Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect Dating

Trenerzy Perfect Dating co miesiąc odwiedzają stolicę aby przeprowadzić nasze Szkolenie Weekendowe i pomóc kolejnej grupie mężczyzn zmienić swoje życie. Nie mogło nas zabraknąć  w Warszawie również w styczniu. Jak kursantom podobało się nasze szkolenie? Zapraszamy do relacji!
 

Opinie o Szkoleniu Perfect Dating w Warszawie - Styczeń 

 
Tym razem szkolenie prowadzili Mateusz Marcinkowski oraz Bartek Lechowski. Oczywiście nasi kursanci na początku trochę się stresowali nadchodzącą praktyką, ale kiedy przyszło co do czego, to okazało się jak zawsze, że wcale nie jest tak trudno jak może się na początku wydawać…. Była masa śmiechu i zabawy! Mamy nadzieję, że chłopaki zrobią plan 21 dniowy i jeszcze kiedyś nas odwiedzą aby pochwalić się swoją przemianą.
 
Opinie o szkoleniu Perfect Dating są jak zawsze bardzo pozytywne, co niezmiernie nas cieszy, ponieważ za każdym razem wkładamy bardzo wiele pracy w to aby nasi kursanci przełamali swoje wewnętrzne bariery i zaczęli skutecznie uwodzić kobiety. Zresztą nie wierz nam na słowo, sam przeczytaj recenzje Szkolenia Weekendowego:
 
Perfect Dating  
 
"Jestem pod wielkim wrażeniem jak było prowadzone szkolenie. Chłopaki nie wywyższali się, atmosfera była zajebista :) W życiu nie podszedłem do tylu kobiet co w sobotę, nie sądziłem że to takie proste i że można powiedzieć największą głupotę do obcej dziewczyny, a potem przejść na spokojną rozmowę bez żadnej negatywnej reakcji z jej strony. Najlepiej wydane pieniądze w moim życiu poszły własnie na to szkolenie. Od jutra zaczynam 21-dniowy plan treningowy mam nadzieję że będzie niezła zabawa :) Najbardziej cenię to jaką motywacje do samodoskonalenia dał mi Mateusz oraz Bartek na tym szkoleniu,
 
pozdro chłopaki! :)
Karol" 
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
"Witam
 
Szkolenie wspominam bardzo dobrze, atmosfera była świetna!;) Dowiedziałem się dużo nowych rzeczy o relacjach damsko-męskich. Najlepsza była część praktyczna w mieszkaniu a potem na mieście. Nie sądziłem że to takie proste że wystarczy pokonać swój wewnętrzny strach przed podejściem do kobiet i po prostu luźno rozmawiać a potem już jest z górki;). W klubie też było fajnie, chociaż oczywiście trudniej niż w galerii handlowej. Z każdym następnym podejściem było coraz łatwiej, rozkręcałem się. Generalnie chciałem bardzo podziękować za ten weekend, było niesamowicie, na długo go zapamiętam!;)
 
Pozdrawiam
Marek" 
 
 Perfect Dating
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin