Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating Szkolenie Weekendowe

W ten weekend jak co miesiąc nasi trenerzy odwiedzili Warszawę, aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Szkoła Uwodzenia: Perfect Dating w Warszawie Luty

 
Grupa była bardzo aktywna, ponieważ w trakcie szkolenia padało wiele pytań, co niezmiernie nas cieszy. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to co do nich mówiliśmy.
 
Przez całą część praktyczną szkolenia, nasi kursanci nie tracili zapału i praktyka zarówno w galerii jak i w klubie była naprawdę ciekawa. Numery telefonów wpadały chłopakom jeden po drugim,  ograniczania ustępowały miejsca nowym umiejętnościom, a przekonania zmieniały się z każdym kolejnym podejściem… Co to dużo opowiadać, zapraszamy do zobaczenia relacji ze szkolenia!
 
Perfect Dating
 
"Moim największym problemem w poznawaniu kobiet jest otwarcie. Zawsze byłem przekonany, że muszę mieć jakiś rzeczywisty powód żeby podejść do dziewczyny i rozpocząć rozmowę bo w innym przypadku nie będę naturalny. Praktyka z trenerem w galerii pokazuje, że tekstem do otwarcia może być dowolny, czasem banalny, czasem wymyślony powód. Już w drugiej minucie dziewczyna o nim zapomina i jeżeli potrafisz poprowadzić dalej rozmowę to nawet słabe otwarcie w niczym później nie przeszkadza. Po kilkunastu/kilkudziesięciu różnych podejściach okazuje się, że tylko w kilku z nich zostałeś olany a z większością udaje się porozmawiać.  Jest to najlepszy sposób na to żeby się przekonać, że dziewczyny chcą naprawdę rozmawiać.
 
Dużym atutem szkolenia są trenerzy. Dzięki temu, że kiedyś sami mieli problemy z poznawaniem kobiet i musieli nad tym pracować mają praktykę nie tylko w uwodzeniu ale co ważniejsze w pokonywaniu swoich ograniczeń. Sami mieli kiedyś dokładnie takie same problemy jak kursanci. Osoby, dla których uwodzenie było od zawsze naturalne mogą mieć dużą praktykę w stosowaniu wielu technik ale nie odczuwali nigdy tych samym barier, z którymi my przychodzimy. W PerfectDating jest inaczej.
 
Same techniki uwodzenia zostały przedstawione przez wiele historii z życia trenerów. Przedstawienie trafnych analogii i porównań sytuacji obrazuje kierujące kobietami motywy i pozwala zrozumieć dlaczego mogą się akurat tak zachowywać w takcie kontaktu z mężczyznami.
 
Efektem w moim przypadku jest zwiększenie liczby zdobytych telefonów do przypadkowo spotkanych kobiet o 200%. Jeden wieczór zajęć praktycznych w stosunku do całego życia :)
 
Warto jeszcze podkreślić, że 2-dniowe szkolenie to w rzeczywistości wiele więcej. W ramach szkolenia każdy otrzymuje plan z zadaniami na kolejne dni, których wykonanie pozwoli mu przemianę. Nie mogę się wypowiedzieć na temat efektów planu, bo jestem po pierwszym dniu jego realizacji ale sam fakt otrzymania planu dodaje dużą wartość do szkolenia.
 
Pozdrawiam,
 
Kamil" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
"Jestem bardzo zadowolony z efektów szkolenia. Przed kursem miałem głowę przepełnioną teorią. Myślałem, że wiem wszystko a tak naprawdę nie wiedziałem nic. Na szkoleniu przekonałem się, że najważniejsza jest praktyka. Trenerzy dali mi kopa na start, pokazali jak bawić się życiem.
 
Ekipa PD to ludzie z doświadczeniem, poczuciem humoru i przede wszystkim pozytywnym nastawieniem. Potrafią człowieka zmotywować do pracy nad sobą. Mimo, że kurs odbywa się w grupie to czułem, że potraktowano mnie bardzo indywidualnie. Wreszcie ktoś prosto z mostu powiedział mi co jest ze mną nie tak, a ja naprawdę tego potrzebowałem! W dodatku dostałem receptę na rozwiązanie moich problemów.
 
Ten kurs to nie tylko nauka relacji damsko-męskich ale także przełamywanie barier i budowanie pewności siebie. Sam nie mogłem uwierzyć w rzeczy, które robiłem! Było to dla mnie jak skok na bungie. Żadna wizyta u psychologa nie daje takiego efektu! Śmiało mogę powiedzieć, że był to jeden z najlepszych weekendów w moim życiu. Teraz jestem w trakcie planu 21 dni, który utrwali moją rozpoczętą na kursie przemianę. Polecam każdemu taką przygodę, niezależnie od wieku!
 
Maciek 19"
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
  
"Witam
 
Szkolenie bardzo profesjonalne, a jednocześnie na luzie i z jajem. Chłopaki wkładają serce w to co robią i tym się można zarazić. Pokazują rzeczy na które każdy patrzy ale nie każdy widzi.
 
pozdrawiam 
Tadeusz" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
Też chcesz nauczyć się uwodzenia? Nie czekaj! Już dzisiaj zapisz się na nasze Szkolenie Weekendowe
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin