Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

W ten weekend jak co miesiąc nasi trenerzy przeprowadzili Szkolenie Weekendowe Perfect Dating w Krakowie. Jak poznać dziewczynę? Jak podrywać kobiety? Jak nauczyć się uwodzenia? Jak spełnić swoje marzenia? – to tylko niektóre z wielu pytań na które odpowiedzieliśmy podczas tych dwóch dni. Jak wyglądało szkolenie? Co sądzą o nim sami uczestnicy? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Jak poznać dziewczynę? Szkolenie Perfect Dating w Krakowie Sierpień

 

Grupa była całkiem spora, bo tym razem mieliśmy przyjemność przeszkolić 10 mężczyzn z zakresu skutecznego poruszania się relacjach damsko – męskich. Już na sali było ciekawie zarówno podczas wykładów jak i części praktycznej z hostessami, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję rozwinąć skrzydła i wprowadzić zdobytą wiedzę i umiejętności w praktykę. Na początku było trochę stresu i nieudanych podejść, ale z każdą upływającą minutą chłopakom szło coraz lepiej pod czujnym okiem trenerów i po niedługim czasie pojawiły się pierwsze numery telefonów od poznanych dziewczyn. Było kilka ciekawych momentów o których możesz przeczytać w recenzjach ze szkolenia napisanych przez naszych kursantów.

Z czystym sumieniem możemy zaliczyć nasze kolejne Szkolenie Weekendowe Perfect Dating w Krakowie do bardzo udanych. Pogoda dopisała, kursanci przełamali swoje bariery i naprawdę dobrze bawiliśmy się na praktyce oraz na sali, jest kilka ciekawych wspomnień – zresztą, nie wierz nam na słowo, zobacz zdjęcia ze szkolenia oraz przeczytaj recenzję naszych kursantów!
 
Perfect Dating
 
 
„Szkolenie oceniam POZYTYWNIE. 2 profesjonalnych trenerów, którzy mają wielką wiedzę i doświadczenie.  Wyobraź sobie, że pierwszego dnia przed wyjściem w miasto zostaliśmy naładowani taką energią, że nikt nawet nie myślał o tym żeby pójść wcześniej się napić alkoholu.  Oczywiście pierwsze podejście było tym najtrudniejszym i było ono tak naprawdę po to aby przełamać tą barierę, wewnętrzna blokadę i pokonać strach przed porażką ale uwierzcie, że po już 10 podejściu robisz to automatycznie, nie zastanawiając się nawet nad tą całą sytuacją i wtedy dostajesz numer, który lekceważysz do momentu aż patrzysz w telefon, a tu dzwoni dziewczyna, której powiedziałeś że zadzwonisz za 2 godziny i pójdziecie gdzieś na imprezę i pyta się Ciebie " Cześć, to gdzie idziemy na tą imprezę". Wtedy masz kolejny szok, bo nic takiego wcześniej nie przeżyłeś, że dziewczyna, którą zagadałeś bez większych nadziei sama zadzwoni i zapyta co z ta impreza. W moim przypadku była jeszcze z koleżanką, wiec i kolega czegoś doświadczył.  Od jutra zaczynamy robić cały plan choć i dzisiaj były już pierwsze zaczepki na ulicy. Jedno jest pewne, będę dążył do samego końca, bo nie przez przypadek tu byłem, a jeśli odłożę to na później to tak jakbym zaczynał od początku, a za 10 lat odpowiem sobie na pytanie co teraz zrobiłem ze swoim życiem.  Teraz się nie zatrzymam bo pozytywna energia którą zostałem zbombardowany przez te 2 dni mi nie pozwoli. A mr "ZAJEBISTY" stał się moją inspiracją w tej dziedzinie...
 
Tomek
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
„Moje sukcesy z kobietami do tej pory pojawiały się w moim życiu sporadycznie. Jeżeli wchodziłem już za którąś z nich w związek nie trwało to zbyt długo i nie mogłem się w tej sytuacji odnaleźć... Bywało też tak że nie mogłem przez dłuższy czas znaleźć sobie nawet dziewczyny z którą mógłbym się po prostu spotykać. Im bardziej tego chciałem tym dziewczyny pojawiały się coraz rzadziej w moim towarzystwie. Taki rozwój wypadków w końcu mnie mocno zdołował. Czułem się bezsilny i zadawałem sobie pytanie: "Dlaczego nie mogę znaleźć sobie wymarzonej kobiety albo chociaż się z nimi spotykać jak normalny mężczyzna?". Destruktywne myśli pochłaniały mnie coraz bardziej. Często starałem się to tłumić poprzez mocno zakrapiane imprezy alkoholowe. Pomagało, ale tylko na jakiś czas, gdyż później znów dopadał mnie ten stan.... Moje życie zamykało się schemacie błędnego koła. 
 
Na materiały Perfect Dating po raz pierwszy natknąłem się dzięki, jak się później okazało, najlepszemu przyjacielowi poznanemu niedawno. Zacząłem się interesować bliżej tą tematyką, czytać artykuły i analizować błędy jakie towarzyszyły mi w relacji z kobietami. Niektóre ze wskazówek zacząłem stosować i ku mojemu zdziwieniu i jeszcze większej radości techniki te działały! Między czasie czytałem też artykuły o rozwoju osobistym które zdecydowanie poszerzyły moje horyzonty myślowe oraz uprościły podejście do wielu zwykłych spraw i motywowały mnie do wzięcia w garść mojego życia i zrobić z nim najlepsze co z nim zrobić mogę. Po wnikliwym przestudiowaniu szkoleń z płyt DVD (które otrzymujesz po zapisaniu się na kurs) oraz "Księgi związków podrywu i seksu", pojechałem na szkolenie. Oprócz nabytej wcześniej wiedzy trenerzy zaaplikowali nam kilka równie cennych wskazówek które mogliśmy wraz z pozostałymi kursantami z powodzeniem wykorzystać podczas interakcji z kobietami. Niezwykle pomocne były też ćwiczenia na sali z dziewczynami zaproszonymi przez trenerów które w rzeczywistości przełamywały pierwszy strach, oraz służyły do korygowania popełnianych błędów, czy to postawy czy tonu głosu. Wieczorem wszyscy ruszyliśmy na miasto sprawdzić jak radzimy sobie z kobietami w normalnej sytuacji.
 
 Z każdym następnym podejściem było tylko coraz lepiej, strach znikał, pojawiała się ekscytacja, nieśmiała mowa ciała przejawia się w naturalną pewną siebie postawę. Ważne było też uświadomienie w nas przez trenerów że powody niepowodzeń mogą być naprawdę różne i wcale nie zależy to od nas. Dzięki temu nieudane próby po prostu nie wywoływały w nas negatywnych emocji. Bawiliśmy się wyśmienicie, zarówno na rynku, jak i w klubach. Dzień drugi to przede wszystkim wzbudzenie świadomości że to Ty jesteś w stanie zmienić swoje życie i nie musisz w żadnym wypadku godzić się na życie które jest w rzeczywistości wynikiem mało dla nas korzystnego programowania przez społeczeństwo. Trenerzy potrafili w przejrzysty sposób wytłumaczyć nam i zaprezentować cały materiał, a całe szkolenie było prowadzone w zajebistej atmosferze, z mentalnym jajem oraz dużą dawką humoru. Była to zasługa również kursantów którzy byli bardzo pozytywnie nakręceni. W tym miejscu chcę szczerze podziękować Grześkowi i Adrianowi za bezcenną wiedzę jaką się ze mną podzielili oraz mojemu przyjacielowi Sylwkowi dzięki któremu mogłem rozpocząć całą moją przygodę z rozwojem. Na koniec dodam że bardzo cieszę się z tego że przyszedłem na to szkolenie, był to dla mnie jeden z niezbędnych fundamentów które będą budować moje życie i jestem przekonany że dalej będę szedł do przodu. 
 
Pozdrawiam serdecznie!!!
 Wojtek
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating

„Witam, jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Myślę, że wiele ono zmieni w moim podejściu do podrywania, przełamałem strach przed podejściem do pięknych kobiet i myślę, że z czasem będzie coraz lepiej ale co najważniejsze w ten wieczór bardzo dobrze się bawiłem. 
 
Grzesiek i Adrian to świetni trenerzy, objaśniają wszystko bardzo dokładnie także polecam każdemu to szkolenie.
 
Paweł
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
„Bardzo ciekawe zajęcia, i bez względu na staż czy ilość związków instruktorzy (w moim przypadku Adrian i Grzegorz) pokażą Ci błędy jakie popełniasz. Zajęcia prowadzone w BARDZO przyjaznej atmosferze, ogromne zaangażowanie i otwartość chłopaków (Adriana i Grzegorza) sprawia że wieczorem na miasto idzie jedna ekipa a nie zbiór obcych ludzi z województwa. Z każdego zrobią prawdziwego mężczyznę.
 
Polecam Mateusz
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
"Szkolenie uważam za wartościowe, podobało mi się podejście trenerów, widać było, że chcą nas czegoś nauczyć. Największe wrażenie zrobił na mnie bezpośredni sposób przekazywania swojej wiedzy przez Grzegorza. Bardzo chciałbym, żeby kurs ten pozytywnie zmienił moje życie i mam nadzieję, że wystarczy mi determinacji w tym kierunku. Szczerze mówiąc wychodząc na miasto było mi bardzo trudno, na szczęśćcie w pewnym momencie się przełamałem. Jednak w życiu wszystko co wartościowe wymaga pewnego wysiłku. Gdybym miał problemy będę wdzięczny za pomoc (zwrócę się w formie mailowej). 
 
Gorąco pozdrawiam Ciebie i trenerów, dziękując im za zaangażowanie i czas, który nam poświęcili.
 
Krzysiek
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
„Witam 
 
Z góry przepraszam że dopiero dziś pisze ale wczoraj późno z pracy wróciłem. Szkolenie naprawdę super bardzo podbudowujące człowieka, i pokazujące mu mnóstwo furtek, bramek itp.  Nie żałuje żadnej złotówki, było warto. Nie będę się rozpisywał na temat statystyk otwarć bo to zależy od de mnie tak naprawdę (ale dużo się zmieniło i zmieni). Chłopaki prowadzące Grzegorz i Adrian po prostu Orły, ASY, spisali się świetnie! 
 
Pozdrawiam
Przemek
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin