Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Trenerzy Perfect Dating po raz kolejny odwiedzili stolicę Śląska - Katowice. Nie obyło się bez spektakularnych transformacji, zaskakujących momentów, wielu pytań, emocji, sukcesów oraz wszystkiego z czego Perfect Dating jest znane! Zobacz relację ze szkolenia!
 

Perfect Dating na Śląsku - Katowice  

 
W tym weekend kolejna grupa kursantów postanowiła polepszyć swoje umiejętności z zakresu relacji damsko – męskich dzięki naszemu szkoleniu. Czy szkolenie odniosło zamierzony sukces? Czy kursanci już potrafią podrywać, a przede wszystkim czy ich życie uległo zmianie? Odpowiedź powinna nasunąć się sama po obejrzeniu zdjęć oraz przeczytaniu relacji ze szkolenia
 
 
Perfect Dating 
 
„Szkolenia przeprowadzone bardzo profesjonalnie. Teoria wyłożona w prosty sposób, ale zarazem dająca do myślenia i szybko wchodzi do głowy. Dzięki temu nabraliśmy większej pewności do podrywu w galerii i w klubie.
 
Najlepsza była część praktyczna - nie myślałem, że tak łatwo można wywołać w kobiecie emocje. Zwiększa to pewność siebie i daje luz. Naprawdę z dobrym treningiem można w pozytywnym sensie zmienić swoje myślenie.
 
Jestem bardzo zadowolony z uczestnictwa w tym szkoleniu, a przede wszystkim to zaj****ta zabawa ;P
 
Bartek”
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie Perfect Dating które odbyło się w Katowicach, oceniam zdecydowanie na plus. Na początek muszę podkreślić cenę 500zl, która jest jedną z najmniejszych cen za tego typu szkolenia w Polsce.
 
Szczególnie biorąc pod uwagę,  że do tego dochodzi 12 godzin materiału na płytach ,21 dniowy plan, konsultacje z trenerem i przede wszystkim darmowy, dożywotni wstęp na następne szkolenia! (Z czego na pewno sam skorzystam.)
 
 Podobało mi się,  że Perfect Dating stawia przede wszystkim na rozwój osobowości, a nie wyuczone techniki i teksty. W trakcie poznawania kobiet w galerii trener oczywiście daje kilka przykładów jak rozpocząć rozmowę, ale przede wszystkim sam skłania kursanta do samodzielnego myślenia i kreatywności, co moim zdaniem też jest dużym plusem. 
 
Po galerii poszliśmy do klubu, nieco już zmęczeni po całym dniu ale i ta było miło, szczególnie z jedna panią na parkiecie, z która nawiązałem najbliższy kontakt z całego szkolenia:) Na plus jeszcze musze wymienić luźną atmosferę na którą mieli wpływ zarówno
kursanci jaki trener z hostessą. Minus? hmmmm....pogoda:)
Tomek:)"
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie bardzo miło mnie zaskoczyło. Szczerze mówiąc nastawiłem się na dość banalną i mało praktyczną wiedzę. Tymczasem trener okazał się bardzo kompetentną osobą i widać było jego mocne zaangażowanie w przekazanie praktycznej wiedzy kursantom. Biorąc pod uwagę czas kursu, jestem pod wrażeniem, że przerobiliśmy tak duży materiał.
 
Ćwiczenia praktyczne dały mi poczucie rozwoju i mobilizację do dalszej pracy. W trakcie ćwiczeń wykonałem dużo udanych podejść i zdobyłem numery telefonów zarówno w galerii jak i w klubie. 
 
Ogólnie oceniam szkolenie bardzo pozytywnie i całkowicie warte swojej ceny.
 
pozdrawiam
Łukasz "
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin