Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingJak co miesiąc nasi trenerzy odwiedzili stolicę aby przeszkolić kolejnych mężczyzn, którzy postanowili zmienić swoje  życie i relacje z kobietami. Czy im się udało? Czy patrzą teraz na kobiety inaczej? Zobacz relację ze szkolenia i przekonaj się sam!
 

Perfect Dating w Warszawie – Kwiecień

 
Dzięki temu, że pogoda była naprawdę słoneczna, to w Złotych Tarasach oraz w klubie Mirage było naprawdę dużo kobiet do których oczywiście podchodzili nasi kursanci i zaczynali z nimi rozmowę. Posypały się nowe numery telefonów, maile, nr gadu –gadu itp. Rekordzista zgarnął podczas praktyki aż 12 kontaktów do poznanych dziewczyn. Była masa śmiechu, trochę stresu i przede wszystkim nowych umiejętności, których Ty też możesz się nauczyć… Zapraszamy do obejrzenia relacji!

 

Perfect Dating 

 

"Kurs jak dla mnie świetny, mnóstwo dobrej i pomocnej wiedzy na temat kobiet,ale chyba jeszcze więcej na temat życia i samo rozwoju, a teraz już wiem że tylko to pozwoli żeby naturalnie je zdobywać!! do czego dążę. Świetna energia i atmosfera podczas szkolenia. W czasie treningu w galerii handlowej, konkrety zastrzyk energii do działania, tam nie było czasu na zastanawianie się czy podejść do wybranej przez trenera Kobiety, nie było czasu na szukanie sobie wymówek dlaczego tego nie zrobię. Tam się po prostu to robiło ;) Drugi dzień kursu równie bogaty w konkretną wiedzę na temat kobiet i ich uwodzenia.
 
Polecam kurs !!!
 
Hubert"

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

 

 

"Luźna przyjacielska atmosfera, fachowe porady i bezcenna wiedza. Tego można się spodziewać po takim kursie.
To szkolenie otworzyło mi oczy na wiele spraw, przekonałem się, że poznawanie nowych dziewczyn to nic trudnego.
Wszystkim gorąco polecam, naprawdę warto.
 
Karol "

 

Perfect Dating

 

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

Perfect Dating

 

 
 
 
 
 
 
 

Komentarze   

0 # Radzio 2013-04-10 15:10
Sugeruje zmianę aparatu lub telefonu robiącego zdjęcia w tej postaci są małą reklamą dla szkoleń gdzie nic nie widać a wręcz jest odpychająco i za mgłą.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin