Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

W ten weekend nasz trener Grzegorz przeprowadził Szkolenie Weekendowe Perfect Dating w Katowicach. Jak nasi kursanci poradzili sobie na Śląsku? Czy szkolenie spełniło ich oczekiwania? Czy naszemu trenerowi udało się pomóc kursantom zmienić relacje z kobietami na lepsze? Zapraszamy do zapoznania się z relację ze szkolenia!
 

Szkolenie Uwodzenia Perfect Dating – Katowice 

 
Jeden trener i pięciu kursantów to bardzo kameralne grono. Dzięki temu każdy otrzymał maksimum czasu i uwagi. Czy szkolenie odniosło zamierzony sukces? Czy kursanci już potrafią podrywać, a przede wszystkim czy ich życie uległo zmianie? Odpowiedź powinna nasunąć się sama po obejrzeniu zdjęć oraz przeczytaniu relacji ze szkolenia. 
 
Perfect Dating 
 
„Szkolenie rozjaśniło mi kilka spraw na których mi zależało. Trener odpowiadał na każde pytanie i starał się jak najprościej wytłumaczyć o co w danym temacie chodziło. Nie wywierał nadmiernej presji, wszystko działo sie na pełnym luzie przez co lepiej zapamiętałem omówione kwestie. Serdecznie polecam. :)
 
Karol”
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 
„Szkolenie Pefect Dating w pełni spełniło moje oczekiwania. Przez 29 lat nie nauczyłem się tyle, co podczas szkolenia z Grzegorzem. Cześć teoretyczna, ćwiczenia z hostessą bardzo dobrze przygotowała mnie na zabawę w Galerii oraz Klubach. Podczas kilku godzin nawiązałem kontakt z kilkudziesięcioma kobietami. Pozbyłem się bariery, które we mnie tkwiła. Cieszę się, że wziąłem udział w szkoleniu w Chorzowie.
 
Sławek z Krakowa :)"
 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie Perfect Dating oceniam bardzo pozytywnie. Na dzień dobry otrzymałem na DVD cenne materiały z których dowiedziałem się min. Jak prowadzić randki przez internet.
 
Do tej pory nie odnosiłem sukcesów w tej materii, kobiety nie chciały odpisywać na wiadomości a ja traciłem tylko cenny czas. Po przeczytaniu poradnika e-randki, zobaczyłem różnicę w tym co robiłem do tej pory a tym co robię dziś po zastosowaniu cennych wskazówek. Powiem nawet, że kilka kobiet zainteresowało się moim profilem a ja nic nie musiałem robić. :) Na płytach jest wiele praktycznej wiedzy, trenerzy krok po kroku prowadzą nas przez każdy etap szkolenia.
 
Co do szkolenia praktycznego:
 
Grzegorz to naprawdę nieoceniony trener i jednocześnie równy gość :). Poruszył na sali dużo istotnych tematów min. O pewności siebie, środowisku i ludziach którzy ciągną nas w górę lub w dół, atrakcyjności, negatywnych przekonaniach i podświadomości. 
 
Grzegorz dał mi do myślenia i wybił z głowy negatywne myślenie o samym sobie. Na szkoleniu w sali dowiedziałem się w prawidłowy sposób podchodzić do kobiet, z jaką mową ciała rozmawiać. Hostessa na sali współpracowała z nami, była bardzo cierpliwa i sympatyczna ;). W galerii zrobiłem kilkanaście podejść i jestem najbardziej zadowolony z tej części szkolenia. Do tej pory nie miałem odwagi podejść do obcej kobiety, a teraz podchodziłem bez zastanowienia w galerii i co się okazało, wcale to nie takie straszne jak się mogło wydawać.
 
W klubie bawiłem się dobrze, wróciłem dopiero nad ranem. Te dwa dni były bardzo cenne dla mnie. Zaraz po szkoleniu zacząłem działać.
 
Po szkoleniu mam motywację i sporo chęci do działania. Czuję się dobrze sam ze sobą a to jest przecież najważniejsze. 
 
Polecam to szkolenie każdemu, kto chce coś zmienić w swoim życiu.
 
Pozdrawiam Mirek"
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin