Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating

W ten weekend trenerzy naszej szkoły uwodzenia Perfect Dating jak co miesiąc prowadzili szkolenie w  Krakowie. Janek oraz Mateusz przeszkolili kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Szkoła Uwodzenia Perfect Dating – Kraków Styczeń

 
Szkolenie możemy z czystym sumieniem zaliczyć do tych udanych. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali na sali.
 
Było kilka ciekawych momentów na praktyce, kursanci pokonali swoje ograniczenia i pod koniec wieczoru zaczęli radzić sobie naprawdę świetnie. Mówiąc krótko – jesteśmy dumni z kolejnych absolwentów naszej Szkoły Uwodzenia.
 
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie spełniło w pełni moje oczekiwania, bardzo polecam to szkolenie każdej osobie, która oczekuje od swojego życia czegoś więcej niż tylko przeciętność.
Zdzisław"
  
Perfect Dating
 
"Szkolenie zrobiło na mnie naprawdę duże wrażenie począwszy od szerokiej części merytorycznej, ćwiczeń z hostessą, kończąc na praktyce w galerii handlowej i klubach. Charyzmatyczni trenerzy, podeszli do tematu w pełni profesjonalnie. Można odnieść wrażenie że znają się na kobietach jak nikt inny i co ważne, dzielą się tą wiedzą w naprawdę przystępny sposób. W rezultacie wieczorem uzyskałem taki zastrzyk pewności siebie że na mieście potrafiłem swobodnie podejść do kilkunastu kobiet i  porozmawiać z nimi stosując nabytą wcześniej wiedzę. Zwieńczeniem tego było zdobycie kilku numerów telefonu ze 100% skutecznością, pytając o numer tylko te kobiety które naprawdę mi się podobały.
 
Na koniec szkolenia dostajemy plan treningowy na 21 dni, gdzie czeka nas mnóstwo ciężkiej pracy.
 
Osobiście z kursu wyniosłem wszystko to czego oczekiwałem i z pewnością będą namawiał moich kumpli mających problemy z kobietami, by na kurs się zapisali.
 
Najważniejsze byś to Ty wziął się rzetelnie do pracy, bo jacy trenerzy dobrzy by nie byli to nikt za Ciebie roboty nie odwali. Chcesz się zmienić?? Praca, praca i jeszcze raz praca!!
 
Przemek, 26"
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
"Cześć!
 
Szkolenie mogę śmiało zaliczy do moich udanych inwestycji. Nie będę pisał że przerosło moje oczekiwania, ale w pełni je spełniło. Ogólnie tą tematyką interesowałem się już jakiś czas i posiadałem wiedzę z tego zakresu, (książki szkolenia, DVD). O szkoleniach wiedziałem już od dłuższego czasu, śledziłem stronę internetową jednak cały czas czekałem na jakiś magiczny moment żeby się na nie zapisać, skutecznie sobie znajdując wymówki żeby jeszcze tego nie robić.
 
Pewnego dnia zdałem sobie sprawę ze nic specjalnego się nie wydarzy jeśli czegoś nie zrobię w tym kierunku.  I w ten sposób trafiłem na szkolenie. Dla mnie największą atrakcją było to, że wreszcie zobaczyłem tych ludzi mówię tutaj o Mateuszu i Janku, którzy radzą sobie w moich bynajmniej oczach doskonale. Możliwość porozmawiania z nimi, zadawania im pytań, obserwacja ich zachowań - to było coś czego książki czy szkolenia na płytach nie dadzą. Kolejnym plusem jest to, że na praktyce już nie znajdziesz sobie żadnych wymówek widzisz jak inni robią podejścia, radzą sobie, nie ma szans żebyś się nie przełamał.
 
Ogólnie polecam każdemu, za cenę paru lepszych imprez  dostajesz masę wiedzy i gigantycznego kopa motywacyjnego. Jeszcze raz powtarzam zobaczysz, że naprawdę można. Jeżeli popełniasz ten sam błąd, który ja robiłem: czytasz książki, oglądasz DVD i myślisz na zasadzie „jeszcze dwie książki, parę godzin DVD i będę gotowy żeby się zapisać” to nie zwlekaj Zapisz się już teraz! Wiem że to zabrzmiało jak reklama, ale o to chodzi, naprawdę gorąco polecam każdemu.
 
Rafał 21" 
Perfect Dating
 
 
 
Perfect Dating
 
"Witam 
Praktyka jak narazie nie jest trudna więc spokojnie daje rade.
Szkolenie bardzo mi się podobało. Cieszę się że się na nie zapisałem bo bardzo dużo z niego wyniosłem.
Ciesze się także że mogłem poznać ludzi którzy prowadzą te szkolenie daje mi to ogromną motywacje do zmiany.
 
Pozdrawiam 
Michał" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Dużo skorzystałem i otworzyłem oczy na pewne rzeczy. Praktyka bardzo fajna z małym in minus, że zaczęła się zbyt późno. Cały kurs wart jest tego aby go odbyć. Trenerów jak całe szkolenie oceniam bardzo in plus.
 
Pozdrawiam
 
Waldek z Olsztyna" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
 
Nie czekaj! Ty też już dzisiaj zapisz się na nasze Szkolenie Weekendowe! 
 
 

Komentarze   

+1 # Zdzichu 2013-01-21 15:34
Szkolenie spełniło w pełni moje oczekiwania, bardzo polecam to szkolenie każdej osobie, która oczekuje od swojego życia czegoś więcej niż tylko przeciętność
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin