Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

W ten weekend trenerzy naszej Szkoły Uwodzenia Perfect Dating prowadzili szkolenie w  Krakowie. Nasi trenerzy przeszkolili kolejną grupę  mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relację ze szkolenia!
 

Szkoła Uwodzenia Perfect Dating – Kraków  

 
Szkolenie możemy z czystym sumieniem zaliczyć do tych udanych. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali na sali.
 
Było kilka ciekawych momentów na praktyce, kursanci pokonali swoje ograniczenia i pod koniec wieczoru zaczęli radzić sobie naprawdę świetnie. Mówiąc krótko – jesteśmy dumni z kolejnych absolwentów naszej Szkoły Uwodzenia Perfect Dating.
 
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.
 
Perfect Dating 
 
"Witam, 
      
Kurs Perfect Dating był naprawdę ciekawy, ekipa starała się i radziła sobie z nami jak najlepiej i najciekawsze było to, że były różne ciekawostki i jak zawsze pomoc na mieście. Ciesze się ze mogłem brać udział i że moje życie powoli się zmienia. Mam nadzieje że się jeszcze zobaczymy na kursie. 
 
Pozdrawiam
 
Paweł"
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 
"Witam.
 
Cieszę się, że i ja mogę wystawić opinię na temat tego szkolenia. Szkolenie prowadzone jest perfekcyjne. Wszystkie zagadnienia nurtujące kursantów były od razu rozwiewane. Szkolenie to pozwala poznać siebie, stać się lepszą osobą. 
 
Z każdym podejściem do kobiet opory malały. Na sam koniec pierwszego dnia wszyscy się bawiliśmy w krakowskich klubach.
 
Wielkie Dzięki dla Was chłopaki. Szczególnie dla Mateusza i Kuby!!!
 
Pozdrawiam
 
Maciej"
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 
"Cześć,
 
Podsumowując zakończone dzisiaj szkolenie weekendowe, żałuję tylko jednej rzeczy ... tego, że nie wybrałem się na nie wcześniej. Ale przecież najlepsze jeszcze przede mną ;) Część teoretyczne szkolenia przedstawiona została przez chłopaków w bardzo dobry i przede wszystkim czytelny sposób, w mojej pamięci na pewno na długo zostaną rysunki Mateusza i drugi dzień szkolenia, który był zgłębieniem wiedzy o Nas samych. Jeśli natomiast chodzi o część praktyczną, podczas tylko pierwszych dwóch godzin jej trwania miałem więcej podejść niż przez 30 lat swojego życia ... szkolenie polecam każdemu kto się jeszcze waha. Wiadomo, że nie wszystkie podejścia były udane, ale po pierwsze motywuje mnie to tylko jeszcze bardziej do dalszej pracy nad sobą, po drugie ciągle się uczę i przede wszystkim to była fajna zabawa, żeby na przełamanie się :).
 
Było bardzo wesoło, fajnie było się osobiście przekonać, że podejście to nic strasznego i wcale nie trzeba do niego żadnych wyuczonych tekstów, kiedy brakuje pomysłów wystarczy proste pytanie o Papę Smerfa :P ... a kiedy sobie przypomnę kilka sytuacji z wczoraj jeszcze nie mogę przestać się śmiać :). Z samego szkolenie wróciłem dopiero nad ranem, przez co zaspałem trochę w niedzielę, ale otrzymałem od chłopaków wielkiego, pozytywnego kopa, który mnie strasznie zmotywował do dalszej pracy nad sobą, nie zamierzam na tym poprzestać i osobiście już się nie mogę doczekać rozpoczęcia 21-dniowego szkolenia ze skryptu, to będzie dopiero prawdziwa bomba !!!
 
Dzięki Wam chłopaki za wszystko Uśmiech Tak 3-majcie !!!
 
Maciek
 
ps. Na rysunki lepsza byłaby jakaś tablica, jeśli przyjdzie mi jeszcze do głowy coś więcej napiszę o tym wkrótce."
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
 
"Siemanko
 
Mam nadzieję, że uda mi się kontynuować przemianę. Jestem zmotywowany i pełen pozytywnej energii. Plan 21 dniowy wygląda również ciekawie :) zwłaszcza bezpośredni tekst o seksie :P
 
Jeżeli zaś chodzi o seminarium myślę, że wypadło pozytywnie. Z tego co widziałem chłopaki już w klubie byli nieźle wymęczeni i zabrakło motywacji do otwarć. Spoko, że został z nami Kuba i do oporu siedział i wspomagał nas swoimi radami.
 
To co opowiadał Mateusz, czyli typowa teoria myślę, że mogłaby być podana w bardziej skondensowanej formie, zaoszczędzając tym samym czas na praktykę. Myślę też, że fajną sprawą na przyszłość byłoby zaserwowanie niedoszłym kursantom zadania, mianowicie mieliby podejść do 50 kobiet i zapytać się o godzinę (tak jak w planie 21 dniowym) np dzień przed kursem. Z drugiej strony wiem, że niektórzy nawet nie oglądają materiałów jakie wysyłacie, ale może bardziej ambitne jednostki skorzystałyby z tego patentu (ja na pewno).
 
Ogółem spoko sprawa:) pozdrawiam! 
 
Wojtek" 
Perfect Dating
  
 
Perfect Dating
 
"Imponujący zakres wiedzy i umiejętności prowadzących,
dzięki którym odkrycia psychologii,  liderów rozwoju osobistego i 
oświeconych mistrzów ze wschodu,
mogą stanowić ten pierwszy i najpotrzebniejszy stymulant do wewnętrznego 
wzrostu i większej harmonii,
na warsztatach znalazłem dokładnie to, czego potrzebowałem, mimo iż 
jestem absolutnie niedoświadczony w tej dziedzinie,
Polecam każdemu.
 
Jeosz"
 
Perfect Dating
   
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin