Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Szkolenie Uwodzenia

Nasza Szkoła Uwodzenia Perfect Dating po raz kolejny zorganizowała Szkolenie Weekendowe w stolicy Śląska – Katowicach. Jak to wyglądało? Co o naszym szkoleniu sądzą kursanci? Czy udało im się polepszyć swoje relacje z kobietami? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia.
 

Szkolenie Uwodzenia - Katowice Październik

 
Tym razem nasz trener, Grzegorz Cieślik, miał okazje przeszkolić grupę 6 mężczyzn, którzy postanowili dzięki naszemu szkoleniu raz na zawsze rozwiązać wszystkie swoje problemy z kobietami. 
 
Jak wygląda szkolenie uwodzenia? Czego dowiedzieli się kursanci i jakie umiejętności zdobyli podczas części teoretycznej oraz praktycznej? Czy uważają, że nasze Szkolenie Weekendowe jest godne polecenia? Na te i wiele więcej pytań odpowiedź znajdziesz w relacji ze szkolenia. Zapraszam Cię do zapoznania się z nią. Jeśli miałbyś jakieś pytania odnośnie naszych szkoleń to napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , a odpowiemy Ci na nie najszybciej jak to tylko możliwe.
 
Szkolenie Uwodzenia
 
„Szkolenie przebiegło profesjonalnie, było to co oczekiwałem. Teorie którą otrzymałem, przyda mi się bardzo i pewnie ją wykorzystam w przyszłości. Praktyczna część była początkowo trudna, ale powiem wam że da się to wszystko przełamać tylko trochę chęci i pomoc trenera Grzegorza dały rezultaty że można podejść do każdej kobiety bez znaczenia jaki ma status. 
 
Teraz zrozumiałem jakie błędy popełniłem w moim związku i z pewnością drugi raz się to już nie powtórzy, oraz zrozumiałem jak postępować z kobietami. Jeśli ktoś chce zmienić coś w swoim życiu, to nie ma się co zastanawiać tylko niech się zapisuje na szkolenie bo wiedzę jaką otrzyma jest bezcenna. 
 
Piotr”
 
Perfect Dating
 
Szkolenie Uwodzenia
 
„Cześć,
 
Jestem zadowolony ze szkolenia. Pokazało mi to nowe drogi, nowe sposoby, inne spoglądanie na świat. Przełamałem trochę swój strach przed podejściem do ludzi , pozbyłem się czarnych myśli „co inni o mnie pomyślą” , jeszcze mi zostało trochę do popracowania nad sobą, ale coś zaczęło się dziać.
 
Pozdrawiam  
Damian”
 
Perfect Dating
  
 
 
Szkolenie Uwodzenia
 
""Pieniądze nie poszły w błoto! Ogrom wiedzy który został nam przekazany jest wart każdej złotówki, dzięki temu szkoleniu jestem w stanie podejść do każdej przypadkowo napotkanej dziewczyny nie czując strachu, czy niepewności.

Poziom mojej śmiałości zwiększył się kilkukrotnie co jest niezbędne w poznawaniu nowych ludzi. Polecam tą przygodę każdemu, nie wahaj się!

Pozdrawiam!
Daniel"
Perfect Dating
 
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin