Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating

W ten weekend trenerzy naszej szkoły uwodzenia Perfect Dating jak co miesiąc prowadzili szkolenie w  Krakowie. Janek oraz Mateusz przeszkolili kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Szkoła Uwodzenia Perfect Dating – Kraków Kwiecień

 
Szkolenie możemy z czystym sumieniem zaliczyć do tych udanych. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali na sali.
 
Było kilka ciekawych momentów na praktyce, kursanci pokonali swoje ograniczenia i pod koniec wieczoru zaczęli radzić sobie naprawdę świetnie. Mówiąc krótko – jesteśmy dumni z kolejnych absolwentów naszej Szkoły Uwodzenia.
 
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.
 
 
Perfect Dating 
 
"Przyznam szczerze że długo zbierałem się do tego aby przyjść na szkolenie weekendowe.Teraz wiem że była to jedna z najlepszych inwestycji w moim dotychczasowym życiu. Pan Jan Gajos który prowadził szkolenie przekazywał wiedzę w sposób zrozumiały, podpierał to co mówi autentycznymi przykładami, ogólnie mówiąc pełen profesjonalizm. Do problemów kursantów podchodzą bardzo poważnie i przekazują wiedzę którą nie jeden chciałby zatrzymać dla siebie.Cena za szkolenie,śmieszna!!Są to ludzie którzy robią to z pasją dla których pieniądze nie są jakąś wielką wartością i to powinno każdemu dać dużo do zrozumienia.Ogólnie nie jest to szkoła PODRYWU!!Jest to nauka obcowania z kobietami,poznawania ich psychiki a także terapia dla samego siebie aby zdobyć pewność,nie przejmować się,jak sobie radzić z problemami.Mnie to było bardzo potrzebne.Dostałem narzędzie a teraz zależy tylko ode mnie co z nim zrobię. Pozdrawiam całą ekipę Perfect Dating i życzę wam dalszych sił abyście mogli nieść pomoc ludziom.
 
Mateusz" 
Perfect Dating
Perfect Dating
 
"Moim zdaniem szkolenie było świetne, dopracowane w każdym szczególe prosto w zrozumiały sposób 
przedstawione. Jeżeli chodzi o część praktyczną dużo można wynieść każdy może spróbować bo warto
na koniec nie zostajesz z pustymi rękami dostaniesz zabójczy plan do zrealizowania  jeśli go zrobisz będziesz 
już nie uczniem ale  nauczycielem pozdrawiam wszystkich kumatych  
Mateusz"  
Perfect Dating
  
 
Perfect Dating
 "
"Jadąc  na kurs miałem  bardzo dużo wątpliwości . Każde spotkanie z dziewczyną przepełniało mnie strachem oraz dziwnymi myślami .Już teraz wiem ze wszystko zależy ode mnie a nie od kogoś innego . Jeżeli ta recenzje opublikujecie na stronie to proszę o wpis :

Jeżeli twoje Zycie jest w dołku spróbuj na 99 % kurs da ci siłę jaką nikt inny ci nie da .Życie jest jedno szkoda tylko mi tego ze wcześniej nie odbyłem tego szkolenia !!!
 
Pozdrawiam Piotrek"
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin