Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Perfect Dating

Wielkopolska wita Perfect Dating! Nasz trenerem Adrian tym razem odwiedził piękny Poznań, dokonując drastycznych zmian w życiach kursantów. Perfect Dating po raz kolejny dowodzi, że uwodzenia i skutecznego podrywania da się nauczyć. Poniżej zdjęcia ze szkolenia oraz kilka słów od kursantów.
 

 Poznań  - szkolenie Perfect Dating

 
Kursanci ćwiczyli mowę ciała i sposoby na skuteczne uwodzenie kobiet, a także pracowali nad swoją wewnętrzną przemianą, która umożliwi im spełnianie swoich najskrytszych marzeń już w niedalekiej przyszłości. Oprócz podstawowej wiedzy dotyczącej podrywania i relacji damsko-męskich, kursanci mieli okazję przetestować swoje możliwości w galerii i w klubie. Jak zawsze było to owocne testowanie - dziesiątki poznanych dziewczyn i zdobytych numerów telefonicznych. Świetna robota! Zresztą zobacz sam jak to wyglądało!
 
Perfect Dating 
 
"Zawsze wydawało mi się że kobiet na świecie jest tyle że nie trzeba się martwić z ich znalezieniem, że to samo przyjdzie z czasem. Pozwalałem sobie wpuszczać do głowy wiele bzdur na temat kobiet od innych rówieśników, mało tego sam chciałem słuchać tego więcej bo zdawało mi się że to słuszne. I tak bywało przez długi czas, mnóstwo poznawanych kobiet, koleżanek i przyjaciółek... jednak coś wiecznie się powtarzało. Miałem coraz więcej koleżanek i przyjaciółek lecz z żadną nie sypiałem, żadna z nich nie była moją kobietą. 
 
W końcu zacząłem się tym coraz bardziej interesować i przyglądać gdzie robię błędy. Samemu jednak nie potrafiłem tych błędów skorygować, ponieważ dalej byłem pewien swoich przekonań których uczyłem się z filmów, piosenek itp...
 
Pójście na solarium nie sprawi że zdobędziesz kobietę, zmiana auta na sportowe nic nie zmieni, kupowanie markowych drogich ciuchów pokaże jedynie że jesteś płytki będąc ciągle tą samą osobą w środku. A więc sama otoczka nic nie daje a nawet bardziej odstrasza. Perfect Dating i szkolenie weekendowe nauczyło mnie że do bycia atrakcyjnym mężczyzną pożądanym przez kobiety potrzebna jest przede wszystkim Twoja przemiana wewnętrzna połączona z wizerunkiem zewnętrznym, który tak naprawdę jest ważny zależnie od kobiety tylko w pierwszych chwilach znajomości bo zwróci na Ciebie uwagę. Jesteś przystojny to fajnie masz Bonusa od natury, ale nie mając żadnej wartości w sobie, próbując kogoś naśladować pokazujesz że nic sobą nie reprezentujesz, i tak było w moim przypadku.
Na szkoleniu wszyscy kursanci przeżyli początkowo SZOK !
 
Wyplewione zostały chwasty z naszych głów które rosły od momentu kiedy mama zaczęła mówić " Musisz być miły dla kobiet synku " Owszem ! trzeba je szanować !!!! ale nie wchodzić w dupę na każdy kroku i traktować jak jajko bojąc się że się stłucze. Ja tak robiłem... a moi kumple bzykali moje przyjaciółki :) ;/ ...
 
Szkolenie wywarło na mnie wielki wpływ. Stałem się pewniejszą osobą, zacząłem pracować nad sobą od środka pielęgnując nieustannie swój nowy ogródek bez chwastów :) również nad swoją mową ciała.
 
Dzięki trenerowi Adrianowi postawiłem sobie jasno określony cel w życiu do którego dążę i widzę go codziennie gdzieś w myślach na końcu drogi. 
 
W czasie szkolenia podobało mi się że Adrian asekurował kursantów wciąż podążając za nimi jednak będąc zawsze niewidzialny ;P tak by nie spalić podrywu :)
 
Dopasował również szkolenie do poziomu grupy a więc skupiliśmy się na najbardziej dręczącej sytuacji czyli samo podejście do dziewczyny przy naprawdę sporej dawce śmiechu co pozwalało niektórym kursantom przezwyciężyć spory stress :)
 
Po szkoleniu zauważyłem parę akcesoriów i płyt DVD Perfect Dating np. " Mowa Ciała " POLECAM :) :) :) bardzo fajne i motywujące DVD Krzysztofa Króla, bo chodzi o to by się wciąż rozwijać ! Z wielu rzeczy nie zdawałem sobie sprawy... Zacząłem czytać książkę " X " Krzysztofa i już sam początek mnie wciąga bo tak naprawdę to niewiele książek czytałem w życiu. W trakcie szkolenia miałem wrażenie ze całe 2 dni można by skrócić w jedno zdanie - BĄDŹ MĘŻCZYZNĄ !
 
Ale bez Trenera Adriana i bez szkolenia nie wiedziałbym co to znaczy i jak to zrobić :)
 
Pozdrawiam Maciek ;)"
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating 
 
"Szkolenie było fajne, Adrian dobrze sobie radził. Nadaje się do tej pracy. Tylko szkoda, że nie było więcej trenerów.
Pozdrawiam
Adam"
 
 Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze   

+1 # Radek W 2013-07-25 10:49
Kurcze zapomniałem sprawdzić i się nie przyłączyłem do Was jak byliście w Poznaniu ;)
Tak fajnie wspominam szkolenie w Gdańsku z 2011r., że obiecałem sobie, że jeszcze z Wami zaimprezuje jak będziecie w Poznaniu.... no nic może odwiedzę Was w innym miejscu :)
Do zobaczenia!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin