiet dla swoich celów, ale naprawdę wspaniali i uczciwi mężczyźni, którzy są pełni pasji, ciepła i męskości, którym  trzeba tylko pomóc im to z siebie wydobyć. Podczas szkolenia mężczyźni Ci mieli okazję doskonalić swoje umiejętności nie tylko z zakresu poznawania mowy ciała, przezwyciężania swoich barier i niepewności, ale również z wielu innych dziedzin życia przydatnych człowiekowi każdego dnia, nie tylko w kontaktach damsko-męskich.
 
Całość szkolenia teoretycznego została oczywiście poparta praktyką, podczas której wszyscy się naprawdę świetnie bawili, a ja sama trochę z dumą patrzyłam jak kursanci pokonują wszelkie ograniczające ich bariery i wykazują się odwagą i męskością, jakiej niejeden facet mógłby im pozazdrościć.  Myślę, że Ci mężczyźni zasługują na naprawdę wyjątkowe kobiety i po tym szkoleniu na pewno takie będą mieć! 
 
Adrian to naprawdę genialny trener, więc zapewniam, że jeżeli jeszcze nie zdążyliście zgłosić się do Perfect Dating, to nie musicie dłużej z tym czekać, bo satysfakcja jest gwarantowana! Dziękuję wszystkim organizatorom, że mogłam z wami być i oby więcej takich przedsięwzięć!!! 
 
Kaśka z Lublina"
Perfect Dating
 
 
 
 
Perfect Dating w Lublinie
 
"Witam wszystkich.
 
Słuchajcie powiem wam tak - Jeździjcie na szkolenia i zdobywajcie wiedzę, bo to napewno się wam przyda. Natomiast co do szkolenia, to świetna zabawa, dużo śmiechu, ale tez stres, który później minąl:) Bardzo wymagająca Kasia na której ćwiczyliśmy. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Na mieście... oj działo się! dużo podejść i to bardzo zabawnych, w galerii również, a w klubie dobra zabawa. Teraz skupiam się na planie, który jest do wykonania. Napewno wybiorę się jeszcze na jakieś szkolenie. Poza tym cena super niska w porównaniu z innymi szkołami. Ale wybór należy do was, pozdrawiam:)I polecam
 
Przemek"
Perfect Dating
 
 
 
 
Perfect Dating w Lublinie
 
Perfect Dating w Lublinie
 
Perfect Dating w Lublinie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin