Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating

W ostatni weekend nasi trenerzy odwiedzili stolicę Dolnego Śląska, aby pomóc kolejnej grupie mężczyzn polepszyć ich relację z kobietami. Czy im się udało? Czy te dwa dni intensywnego szkolenia wpłynęły w jakikolwiek sposób na życie kursantów? Przekonaj się sam - Zobacz zdjęcia i przeczytaj ich wrażenia po szkoleniu.
 

Perfect Dating we Wrocławiu – Luty 

 
Pogoda w lutym nie należy do najcieplejszych, ale to nic w porównaniu z tym jak gorąca była atmosfera na naszej sali szkoleniowej. Po dużej porcji wiedzy teoretycznej przyszła część na praktykę na sali z zaproszonymi przez nas dziewczynami. Na początku było trochę stresu, ale już po chwili kursanci pokazali nam, że bardzo uważnie słuchali tego co mówiliśmy na części teoretycznej. Prawdziwą klasę pokazali na mieście, gdzie co chwilę jeden z nich zdobywał numer od dziewczyny do której przed chwilą podszedł. Było naprawdę sporo zabawy! Zresztą zobacz sam!
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie było super zadziałało MEGA motywująco. Nie wiem jak to jest, czy może zacząłem emanować pewnością siebie ale od szkolenia zostałem zagadany przez dziewczyny w galerii dwukrotnie co raczej rzadko mi się wcześniej zdarzało, raz o godzinę może to zemsta za te kilkaset zapytań o godzinę a drugi raz jak siadałem z obiadem tekstem "ale pięknie to pachnie... smacznego". Co do samego szkolenia to była super zabawa w trakcie praktyki na sali dziewczyny były bardzo wyrozumiałe i pomocne. Na mieście było już ciężej, ale ubaw był niezły. Szczególnie, kiedy po raz trzeci podchodziłem do tych samych dwóch dziewczyn:) Jedyne, co mogę zarzucić to, to ze byliśmy tylko w jednym klubie i to jak zgodnie stwierdziliśmy słabym. 
 
Po powrocie z miasta załapałem się na prywatne korepetycje (tutaj pozdrowienie dla pewnej rudowłosej blondynki) w trakcie, których poprawiłem wiele błędów i nabrałem jeszcze więcej pewności siebie. I zrobiłem wiele dziwnych rzeczy, o których nawet bym nie pomyślał, że można. Generalnie trenerzy mieli zemnie niezły ubaw:) 
 
Następnego dnia krótkie podsumowanie, ugruntowanie wiedzy i telefon do jednej z hostess ;) Po pożegnaniu i wymianie numerów na miasto zrobić pierwszy dzień przemian tutaj żałuje trochę, że nie porozmawiałem dłużej z jedną Brytyjką którą zapytałem o godzinę ale zmęczenie dało się już we znaki. 
 
W tej chwili skończyłem 3 dzień przemian i jak do tej pory jedyną rzeczą, która mi sprawiła problem to znalezienie zegarka do praktyki drugiego i trzeciego dnia xD Nawet sobie nie wyobrażacie jak ciężko jest dostać we Wrocławiu jakiś tani zegarek do ćwiczeń:) Ostatecznie musiałem improwizować i używać telefonu komórkowego.
 
Na koniec pozdrowienie dla wszystkich chłopaków ze szkolenia, trenerów, hostess i przede wszystkim dla dziewczyn poznanych sobotniej nocy.
 
Paweł"
Perfect Dating
 
 
 
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie bardzo mi się podobało i choć miałem o nim jakieś wyobrażenie, przyznam, że byłem zupełnie zaskoczony tym, co się dowiedziałem. Zdecydowanie największym plusem, było otwartość instruktorów do kursantów, dlatego część praktyczna (z hostessami, na ulicy, w klubie), sprawiła mi dużą frajdę, choć obawiałem się, że będę sparaliżowany strachem.
 
Mateusz" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
"Na szkoleniu było bardzo fajnie, rozluźniająca atmosfera fachowe podejście do każdej osoby indywidualnie, na mieście było bardzo dobrze trenerzy bardzo mnie motywowali równie dobrze było w klubie poznałem wiele interesujących dziewczyn.
Adam" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
"No więc tak, zaczęliśmy w sobotę o 10.00, było nas 7. Od początku początku panowała miła atmosfera, co dało się wyczuć i już po chwili wszyscy się znali i czuli się jak u siebie. Najpierw kilku godzinny wykład Mateusza i Piotra. W przerwie na obiad można było zobaczyć popis umiejętności Piotrka w terenie. Po obiedzie zjawiły się Sandra i Oliwia, na których mieliśmy okazję "poćwiczyć".
 
Potem wszyscy razem udaliśmy się na rynek gdzie zaganiani przez naszych trenerów podchodziliśmy do naszych targetów. Na początku każdy z nas czuł stres, ale już po chwili okazało się że to świetna zabawa :) Potem jeszcze krótka wizyta w klubie ze striptizem, a następnie do innego klubu na dalszą część praktyki. Większość z nas zakończyła ten dzień około 2 w nocy, ale byli też tacy co balowali do 7 rana.
 
W niedzielę było już znacznie spokojniej, zaczęliśmy o 9.30 a zajęcia były w głównej mierze poświęcone kreowaniu własnej przyszłości. Ogólnie rzecz biorąc najlepiej ze szkolenia wspominam to, że czułem się tam jak u siebie w domu. Żałuję tylko że nie mogłem poznać ciebie Janku, no i Krzyśka, który jak się dowiedzieliśmy już od 1,5 roku mieszka w Tajlandii.
 
Pozdro dla całej ekipy P.D.  
Szymon" 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
Nie czekaj - Ty też już dzisiaj zapisz się na Szkolenie Weekendowe i dołącz do grona mężczyzn, którzy odnoszą sukcesy z kobietami! 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin