Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Szkolenie Warszawa

W ten weekend jak co miesiąc nasi trenerzy odwiedzili Warszawę, aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Szkoła Uwodzenia: Perfect Dating w Warszawie 

 
Grupa była bardzo aktywna, ponieważ w trakcie szkolenia padało wiele pytań, co niezmiernie nas cieszy. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to co do nich mówiliśmy.
 
Przez całą część praktyczną szkolenia, nasi kursanci nie tracili zapału i praktyka zarówno w galerii jak i w klubie była naprawdę ciekawa. Numery telefonów wpadały chłopakom jeden po drugim,  ograniczania ustępowały miejsca nowym umiejętnościom, a przekonania zmieniały się z każdym kolejnym podejściem… Co to dużo opowiadać, zapraszamy do zobaczenia relacji ze szkolenia!
 
Szkolenie Warszawa 
 
"Witam!
 
      Szkolenie oceniam na mega wielki plus! Trenerzy Perfect Dating mają świetne podejście do kursanta, żaden z Nas nie został pozostawiony samemu sobie. Każdemu starali się przekazać jak najlepsze techniki uwodzenia kobiet biorąc pod uwagę nasze indywidualne cechy charakteru. Duża część szkoleniu poświęcona jest na rozwój własnej osobowości. Zwracano nam uwagę na to co mamy zrobić, żeby Nasze życie stało się ciekawsze, co jest związane z zbudowaniem naszej atrakcyjności w oczach kobiet. 
 
      Praktyka w galerii w większości zależy od Ciebie samego. W moim przypadku była to walka z własnymi słabościami. Do pierwszych podejść byłem praktycznie siłą zmuszany przez trenerów:), ale z każdym kolejnym podejściem nabierałem większej pewności siebie i przestałem się przejmować jakimiś niepowodzeniami, gdyż one są nieuniknione...
 
     Szkolenie weekendowe daje Ci dużą dawkę informacji na temat relacji z kobietami, ale to jest dopiero początek, impuls. Od Ciebie teraz zależy co z tym zrobisz i jak wykorzystasz uzyskaną wiedzę, bo bez praktyki wszystko nie ma sensu. 
 
    Pozdrowienia dla wszystkich ze szkolenia!;)
 
Krzysiek, 23 "   
 
Perfect Dating
 
Szkolenie Warszawa 
 
Też chcesz nauczyć się uwodzenia? Nie czekaj! Już dzisiaj zapisz się na nasze Szkolenie Weekendowe
 
Szkolenie Warszawa
 
Szkolenie Warszawa
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin