Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingW ten weekend jak co miesiąc nasi trenerzy odwiedzili Warszawę, aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Szkoła Uwodzenia: Perfect Dating w Warszawie - Grudzień

 
Grupa była bardzo aktywna, ponieważ w trakcie szkolenia padało wiele pytań, co niezmiernie nas cieszy. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to co do nich mówiliśmy.
 
 Pomimo minusowej temperatury i padającego śniegu nasi kursanci nie tracili zapału i praktyka zarówno w galerii jak i w klubie była naprawdę ciekawa. Numery telefonów wpadały chłopakom jeden po drugim,  ograniczania ustępowały miejsca nowym umiejętnościom, a przekonania zmieniały się z każdym kolejnym podejściem… Co to dużo opowiadać, zapraszamy do zobaczenia relacji ze szkolenia!
 
 
Perfect Dating
 
"Kurs jak najbardziej zarówno dla tych którzy nie radzą sobie z kobietami jak i tych którzy radzą sobie ale nie tak jak by sobie tego życzyli. Poza teorią którą możesz opanować w zaciszu domowym studiując książki i oglądać godziny nagrań przejdziesz przymusowe szkolenie w terenie gdzie otworzą Ci się oczy co można mówić dziewczynom i nie dostać w pysk.
 
Poza częścią związaną z kobietami jest też fajna część motywacyjna, która pomaga Ci określić cele w życiu.
 
Polecam to szkolenie a tym którzy nie wierzą w jego sens czy działanie polecam metodę przyjdź, sprawdź, zobacz!
 
Pozdrawiam, Tomek" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
 "Witam wszystkich,
 
Mam bardzo pozytywną opnie o szkoleniu. Dowiedziałem się na nim wielu interesujących rzeczy. Najbardziej podobała mi się część praktyczna na której dzięki trenerom odkryłem że można podchodzić do zupełnie obcych kobiet. Przed kursem wydawało mi się to nierealne. Również uważam, że ten kurs działa bardzo motywująco i to nie tylko jeśli chodzi o podryw. Jan Gajos, który jest wspaniałym człowiekiem pokazuję nam, że w życiu możemy osiągnąć wszystko co chcemy, jeżeli tylko będziemy do tego wytrwale dążyć. Dlatego bardzo polecam ten kurs wszystkim, którzy chcą coś zmienić w swoim życiu.
 
Pozdrawiam
MM"
Perfect Dating
 
 
 
Perfect Dating
 
"Jestem świeżo po naprawdę godnym poświęcenia czasu oraz wyzwoleniu swojej ogromnej ekscytacji szkoleniu, którą jeszcze przed powyższym weekendem nazywałem strachem! Aktualnie zastanawiam się jakby to "ugryźć"? Jak podziękować za tak nieocenioną i wartościową wiedzę, którą wpoiliście mi podczas dwudniowego szkolenia? Uważam że najlepszym pokłonem dla waszej szkoły będzie moja wewnętrzna przemiana poparta ciężką pracą dodając niezmierne pragnienie bycia lepszym człowiekiem do tej wybuchowej mieszanki, która zwie się sukcesem!
 
Jeżeli którykolwiek z was nadal zastanawia się nad uczestnictwem w powyższym szkoleniu gwarantuje mu że naprawdę WARTO! Nie czekaj aż nadejdzie odpowiedni moment, szkoda kolejnych straconych cennych dni oraz pełnych radości chwil z Twojego życia!! Miej głęboko w tyłku co powiedzą inni, to jest Twoje życie i tylko Ty możesz podjąć ten pierwszy krok w kierunku "lepszego świata". Ja osobiście spróbowałem i wiesz co? Nawet przez chwilę podczas opisywanego szkolenia nie przeszła mi myśl pt. "Nie było warto"! Ja się przekonałem teraz czas na Ciebie! 
 
Ogromne podziękowania oraz pokłony dla Janka, Adriana , Krzyśka, reszty kursantów oraz oczywiście dla Mariolki ! Było naprawdę GODNIE!
 
Bartek" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
 
Nie czekaj! Już dzisiaj zapisz się na nasze Szkolenie Weekendowe
 
 
 

Komentarze   

0 # Stanisław 2013-01-03 01:01
Pytanie do tych, którzy byli.. Warto wydać kasę?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin