Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

Perfect DatingW ten weekend odwiedziliśmy Wrocław aby przeprowadzić kolejne Szkolenie Weekendowe i pomóc kolejnej grupie mężczyzn odnaleźć się w relacjach damsko – męskich. Czy udało się uwolnić potencjał drzemiący w kursantach? Zapraszamy do relacji!
 

Opinie o szkoleniu Perefct Dating – Wrocław Luty

 
Tym razem w szkoleniu wzięło udział 7 uczestników, którzy postanowili, że dość mają już porażek z kobietami. Atmosfera była naprawdę wyśmienita, grupa była aktywna, a my jesteśmy dumni, że mieliśmy okazję spędzić z naszymi kursantami dwa dni przepełnione wiedzą, praktyką ale przede wszystkim niezapomnianych momentów pokonywania własnych ograniczeń.
 
Nie my jednak jesteśmy tutaj najważniejsi, dlatego zachęcam Cię do przeczytania opinii o Szkoleniu Weekendowym Perfect Dating, które napisali nasi kursanci. Niestety w trakcie szkolenia zepsuła się nam karta pamięci i udało nam odratować się jedynie kilka zdjęć z praktyki na sali (nad czym bardzo ubolewamy). Tym niemniej, zapraszam do zapoznania się z relacjami naszych kursantów.
 
Pamiętaj, że jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat naszej działalności lub po prostu chciałbyś porozmawiać na tematy związane z uwodzeniem, to możesz do nas napisać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub zadzwonić 533 763 799. Nie krępuj się, jesteśmy od tego aby Ci pomóc!
 
Perfect Dating 
 
„Na samym początku, myślałem nad tym czy dobrze zrobiłem, zapisując się na weekendowe szkolenie. Jednak po kilku pierwszych minutach od rozpoczęcia, moje wszystkie wątpliwości zostały rozwiane. Zajebista atmosfera, pełen profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście trenerów do każdego z kursantów pozwoliło mi uświadomić sobie co robię źle i nad czym muszę jeszcze popracować, aby osiągnąć sukces nie tylko w relacjach damsko-męskich, ale także w wielu innych dziedzinach mojego życia. Jestem bardzo zadowolony, że mimo strachu i niepewności odnośnie szkolenia, odważyłem się przyjść i dzięki temu, po zasięgnięciu teorii i praktyki, dodając trening z samym sobą mogę zmienić swoje życie na lepsze. 
 
Polecam wszystkim  Filip”
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
 
„Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Trener poruszył na nim kilka istotnych spraw dotyczących umysłu kobiet i nie tylko kobiet z których wcześniej nie zdawałem sobie sprawy, a mają bardzo duże znaczenie w relacjach damsko-męskich i dają dużo do myślenia. Co do praktyki również nie można mieć zastrzeżeń. Wiele wskazówek dotyczących podejścia i pierwszego kontaktu z kobietą pomogło w nawiązywaniu znajomości.
 
Pozdrawiam Maciej”
 
 
Perfect Dating
 
Perfect Dating
„Szkolenie przeprowadzone w porządku. Spodziewałem się takiego przebiegu. Poznałem i słuchałem wspaniałego człowieka Grześka. Wyciągnąłem dodatkowe pozytywne wnioski z części praktycznej.
 
Paweł”
Perfect Dating
 
Perfect Dating
„Szkolenie otworzyło mi oczy na rzeczy które wcześniej były dla mnie niedostrzegalne. Trener przeprowadził mnie jak ślepca przez pustynię który nagle zobaczył światło!
Ogólnie bardzo pozytywna atmosfera i duże zaangażowanie trenera. Co mogę dodać...  fakt jest taki, że każdy coś z tego szkolenia wyniósł, a czy to zastosuje w praktyce to już zależy od niego samego i własnej determinacji i pracy nad sobą.
 
Pozdrawiam
Mirosław”
Perfect Dating
 
„Dla mnie szkolenie było pozytywne , nauczyłem się nowych rzeczy w praktyce i zwiększyłem swoją wiedzę teoretyczną, polecam.
 
Pedro 40”
 
 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin