Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Szkolenie Perfect Dating

W miniony weekend odwiedziliśmy Łódź, gdzie przeprowadziliśmy kolejne z naszych bestsellerowych Szkoleń Weekendowych, które mają na celu pomóc mężczyznom odnaleźć się w meandrach relacji damsko- męskich. Czy udało się nam pomóc kursantom zmienić swoje życie na lepsze? Zapraszamy do zapoznania się z opiniami uczestników oraz przejrzenia zdjęć ze szkolenia!
 

Szkolenie Perfect Dating w Łodzi - opinie kursantów oraz zdjęcia ze szkolenia.

 
W szkoleniu w Łodzi uczestniczyło 5 kursantów, którzy postanowili nauczyć się skutecznego uwodzenia kobiet. Zarówno część teoretyczną jak i praktyczną naszego szkolenia możemy z czystym sumieniem zaliczyć do udanych. Było trochę stresu na początku, ale wkrótce rozmowa z nieznajomymi kobietami stała się świetną zabawą, a kolejne numery wpadały do telefonu z naprawdę sporą częstotliwością. Co sądzą o szkoleniu Perfect Dating nasi uczestnicy? Zapraszamy do przeczytania ich opinii!
 
 Szkolenie Perfect Dating
 
„Długo zastanawiałem się zanim podjąłem ostateczną decyzję o udziale w tego rodzaju szkoleniach. Byłem nastawiony bardzo krytycznie-  czy to w ogóle możliwe? Wcześniej szukałem różnych materiałów dotyczących uwodzenia (filmiki w necie , książki, płyty itp.). Podjąłem wreszcie ostateczną decyzję i pojechałem, czego juz po paru godzinach od szkolenia mogę stwierdzić nie żałuje (wracając ze szkolenia na dworzec poznałem trzy dziewczyny)
 
Powiem tak.... KTO NIE BYŁ TO NIE WIE! Kurs ten składał się z części teoretycznej jak i praktycznej, zmienia nastawienie do wielu spraw, nie tylko uwodzenia. Trener miał podejście indywidualne do każdego z kursantów, długo by pisać... Jeśli ktoś się waha tak jak ja wcześniej, niech przekona się sam, naprawdę warto!
 
 Hubert”
Perfect Dating
Szkolenie Perfect Dating
 
„Szkolenie daje bardzo dużo pozytywnych zmian jeśli chodzi o relacje damsko męskie jak i życie. Przede wszystkim trener pomaga w pokonywaniu barier. Zaczynałem od poddostawczych rzeczy aż do momentu zabrania nr tel od dziewczyny po umówienie się z nią na spotkanie.

Grzegorz naprawdę potrafi zmotywować ludzi do działania. Naprawdę polecam wszystkim to szkolenie. I nie warto czekać na następny dzień tylko zapisać się jak najszybciej bo szkoda twojego czasu, a jest on ograniczony.

Daniel”
 
Perfect Dating
 
 
Szkolenie Perfect Dating
 

„Na szkoleniu mój mózg został w części wyprany z moich stereotypowych przekonań odnośnie kobiet i jak bezpodstawnie je oceniamy budując sobie mur, który później musimy przeskoczyć, im większy wybudujemy, tym mamy ciężej.

Teraz jestem pozytywnie nastawiony do życia, bo wiem czego chcę i wiem że teraz podążam właściwą drogą i mam w tym cel do którego dążę. Wszystkie tanie teksty które latają po sieci są może i dobre i na pewno na jakąś dziewczynę zadziałają, ale ja zaczynam od źródła i dochodzę do morza, płynę we właściwym kierunku. Dziękuję za wytrzepanie mi mózgu i za tą "głupią gęś", bo nastawiłem się pozytywniej do wszystkiego co mnie otacza i mam zamiar dalej się rozwijać.

Piotr”
 
 
Perfect Dating
 
Szkolenie Perfect Dating
 
Szkolenie Perfect Dating
 
Szkolenie Perfect Dating
 
Szkolenie Perfect Dating
 
Szkolenie Perfect Dating
 
Szkolenie Perfect Dating
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin