Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

W ten weekend trenerzy naszej Szkoły Uwodzenia Perfect Dating prowadzili szkolenie w  Krakowie. Nasi trenerzy przeszkolili kolejną grupę  mężczyzn w zakresie relacji damsko – męskich. Czy im się to udało? Czy nasi kursanci zmienili dzięki nam swoje życie? Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia!
 

Szkoła Uwodzenia Perfect Dating – Kraków  

 
Szkolenie możemy z czystym sumieniem zaliczyć do tych udanych. Już na sali była masa zabawy, ale dopiero na mieście kursanci mieli okazję pokazać nam czy zapamiętali to, co do nich mówiliśmy i co trenowali na sali.
 
Było kilka ciekawych momentów na praktyce, kursanci pokonali swoje ograniczenia i pod koniec wieczoru zaczęli radzić sobie naprawdę świetnie. Mówiąc krótko – jesteśmy dumni z kolejnych absolwentów naszej Szkoły Uwodzenia Perfect Dating.
 
Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze szkolenia oraz do lektury recenzji naszego szkolenia wystawionych przez naszych kursantów.
 
Perfect Dating 
 

„Witam.

 Chciałbym zachęcić was do wzięcia udziału w tych szkoleniach. Osobiście zapisałem się tam z wielką niepewnością i delikatnych zniechęceniem czego się tam mogę spodziewać. Jednak to dwudniowe szkolenie odmieniło moje życie. Nieważne jest to, że to grupowe spotkanie. Wykładowca podchodzi do każdej osoby indywidualnie, znajduje Twoje problemy, złe nawyki, przekonania i pokazuje jak masz z nimi walczyć. To szkolenie odmieniło moje życie i nie tylko pod względem śmiałości i tego jak się obchodzić z kobietami ale zmieniło moje podejście do życia. Pokazało mi jak dużo tracę i jak tylko będę chciał to mogę się stać dużo bardziej wartościową osobą dlatego chcę was zachęcić do pójścia na takie spotkanie. Zrobicie się bardziej otwarci na ludzi tak jak ja.

PS. Bardzo miły wykładowca jak i hostessa.

Konrad” 
 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
„Witam,
 
 Wrażenia po szkoleniu są bardzo pozytywne. Zgadzam się z opiniami
poprzednich uczestników, którymi również się sugerowałem idąc na
trening. Przede wszystkim to świetna zabawa i przyjazna atmosfera.
Trener przekazał nam wiedzę potwierdzoną własnym doświadczeniem, o
którym przekonałem sie podczas praktyki  na mieście. Dostałem
wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie pytania, które miałem przed
szkoleniem i które pojawiały podczas niego. Obawiałem się części
praktycznej szkolenia przypominając sobie przeszłe porażki. Okazało
się, że robiłem to na próżno. Mateuszowi udało sie wyrwać z korzeniem
wszystkie moje błędne przekonania na temat kobiet. Sprawdziłem to w
działaniu.
 
 Dodam jeszcze, że przemiana się tylko zaczyna po treningu. Rozumiem,
że jest trochę drogi przede mną. Cieszy mnie, jednak, myśl, że mogę
liczyć na pomóc ekipy Perfect Dating (wstęp na kolejne szkolenia za
darmo), osobiście Mateusza i moich nowych znajomych.
 Z przyjemnością polecam usługi Perfect Dating.
 
Pozdrawiam
Dymitr”
 
Perfect Dating
 
 
 
 
Perfect Dating
 
„Witam,

Szkolenie przebiegało w miłej, wesołej atmosferze. Rady uzyskane od trenera Mateusza i hostessy okazały się bardzo pomocne w praktyce. Teraz zostaje tylko zwiększanie pewności siebie i obycia z poznawanymi kobietami w trakcie planu 21 dniowego.

Pozdrawiam.
Piotrek, Trzebinia”
 
 
Perfect Dating
 
 
Perfect Dating
 
„Na Perfect Dating trafiłem przypadkiem w Internecie . Ponieważ nie układa mi się w sprawach damsko - męskich , postanowiłem zapisać się na weekendowe szkolenie. I powiem szczerze - NIE ŻAŁUJE . Szkolenie dało mi  bardzo dużo  pozytywnych zmian. Dziękuję bardzo Trenerowi Mateuszowi za wypranie mojego mózgu , za pokazanie w czym tkwi mój problem i jak temu zaradzić. Dziękuję pięknej Hostessie za pomocne wskazówki. Dziękuję moim nowo poznanym Kolegom za miło spędzony weekend. GORĄCO POLECAM SZKOLENIE PERFECT DATING.
 
 Grzegorz”
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin