Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Szkolenie UwodzeniaW ten październikowy weekend było chłodno, ale z pewnością nie na naszym szkoleniu! Jak co miesiąc nasi trenerzy odwiedzili Warszawę aby pomóc naszym kursantom odnaleźć się w świecie relacji damsko – męskich. Czy szkolenie się udało? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze Szkolenia Weekendowego Perfect Dating!
 

Szkolenie Uwodzenia – Perfect Dating w Warszawie Październik

 
W tym miesiącu nasze szkolenie w stolicy prowadzili Mateusz Marcinkowski oraz Bartłomiej Bojar. Na początku było trochę stresu ze strony kursantów, ponieważ mieli różne wyobrażenia na temat naszego kursu, ale już po kilkunastu  minutach początkowy lęk zaczął przeradzać się w coraz bardziej pozytywne nastawienie.
 
Oczywiście jak zawsze najwięcej zabawy i jednocześnie emocji dostarczyła część praktyczna Szkolenia Weekendowego, zarówno ta na sali, gdzie kursanci mogli ćwiczyć swoje umiejętności z hostessą pod czujnym okiem trenerów, którzy korygowali każdy błąd aż po galerię i klub, gdzie każdy uczestnik miał okazję przekonać się, że jest w stanie skutecznie uwodzić kobiety oraz zdobywać ich numer telefonu.
 
Nie ma się jednak co rozpisywać, ponieważ lepiej oddać głos samym uczestnikom, którzy lepiej od nas opiszą te dwa dni. Zapraszamy do przeczytania ich recenzji oraz zobaczenia galerii ze szkolenia! 
 
Szkolenie Uwodzenia 
 
„Na samym początku trzeba przyznać, że był to niesamowicie intensywny weekend. Ale jadąc od początku, przygodę zaczynamy od nagrań DVD. Spora ilość materiału, którą trzeba przyswoić. Ogólnie nagrania były OK, jednak można w tej kwestii dużo poprawić. Najbardziej podobały mi się nagrania, w których Krzysiek opowiadał o stronie psychologicznej. Najsłabszą stroną nagrań DVD był sposób, w jaki Marcin prezentował wiedzę – mówił szybko i sprawiał wrażenie jakby się zacinał. Nagrania oceniam na 4 na 5. 
 
Pierwszym zaskoczeniem na właściwym szkoleniu było to, że odbyło się ono w kameralnym gronie kilku osób w zwykłym mieszkaniu. Jednak oceniam to mocno na plus, bo dzięki temu atmosfera była bardzo luźna i od razu czułem się jak w gronie starych znajomych.  Na początek Mateusz zapoznał się z doświadczeniem uczestników, co pozwoliło podejść mu do każdego indywidualnie. Nie bez znaczenia było tutaj fajne nastawienie Mateusza, bo wyraźnie dał do zrozumienia, że jest tutaj, aby nam pomóc i nikt nie musi się wstydzić swoich problemów z relacjami damsko-męskimi. Część teoretyczna jak najbardziej ok – Mateusz opowiedział o kolejnych etapach  w procesie poznawania kobiety. Było mnóstwo śmiesznych sytuacji przez co część teoretyczna była interesująca. Jedynym minusem było to, że momentami brakowało trochę energii w jego sposobie mówienia. Tą część oceniam na 4+/5. 
 
Następnie część praktyczna polegająca na rozmowie z hostessą. W skrócie, było bardzo dobrze. Koleżanka chętnie dawała rady i poprawiała błędy, które popełnialiśmy. Jednocześnie była bardzo komunikatywną osobą i wczuwała się fajnie w rozmowę. Wieczorem praktyka na mieście – część szkolenia, która dała największego kopa. Atmosfera była gorąca mimo niskiej temperatury.  Na początku mnóstwo podejść na ulicy, z których większość kończyła się śmiechem. Bo kilkunastu podejściach czułem niesamowitą energię i kompletnie nie przejmowałem się reakcją dziewczyny, efektem jaki osiągnę i tym, co jej powiem kiedy podejdę. Była moc! Skończyliśmy w klubie, gdzie kontynuowaliśmy swoje podejścia.
 
 Generalnie, część praktyczna to jest to, co najbardziej zapadnie mi w pamięć po tym szkoleniu. Każdy z nas uwierzył, że można z łatwością poznawać kobiety i wykonał po kilkadziesiąt podejść tylko jednego wieczoru. Drugi dzień, w którym głos zabrał Bartek oceniam bardzo dobrze. Bardzo podobał mi się sposób w jaki opowiadał o niezachwianej pewności siebie i omówił ćwiczenia, które mają do tego doprowadzić. Na koniec, opowiedział o technikach seksualnych, których znajomość pozwala wyprzedzić innych facetów o lata świetlne w kwestii wiedzy jak zaspokoić potrzeby kobiety. Podsumowując, szkolenie to było bardzo dobrą inwestycją!
 
Pozdrawiam,
Adrian”
 
Perfect Dating
 
Szkolenie Uwodzenia
 
„Szkolenie uznaję za udane i bardzo cieszę się, że w nim uczestniczyłem. Całość przebiegała bardzo pozytywnie i motywująco, świetni trenerzy. Na początku poznałem zasady jakie obowiązują w świecie relacji damsko-męskich, a następnie miałem okazję je przetestować podczas praktyki na mieście. W czasie szkolenia widać było u mnie zauważalną przemianę oraz rosnącą pewność siebie. Dodatkowo poznałem świetnych ludzi, z którymi będę utrzymywał kontakt. Po szkoleniu od razu pojechaliśmy wspólnie zrobić zadanie z 1 dnia przemiany.
 
Dawid”
 
Perfect Dating
 
Szkolenie Uwodzenia

„Pierwszy raz wziąłem udział w szkoleniu rok temu. Od tego czasu mój rozwój oraz umiejętności uwodzenia kobiet stale wzrastają. Robiłem takie rzeczy o których przed szkoleniem nawet by mi do głowy nie przyszły. Miałem wzloty i upadki, lecz dzięki temu kursowi czuję że jestem na dobrej drodze relacji samym z sobą, samorozwoju oraz umiejętności uwodzenia kobiet. POLECAM !!! 
 
Bartek”
 
Perfect Dating
 
Szkolenie Uwodzenia
 
„Dziękuję Wam za możliwość uczestnictwa w tak wartościowym szkoleniu. Zakres teoretycznych i praktycznych informacji, jakich można było dowiedzieć się na szkoleniu w pełni pozwala rozpocząć podróż w kierunku wielu zmian na arenie kontaktów z kobietami. Odmienny sposób przekazu informacji przez trenerów pozwalał przyswoić szereg informacji w wyjątkowo skuteczny sposób.

Trener Mateusz potrafił zbudować niezwykle ciekawą atmosferę, dzięki czemu można było zagłębić się w temat relacji damsko-męskich na pełnym luzie w zaskakujący sposób.
 
Przekazał nam bardzo wiele teorii jak również praktyki, za którą jestem mu bardzo wdzięczny. Niesamowicie pozytywna i żywa energia trenera Bartka pozwoliła wszystkim w wyjątkowym skupieniu chłonąć każdy niezwykle ciekawy fakt, jaki przedstawiał. Wszystkie wskazówki, jakie przekazał pozostaną głęboko w mojej pamięci.

Ogólnie w czasie luźnej atmosfery każdy mógł przedstawić swoje problemy, jakie ma z kobietami, dzięki czemu trenerzy mogli bardziej w spersonalizowany sposób podejść do uczestnika szkolenia. Dzięki wyjątkowo ciekawym obrocie wielu tematów szkolenia w humorystyczną arenę każdy z nas mógł czuć się jak u siebie w domu, co pozwalało na jeszcze lepsze pozyskanie informacji ze szkolenia.

Praktyka z hostessą podczas szkolenia była jednym z kluczowych elementów gdzie każdy z nas mógł wiele się nauczyć. Wyjątkowo wartościowa była opinia koleżanki na temat każdej z rozmów, co pozwoliło przestawić się na nieco inne tory podczas kolejnej próby rozmowy.

Wyjście na miasto i do klubu pozwoliło przełamać wiele barier tkwiących w nas samych oraz uświadomiło, że rozmowa z kobietą o ile przeprowadzimy ją i rozpoczniemy w prawidłowy sposób nie jest niczym strasznym. Co więcej potrafi po pewnym czasie uzależnić.

Na podsumowaniu należy przyznać, że umiejętność uwodzenia kobiet po tym szkoleniu potrafi wzrosnąć o wiele punktów oraz znacznie skrócić drogę do sukcesu w relacjach damsko-męskich.

Michał”
 
Perfect Dating
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin