Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating

Czerwcowe ulewy nie zniechęciły trenerów Perfect Dating i bez problemu dostali się do Gdańska, gdzie odbyło się kolejne szkolenie uwodzenia. Czy odniosło efekty? Kursanci rozpoczęli nowe życie? Tego dowiecie się ze zdjęć i relacji uczestników.
 

Szkolenie Perfect Dating w Gdańsku

 
Na szkoleniu nie odbyło się bez niesamowitych przemian. Ekipa kursantów dopisała i pomimo naturalnych oporów i nabytych ograniczeń - doskonale radziła sobie w kontaktach z kobietami. Było trochę strachu przed pierwszymi podejściami do nieznajomych kobiet, ale w miarę upływu czasu wszystkim szło coraz lepiej i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy dumni z postępów jakie poczynili nasi kursanci podczas tego weekendu. Zobacz poniżej recenzje kursantów i zdjęcia ze szkolenia.
 
Perfect Dating
 
"Witam,
Chciałbym się podzielić opinią z szkolenia, które odbyłem w Gdańsku - a więc już płyty DVD myślę, że dają przedsmak tego, co czeka nas na szkoleniu. Po ich obejrzeniu czekałem na szkolenie z odrobiną zaciekawienia które  mnie napawało. 
 
Jeśli mogę coś komukolwiek poradzić, to myślę, że odrzucenie wątpliwości jest najkorzystniejszą opcją, ponieważ kiedy się chwilę dłużej zastanowić, to szkolenie oceniam jak najbardziej pozytywnie, ponieważ zwiększanie kreatywności oraz pewności siebie uważam za kluczowe elementy, które są solidnym fundamentem aby zmierzać dalej. Moje doświadczenie, którego tam nabrałem, nauczyło mnie tego,  że jeśli chodzi o szkolenie praktyczne z hostessą, to nie będę ukrywał, że nieco poległem i tu się pojawia pytanie - niby dlaczego, a to dlatego, że nauczyło mnie to tego, aby nie wymyślać zaczerpniętych z głowy gotowych scenariuszy, bo tak naprawdę myślę,  że nigdy nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak będzie wyglądała rozmowa.
 
Trener Adrian skutecznie potrafi zmotywować, ma trafione podejście, które w jasny sposób potrafi na bieżąco wyciągnąć wnioski z naszych błędów kiedy chodzi o praktykę, która mnie zaskoczyła bo, nie spodziewałem się, że przyniesie to efekt, który jest wprost proporcjonalny do zadowolenia. Nawet z błahych rzeczy, ponieważ wcześniej nie podchodziłem do tak pięknych kobiet, które chętnie nawiązywały kontakt, bo pozbyłem się zahamowani, co wpłynęło na mnie zadziwiająco, ponieważ ani chwili się nie zastanawiałem i do której chciałem pochodziłem bez szukania sobie wytłumaczenia. 
 
No i co mogę na koniec napisać, to jako że jestem osobą, która wyciąga wnioski z błędów. Jeśli chodzi o ostatnią część polecam się zapisać do szkoły tańca aby się nie poruszać jak królewna z drewna:) Sam zamierzam się zapisać, choć na kilka miesięcy, aby nabrać więcej luzu na parkiecie i czuć się pewnie, a do zmotywowania abyście się pozbyli wątpliwość co do przyjazdu na kurs posłużę się cytatem ,,Wielu życiowych rozbitków to ludzie, którzy nie zdawali sobie sprawy jak bliscy są sukcesu kiedy się poddali" Thomas Edison 
 
Ryszard lat 23 Świecie"
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin