Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

Szkolenie Weekendowe

Perfect Dating jak co miesiąc zawitał do Warszawy aby przeszkolić kolejną grupę mężczyzn i pomóc im sprawić aby sukces z kobietami przestał być jedynie pobożnym życzeniem. To jednak nie wszystko! Co jeszcze się działo? Co nasi kursanci sądzą o naszym szkoleniu? Zapraszamy do relacji!
 

Szkoła Uwodzenia – Perfect Dating w Warszawie 2013

 
Nasze Szkolenie Weekendowe jak zawsze możemy zaliczyć do naprawdę wyjątkowo udanych! Nasi kursanci bardzo szybko poczynili ogromne postępy i już na samej części praktycznej numery telefonów praktycznie sypały się jeden po drugim. Było masę śmiechu i zabawy, a oprócz tego część praktyki pod okiem naszego trenera, Mateusza Marcinkowskiego, więc nie obyło się bez kilku ciekawych przygód. Z pewnością będzie co wspominać….
 
 
Jak to wszystko wyglądało? Zapraszamy do zapoznania się z relację ze szkolenia! Jeśli masz jakieś pytania na temat Szkolenia Weekendowego pisz śmiało na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. !
 
Szkolenie Weekendowe
 
"Witam!
 
Szkolenie oceniam na mega wielki plus! Trenerzy Perfect Dating mają świetne podejście do kursanta, żaden z Nas nie został pozostawiony samemu sobie. Każdemu starali się przekazać jak najlepsze techniki uwodzenia kobiet biorąc pod uwagę nasze indywidualne cechy charakteru. Duża część szkoleniu poświęcona jest na rozwój własnej osobowości ( co najbardziej mi się podobało) . Zwracano nam uwagę na to co mamy zrobić, żeby Nasze życie stało się ciekawsze, co jest związane z zbudowaniem naszej atrakcyjności w oczach kobiet. 
 
Praktyczne zajęcia z dziewczyną, pokazały mi jak wiele pracy przede mną, aby przełamać tą nieśmiałość wobec kobiet. Pozostaje długo i kręta droga do wyznaczonych celów, ale jestem pewien że mi się uda :) 
 
Na szczególną uwagę zasługuje drugi dzień i podejście Mateusza do nas samych. Pokazał nam różne ćwiczenia, a następnie każdemu z kursantów pokazał te słabe strony charakteru, które są głęboko w nas i przez to nie możemy stawać się lepszymi. 
( Takiej dogłębnej analizy charakteru jaką zrobił Mateusz mojej osobie, nigdy wcześniej nie przeżyłem, chwała Ci za to za mogłem Cię poznać) 
 
Szkolenie weekendowe daje Ci dużą dawkę informacji na temat relacji z kobietami, ale to jest dopiero początek, impuls. Od Ciebie teraz zależy co z tym zrobisz i jak wykorzystasz uzyskaną wiedzę, bo bez praktyki wszystko nie ma sensu. 
 
Pozdrowienia dla wszystkich ze szkolenia!;
 
Pozdrawiam Konrad”
 
Perfect Dating
 
Szkolenie Weekendowe
 
 
„Szkolenie super. Masa pozytywnej energii właśnie przepływa przez ze mnie. Szkolenie jest prowadzone w znakomitej atmosferze, pełne humoru. Nabierzesz dystansu do samego Siebie. Poczujesz przyjemność w rozmawianiu z obcymi kobietami, poczujesz siłę która będzie Cię do nich wręcz pchała. Jeśli czujesz chęć złapania życia za mordę i być kowalem swojego losu to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.
 
Bartek”
 
Perfect Dating
 
Szkolenie Weekendowe
 
Szkolenie Weekendowe
 
Szkolenie Weekendowe
 
Szkolenie Weekendowe
 
Szkolenie Weekendowe
 
Szkolenie Weekendowe
 
 
 
 
 
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin