Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Perfect Dating jak co miesiąc zawitał do Warszawy aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn i pomóc im sprawić aby sukces z kobietami przestał być jedynie pobożnym życzeniem. To jednak nie wszystko! Co jeszcze się działo? Co nasi kursanci sądzą o naszym szkoleniu? Zapraszamy do relacji!
 

Szkoła Uwodzenia – Perfect Dating w Warszawie 2013

 
Nasze Szkolenie Weekendowe jak zawsze możemy zaliczyć do naprawdę wyjątkowo udanych! Nasi kursanci bardzo szybko poczynili ogromne postępy i już na samej części praktycznej numery telefonów praktycznie sypały się jeden po drugim. Było masę śmiechu i zabawy, a oprócz tego część praktyki pod okiem naszego trenera, Adriana Borkowskiego, odbyło się na warszawskich Juwenaliach, więc nie obyło się bez kilku ciekawych przygód. Z pewnością będzie co wspominać….
 
Oprócz tego Jan Gajos, v-ce dyrektor Perfect Dating poprowadził w piątek ponad 1,5 godzinny wykład dotyczący potęgi słowa w komunikacji z kobietami na tegorocznym Zlocie Uwodzicieli, w którym uczestniczyła ponad setka osób z całego kraju. 
 
Jak to wszystko wyglądało? Zapraszamy do zapoznania się z relację ze szkolenia! Jeśli masz jakieś pytania na temat Szkolenia Weekendowego pisz śmiało na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. !
 
 Perfect Dating
 
„Szkolenie naprawdę prowadzone profesjonalnie, można wiele się nauczyć na temat relacji damsko męskich jak i również w aspektach całego życia i podążania za marzeniami. Teoria przekazana przez Jana Gajosa jest konkretna, skuteczna i naprawdę z jego pomocą łatwo jest ją przyswoić. Praktyka w terenie dyrygowana przez Adriana Borkowskiego naprawdę wiele uczy i dzięki niemu przełamywałem się wiele razy, co nauczyło mnie, aby działać pomimo wszystkich chorych wymówek, które sami sobie tworzymy w głowie. Szkolenie naprawdę polecam dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie towarzyskie oraz zyskać pewność siebie, która przekłada się na każdy aspekt życia. "Narzędzia" i motywacje którą dostałem na szkoleniu zawdzięczam tym wspaniałym trenerom. Jest warto. elo
 
Kuba.”
Perfect Dating
Perfect Dating
 
 "Do szkolenia na początku podszedłem z dystansem. Nie spodziewałem się szału, myślałem, że nie dowiem się niczego nowego a jednak rzeczywistość okazała się niezmiernie hojna. Zrozumiałem, że znajomość teorii i praktykowanie jej na własną rękę jest dobrą drogą ale bardzo kosztowną czasowo i emocjonalnie natomiast zobaczenie jak funkcjonują ludzie którzy stosują te zasady na co dzień, automatycznie i przy tym prowadzą ciekawe życia pełne kobiet jest niezwykle inspirującym doświadczeniem motywującym nas do działania na bardzo długo.
 
Możesz być pewien, że ten kurs zmotywuje Cię do działania. Motywacja będzie tak silna, że przysłoni wszystkie potencjalne lęki zastępując je ekscytacją przed poznaniem nowych wspaniałych kobiet. Już pierwszego dnia naładowani teorią podbijaliśmy do dziesiątek dziewczyn, otrzymując najczęściej świetną reakcją, flirt, przytulenia, buziaki. Po takim doświadczeniu jesteśmy już na tyle naładowani, że przez kolejne dni podejścia robimy automatycznie, nasze własne ciało ciało popycha nas do zagadywania nowych dziewczyn. Jeśli chcesz nauczyć się żyć szczęśliwie polecam.
 
pozdrawiam
Adam"
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin