Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Szkolenie Uwodzenia

Jak poderwać kobietę? Jak poderwać dziewczynę? Jak sprawić, aby kobieta się Tobą zainteresowała? Jak zbudować niesamowicie silną atrakcyjność, która będzie przyciągać kobiety? Czego pragną kobiety? Tego wszystkiego uczyli się kursanci na marcowym szkoleniu uwodzenia w Krakowie. Zobacz - jak wyglądało szkolenie uwodzenia i jak oceniają je sami kursanci...
 

Szkolenie uwodzenia Perfect Dating w Krakowie – Listopad

Chcesz dowiedzieć się Jak poderwać kobietę? To pytanie spędza sen z powiek większości mężczyzn naszego globu. Część z nich nie ma zamiaru umierać w niewiedzy... to właśnie oni mają odwagę przejść przez szkolenie uwodzenia Perfect Dating. W Listopadzie, w Krakowie, 7 wspaniałych mężczyzn posiadło tajemną wiedzę oczarowania kobiety, zbudowania mocnej pewności siebie i sprawienia, aby każda kobieta miała orgazm już na samą myśl o tym facecie... 
 
Szkolenie prowadził nasz trener Grzegorz Cieślik i zdecydowanie było udane. Kursanci bardzo dużo zmienili w swoim życiu oraz w podejściu do uwodzenia. Zresztą nie wierz nam na słowo! Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia:
 
 Szkolenie Uwodzenia
 
 "Kurs był naprawdę świetny. Nauczyłem się jak sobie radzić ze stresem przy podchodzeniu do kobiet, których nie znam. Dowiedziałem się w jaki sposób podchodzić i co robić, oraz jaką mieć mowę ciała, żeby przedstawicielki płci pięknej uważały mnie za interesującą osobę, z którą warto porozmawiać. Generalnie kurs bardzo polecam.
 
Pozdrawiam, 
Maciek"
 
Perfect Dating
 
 
Szkolenie Uwodzenia
 
„Witam serdecznie, brałem udział w szkoleniu w drugi, długi weekend listopada. Dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy m.in. o mowie ciała, ale najciekawszy dla mnie był drugi dzień, gdy usłyszałem o planie na życie i jego realizacji. Słyszałem o nim wcześniej, ale nie spodziewałem się, że można po nim osiągnąć takie efekty. 
 
Po szkoleniu: wracam, patrzę na ludzi, a oni się do mnie uśmiechają, jak się pytałem o drogę powrotną, to przeważnie jeszcze z kimś gadałem 5 minut. W pewnym momencie spotkałem dziewczynę, była ładna choć nie mój typ urody. Spytałem się ją po prostu o drogę na autobus. Nie chciałem jej podrywać a jakoś z niczego gadaliśmy przez 4 może 5 minut. Jeszcze z 2 minuty dłużej bym pogadał to miałbym na 100% numer telefonu XD.

Mateusz”
Perfect Dating
 
Szkolenie Uwodzenia
 
"Genialne szkolenie, które znacznie wybiegło poza zakres moich wstępnych oczekiwań! Teoria nie opierała się na suchych faktach i stała się źródłem inspiracji, co należy podkreślić - do działania. Zmiany w życiu wymagają jednak zmierzenia się najpierw z rzeczywistością, a szkolenie daje ku temu dobre podstawy dzięki praktyce. Przełamałem w znacznym stopniu lęk przed podejściem do kobiety, ale nie jest to jedyny profit jaki z tego otrzymałem. 
 
Poznałem wiele nowych schematów myślowych, które nie były wcześniej dla mnie dostępne. Właśnie dzięki temu wiedzę z zakresu szeroko pojmowanych relacji damsko-męskich można odnieść na dosłownie każdą inną dziedzinę życia. Wydaje mi się, że te osoby, które są otwarte na poprawę jakości swojego życia, mogą z powodzeniem wybrać się na to szkolenie. Poza tym dzięki luźnej atmosferze była to świetna zabawa. Polecam!

 Pozdrawiam, Gabriel"
Perfect Dating
 
Szkolenie Uwodzenia
 
„Witam!
 
Szkolenie odbywało się w miłej, przyjemnej i wesołej atmosferze. Podczas części teoretycznej uzyskaliśmy cenne porady od trenera Grześka jak i hostessy Pauliny :), które mogliśmy wykorzystać w praktyce.
 
Początki praktyki na pewno nie są łatwe, ale kolejne podejścia oraz późniejsza weryfikacja z trenerem powodowały że następne próby mogły być łatwiejsze i pewniejsze. 
 
Szkolenie weekendowe to dobry początek ale duże znaczenie w relacjach damsko-męskich ma wykonanie planu 21 dniowego, które zapewne bardzo podniesie pewność siebie w podejściach oraz rozmowach z kobietami. 
 
Owe trzy tygodnie to bardzo żmudna praca im lepiej wykonana tym później będą lepsze efekty.
Jestem pozytywnej myśli, że podjąłem dobrą decyzję, aby zapisać się na to szkolenie. :).
 
Pozdrawiam 
Piotrek, 38 lat. Trzebinia”
 
Perfect Dating
  
 
 
Szkolenie Uwodzenia
 
„Witaj, to był jeden z najbardziej niezwykłych weekendów w moim życiu. Zrozumiałem ze mogę zmienić siebie, swoje otoczenie a relacje z kobietami są w pewnym sensie sprawą wtórną, rezultatem pracy nad sobą a nie celem samym w sobie. Myślę że już nigdy nie będę taki sam. Właściwie odkrywam siebie na nowo. Dzięki Grzesiek! Dobra robota!
 
Przemysław”
 
Perfect Dating
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
Szkolenie Uwodzenia
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin