Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingW ten weekend jak co miesiąc nasi trenerzy odwiedzili stolicę naszego kraju aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Szkoła Uwodzenia: Perfect Dating w Warszawie – Listopad 

 
 
Grupa była bardzo aktywna, ponieważ w trakcie szkolenia padało wiele pytań, co niezmiernie nas cieszy. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to co do nich mówiliśmy. W pewnym momencie grupa ciekawskich oczu zaczęła przyglądać się naszej praktyce w galerii handlowej i wynikła z tego bardzo fajna sytuacha… a to tylko jedno z wielu ciekawych wydarzeń, które pojawiły się na tym szkoleniu. Co to dużo opowiadać, zapraszamy do zobaczenia relacji ze szkolenia!
 
Perfect Dating
 
"Przeczytać książkę a usłyszeć to wszystko od kogoś kto w pełni wierzy w to co mówi to zupełnie dwa różne światy. Trenerzy PD zmiażdżą twoją dotychczasową rzeczywistość i otworzą ci drzwi do nowego wspaniałego świata. Dostaniesz ogromną wiedzę oraz instrukcję jak z tej wiedzy korzystać. Po jakimś czasie zauważysz że poznawanie i uwodzenie kobiet przychodzi ci naturalnie, negujesz bez zastanawiania się, wymyślisz swoje własne otwieracze które lubisz i będą z Tobą spójne. Tak będzie jeśli zastosujesz się do wskazówek które usłyszysz na tym kursie, jeżeli jednak nie będziesz wkładał w pracę nad sobą wystarczającej ilości energii, wiary i zaangażowania to pieniądze które wydasz mimo że są świetnie zainwestowane pójdą na marne. Wszystko zależy od Ciebie. Szczerze POLECAM Perfect Dating !!!
 
Bartek" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
 
"Witam,
 
Jestem świeżo po szkoleniu w Warszawie, gdzie w dwa dni Mateusz, Grzesiek i Janek zrobili mi prawdziwe pranie mózgu. Kiedy jechałem na szkolenie, byłem zdenerwowany, nie wiedziałem czego mam się spodziewać. Co mnie zaskoczyło na samym początku - na wejściu przywitanie i od razu luźna rozmowa, poznawanie siebie.
 
Później wykłady Mateusza przeplatane z naszymi pytaniami, opowieściami, żartami...  6 godzin zleciało jak mrugnięcie oka. Cały czas pełno śmiechu z ogromną wiedzą. Aż w końcu nadszedł czas kiedy wpadły Hostessy. Na początku sporo stresu dla każdego uczestnika, ale z każda minutą coraz luźniejsza atmosfera i w końcu hasło: "wyjście do galerii". Początek trudny, kilka nieudanych podejść, aż w końcu po poprawkach trenera pierwsze sukcesy, zdobyte numery telefonów, udane podejście za podejściem.
 
Rozluźnienie śmiech , następnie przejście do klubu. Oczywiście po drodze rozmowy z napotkanymi przypadkowo kobietami. Początek w klubie znowu nerwowy - nie wiadomo co i jak zrobić. Kilka słów trenerów i rozpoczynamy polowanie na niczego nieświadome niewiasty. Fajne podejścia, mnóstwo poznanych kobiet, zabawa, śmiech do późnej nocy. Powrót z trenerami jednym autobusem do domu to już inna historia. Nigdy tak się nie śmiałem i nie bawiłem ;)
 
Niedziela od rana rozmowa o podejściach w dniu poprzednim, wrażenia, ekscytacja, niedowierzanie . Janek dał nam takiego kopa pewności siebie, że każdy z zapałem na pewno zabierze się za realizację 21-jednio dniowego planu.
 
Wrócę na pewno nie raz na takie szkolenie po kolejną porcję wiedzy, albo nawet tylko po to żeby wyjść z trenerami i nowymi kursantami na praktykę i znów świetnie się bawić w towarzystwie wspaniałych ludzi i pięknych kobiet. Nie bójcie się, kobiety nie gryzą - one chcą z nami rozmawiać !!! 
 
PS. Przepraszam Janek, wiem, że mnie trochę poniosło z tym opisem, ale chciałem jak najwięcej opowiedzieć.
 
pozdrawiam Radek"  
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 
„Szkolenie spełniło moje oczekiwania zarówno co do treści jak i zajęć praktycznych. W sposób bardzo przystępny Trenerzy dzieli się swoją wiedzą, jak również odpowiadali na każde zadane pytanie.  Dobra atmosfera na zajęciach umożliwiła wymianę  doświadczeń jak również dostarczała powodów do śmiechu
 
Pozdrawiam
Paweł” 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
Nie czekaj! Ty też już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin