Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

W ten weekend trenerzy naszej Szkoły Uwodzenia Perfect Dating prowadzili szkolenie w  Poznaniu. Mateusz przeszkolili kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy udało  im się pokonać własne ograniczenia? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relację ze szkolenia!
 

Szkoła Podrywania Perfect Dating – Poznań Grudzień

 
Szkolenie możemy z czystym sumieniem zaliczyć do tych udanych. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali na sali.
 
Było kilka ciekawych momentów na praktyce, kursanci pokonali swoje ograniczenia i pod koniec wieczoru zaczęli radzić sobie naprawdę świetnie. Mówiąc krótko – jesteśmy dumni z kolejnych absolwentów naszej Szkoły Uwodzenia Perfect Dating.
 
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie oceniam dobrze. Uczestnicy brali aktywny udział w zadaniach, wykazali dużo zaangażowania. Prowadzący był dobrze przygotowany i umiejętnie przeprowadził szkolenie. Uważam, że atmosfera podczas spotkania ułatwiała uczestnikom zrelaksowanie się i wczucie w określone sytuacje. Szkolenie uważam za satysfakcjonujące dla obu stron.
                                                                                                       Uczestniczka Ewa"
Perfect Dating
 
  
Perfect Dating
 
"Po zakończeniu szkolenia mogę śmiało stwierdzić, że spełniło ono w pełni moje oczekiwania. Wstęp teoretyczny był wypełniony masą informacji dotyczącej relacji damsko-męskich, pewności siebie, kształtowania swojego całego życia. Wykład  przeplatany był wieloma dyskusjami, przykładami z życia, metaforami dzięki czemu przekaz informacji był niezwykle interesujący. Ponadto ważnym aspektem, który rzuca się w oczy jest fakt, że Mateusz prowadził to wszystko z pasją, a przede wszystkim biła od niego niezwykła pewność siebie i doświadczenie co działało na mnie bardzo motywująco.
 
Po zakończeniu szkolenia teoretycznego przyszła hostessa, z którą ćwiczyliśmy mowę ciała, podejścia do kobiet, negi i inne etapy budowania więzi z kobietą.  Po 2 godzinach dobrej zabawy udaliśmy się do galerii, gdzie zaczęła się prawdziwa walka ze swoimi słabościami. Mateusz z Krzysiem rozsyłali nas do różnych kobiet, w różnym wieku praktycznie bez przerwy. Na początku miałem z tym ogromne problemy, byłem zestresowany i nie wiedziałem jak rozpocząć rozmowę ale po przekroczeniu 10 podejść stało się to dobrą zabawą i tematy rozmów same się zaczęła pojawiać w głowie. Nasza praktyka trwała do godziny pierwszej w nocy kiedy już wszyscy byli zmęczeni. Następnego dnia mieliśmy przyjemność posłuchać jeszcze o  kształtowaniu naszego życia i o kilku ciekawostkach jak np. o rozbudzaniu kobiety metodami szamańskimi. 
 
Podsumowując, uważam, że jest to najlepszy prezent świąteczny jaki mogłem sobie sprawić. W końcu udowodniono mi, że kobiety są tak samo ludźmi jak my i że nawiązywanie konwersacji z obcą kobietą nie jest jakimś niemożliwym zadaniem. Ponadto poznałem na szkoleniu ciekawych ludzi, którzy tak jak i ja chcą się rozwijać w relacjach z ludźmi . A co najważniejsze podszedłem w jeden wieczór do większej liczby kobiet niż przez cały rok. 
 
 
Kamil"
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie przekazało w przystępnej i kompaktowej formie bardzo dużo wiedzy na temat relacji damsko- męskich. Oprócz wiedzy trenerzy dzielili się chętnie swoim doświadczeniem i udzielali wielu pożytecznych wskazówek. Praktyczna część zajęć to prawdziwa „szkoła przetrwania” ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. To wyjątkowy trening, który pozwolił mi nabrać nowej, świeżej perspektywy na temat poznawania kobiet i budowania w ich oczach swojej atrakcyjności. Niezwykłe przeżycie, które na pewno zapamiętam na długo….. Dużym atutem jest też fakt, że szkolenie znacznie wychodziło swym zakresem poza utarte schematy i techniki „podbijania” do dziewczyn. Dużo uwagi poświęcono aspektom psychologicznym, mentalnym, pracy nad własnym rozwojem indywidualnym. To z pewnością ogromna zaleta tego szkolenia.
 
Szkoda, że nie wiedziałem o WAS wcześniej. Może uratowałbym niejednego swojego kumpla przed popełnieniem życiowego błędu
 
I jeszcze słowo o trenerach. Młodzi, kompetentni, otwarci, z „jajami” – BRAWO!!
 
Pozdrawiam
 
Łukasz"
 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
"Ciężko ocenić szkolenie, które jest z założenia jedynie początkiem długiej drogi doskonalenia relacji z kobietami, już po kilku dniach. Jedno wiem na pewno - nigdy nie byłem tak silnie zmotywowany aby diametralnie zmienić swoje życie, i jest to zasługa wydarzeń tego jednego weekendu.
 
To niesamowite że wystarczy zaledwie kilka godzin aby coś, czego dotąd się obawiałeś, wydało ci się zupełnie nieszkodliwe, a nawet przyjemne. Musisz jedynie podejść i zagadać do kilkudziesięciu kobiet ;) Taka praktyka "ilościowa" sprawia że nabierasz pewności siebie, przestajesz się przejmować tym że się zbłaźnisz, tym co o tobie pomyśli ta osoba, a zaczynasz się dobrze bawić.
 
Główną zaletą szkolenia jest to, że masz trenera który cię motywuje do działania, stawia wyzwania, koryguje błędy. Inni kursanci są rodzajem konkurencji, co jest dodatkowym motywatorem. W takiej sytuacji dajesz z siebie o wiele więcej niż gdybyś próbował zrobić to w pojedynkę.
 
Poza praktyką szkolenie obejmuje również wiedzę teoretyczną, niezbyt rozległą - to po prostu podstawy tego jak należy obchodzić się z kobietami, jakich błędów unikać, jak działa kobieca psychika. Jest to niejako podsumowanie i przedyskutowanie wiedzy się z kursu DVD, który otrzymujesz przed szkoleniem. Nie ma tu żadnych dziwnych sztuczek, żadnych testów do nauczenia na pamięć - nie masz grać faceta który jest świetny w relacjach z kobietami, masz się takim facetem stać! Pierwszy krok już zrobiłem, kolejnym jest realizacja planu 21 dniowego. Trzymajcie kciuki!
 
Krzysiek"
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie, w którym miałem przyjemność uczestniczyć w miniony weekend śmiało określić mogę jako szkolenie idealne. Ogromna dawka wiedzy teoretycznej podana w przystępny sposób, zaserwowana z ogromną dozą humoru i przykładów z życia wziętych. Siedząc na sali wszyscy z uwagą słuchaliśmy słów Mateusza, z minuty na minutę uświadamiając sobie, że w relacjach z kobietami popełnialiśmy wszelkie możliwe błędy. Po części teoretycznej przyszła pora na praktykę. Do boju wkroczyła niezwykle sympatyczna hostessa pomagając mi i chłopakom przełamać opory przed podchodzeniem, na bieżąco udzielała wskazówek i korygowała nasze błędy. W tym miejscu swoje ogromne doświadczenie pokazał Mateusz, który także udzielał bardzo pomocnych wskazówek każdemu z nas. Następnie wybraliśmy się do galerii, gdzie wykonywaliśmy kolejne podejścia. Muszę przyznać, że zdarzały mi się chwile słabości i zwątpienia, jednak zawsze mogłem liczyć na pomoc Mateusza i Krzyśka, którzy skutecznie motywowali do działania. Dalsza część szkolenia poświęcona była realizacji własnych celów i marzeń.
 
Osobiście uważam, że wiedza zawarta w szkoleniu powinna być nauczana w szkole. Wiedza ta sprawi, że będziesz się zachowywał i myślał jak PRAWDZIWY FACET o którym marzy każda kobieta. Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenie naprawdę każdemu, kto nie jest zadowolony ze swojego dotychczasowego życia. Jeszcze raz dziękuje Mateuszowi i Krzyśkowi !!
 
Pozdrawiam
Michał"
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
  
"Szkolenie odbyło się w bardzo miłej i zabawnej atmosferze. Trenerzy prowadzili szkolenie z pasją i opierali teoretyczną część o własne przykłady z życia.
 
Dowiedziałem się że, wszystko co do tej pory wiedziałem o stosunkach damsko-męskich, to tak naprawdę bajki i mity które absolutnie nie działają. A dzięki takiemu szkoleniu wiem jak zacząć nową drogę w postępowaniu z kobietami i w którym kierunku podążać...
 
Część praktyczna to najbardziej stresująca część szkolenia, ale po kilku podejściach zamienia się w zabawę. Trenerzy w galerii wyznaczali nam osoby do których mamy podejść i korygowali nasze błędy 
 
Ogólnie jestem zadowolony ze szkolenia i uważam że to bardzo dobra inwestycja. Po szkoleniu jestem bardzo pozytywnie zmotywowany do działania i myślę że nie zabraknie mi tej motywacji do wykonania 21 dniowego planu a także na realizacje własnych marzeń ;-)
 
Pozdrawiam Radek" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
 
 
Nie czekaj! Ty też już dzisiaj zapisz się na nasze Szkolenie Weekendowe i przeżyj przygodę swojego życia!

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin