Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

W ten weekend nasi trenerzy przyjechali do Lublina, aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relację ze szkolenia!
 

Perfect Dating w Lublinie – Lipiec

 
Grupa była bardzo aktywna, ponieważ w trakcie szkolenia padało wiele pytań, co niezmiernie nas cieszy. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali z hostessami.
 
W pewnym momencie  jeden z naszych kursantów stał się żywym płótnem… a to tylko jedno z wielu ciekawych wydarzeń, które pojawiły się na tym szkoleniu…
 
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.
 
Perfect Dating 
 
 
"To co zrozumiałem to fakt, że szkolenie może nam pomóc o ile sami chcemy sobie pomóc. Nie można liczyć na cud, z dnia na dzień Casanovą nie zostaniesz. Zdecydowałem się zapisać z dwóch powodów. Przede wszystkim miało ono być dla mnie symbolicznym wydarzeniem, początkiem rytuału przejścia. Jest coś magicznego w podjęciu działania. Gdy sam próbujesz coś zmienić to idzie opornie, ale jeżeli zainwestujesz swoje pieniądze i opowiesz innym ludziom o tym, że chcesz się zmienić, to coś zaczyna się dziać. Mimo wszystko miałem wątpliwości, czy aby nie wyrzucam forsy w błoto. Wydaje mi się, że nie, szkolenie dobiegło końca, lecz wciąż mogę liczyć na wsparcie ze strony Perfect Dating. Mam telefon do Adriana i darmowy wstęp na każde kolejne kursy weekendowe. Co do kursu. W sumie było nas pięciu, trener + 4 kursantów, potem dołączyła do nas hostessa, bardzo sympatyczna dziewczyna, która towarzyszyła nam również na części praktycznej. Uczyła mnie tańczyć, buziaczki. Jakich tu ludzi spotkałem? To mnie najbardziej zaskoczyło. Sądziłem, że to będą sami nieudacznicy, myliłem się. Był elokwentny facet stojący na straży pieniądza, był tajemniczy gość interesujący się duchowością i samorozwojem, był wolny strzelec chwytający się każdej roboty, no i ja-student. Moje wrażenia? Zacząłem świetnie, doliczyłem się, że bardzo dobrze rozmawiało mi się z siedmioma dziewczynami. Było ich oczywiście więcej, ale nie zawsze interakcja szła tak gładko jak w przypadku tych siedmiu. W jednej się prawie zakochałem:) Urzekły mnie jej otwartość i głos. Głos, który się czuje, nie tylko słyszy. Może kiedyś to przeczyta i przypomni sobie chłopaka, który opowiadał jak szalał na rolkach w dzieciństwie. I wróżył jej z ręki. Jeżeli w którymś momencie poczułaś się źle, wybacz. Niestety, po kilku godzinach zupełnie opadłem z sił. Przypuszczam, że wskutek huśtawki emocjonalnej. Wtedy też zaczęły drzeć mordę te wszystkie niszczące naszą pewność siebie głosy w głowie, które musimy odrzucić, jeżeli chcemy się rozwijać. Innymi słowy, zacząłem sobie wkręcać, że się nie nadaję, że jestem cienki, że nie mogę się zmienić. Jednak na drugi dzień czułem się wspaniale. Poprowadziłem rozmowę ze starszą Panią na przystanku, co wcześniej mi się nie zdarzało, oraz zagadałem do dziewczyny czekającej na autobus, co także mi się przedtem nie zdarzało. Dziś z kolei nawiązałem z dziewczyną rozmowę w autobusie. Tu nawet nie chodzi o zmianę, tu chodzi o uwolnienie swojej prawdziwej natury. Co będzie dalej?...
 
Karol, 8.07.2013"
 
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
"Dzięki Adrianowi rozwiałem swoje dotychczasowe poglądy na temat
podrywu, istnieje wiele materiałów oraz szkoleń w tej tematyce ,które
wciskają kit i sa zbędne. Adi swoim doświadczeniem pokazał mi inną
drogę i podzielił się bezcennymi wskazówkami , dzięki którym widać
namacalne efekty ;) Czysty profesjonalizm.
 
KondziuS"
Perfect Dating
 
 
 
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating
Perfect Dating

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin