Moje zakupy

x
Koszyk jest pusty

×

Uwaga

Musisz podać przynajmniej jeden adres email odbiorcy.

pdW marcu po raz kolejny zorganizowaliśmy w Krakowie nasze rewelacyjne szkolenie weekendowe „Mistrz Uwodzenia”. Czy udało się nam pomóc zmienić życie kursantów na lepsze? Co sądzą o naszym szkoleniu? Zapraszamy do zapoznania się z relacją!Szkolenie „Mistrz Uwodzenia” Kraków Marzec – relacjaTym razem mieliśmy przyjemność pracować z 6 mężczyznami, którzy postanowili, że nie chcą już dłużej pozostawiać przypadkowi swoich relacji z kobietami. Jak zawsze najważniejsza i kluczowa część przemiany odbywała się na części praktycznej naszego szkolenia. Na początku było oczywiście trochę stresu wśród kursantów, ale każdemu udało się przełamać i po niedługim czasie początkowe wyzwanie przerodziło się w świetną zabawę! Drugi dzień poświęciliśmy pracy nad własnymi przekonaniami oraz prawdziwą i solidną pewnością siebie.

Co o samym szkoleniu sądzą jego uczestniczy? Zapraszamy do zapoznania się z relacją.

pd„Cześć
 
Śmiało mogę stwierdzić że kurs przyniósł mi wiele dobrego, totalnie spełnił moje oczekiwania, jestem szczęśliwy że postanowiłem wydać pieniądze i pojawić się na tym kursie, dzięki temu znacznie podniosłem pewność siebie, poznałem wiele ciekawych kobiet, zupełnie inaczej patrzę teraz na relacje damsko-męskie.

NAPRAWDĘ POLECAM !!

Mateusz !”

pd

 

 

pd

„Napisze krótko - profesjonalne i indywidualne podejście ale ludzkim językiem, wsparcie i dużo praktycznych uwag.

Tomek”

 

pd

pd„Po szkoleniu czuję się zajebiście i mam moc do zmiany na lepsze życie. Byłem w galerii i już działałem, parę numerów i randek jest.

Szkolenie super dało mi kopa i uzmysłowiło mi że życie zależy ode mnie i co najważniejsze zmiana nawyków zmiana życia.

Najlepiej zainwestowana kasa przez moje 24 lat życia :D Polecam wszystkim bo naprawdę szkolenie otwiera oczy, oczywiście musimy pamiętać że gadaniem życia nie zmienimy tylko ciężką pracą.

Dzięki i do zobaczenia :)

Piotr Kraków 22/23.03.2014”

pd


„Na szkoleniu było spoko. Fajna atmosfera i duża ilość wiedzy o relacjach damsko- męskich i rozwoju osobistym. Ćwiczenia z dziewczynom pomogły w przełamaniu się przy podejściach na ulicy. Udało się porozmawiać ze sporą ilością dziewczyn, co daje nadzieję na przyszłe sukcesy w branży uwodzenia :) Pozdrowionka dla trenerów i chłopaków z grupy :)

Mateusz”

pd

pd

 

"Profesjonalne podejście i dobry, indywidualny kontakt z każdym uczestnikiem, polecam w 100% każdemu!

Rafał"

 pd

pd

 

pd

pd

pd

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Relacje damsko-męskie krok po kroku. Jak poderwać kobietę?

Wszystkiego, co dotyczy kontaktów z kobietami możesz się nauczyć. Przez lata doświadczeń i studiowania najlepszych materiałów z zakresu psychologii, socjologii, uwodzenia, pua, pickup, podrywu, seksualności, relacji damsko-męskich.

Udało nam się stworzyć doskonały system komunikacji z kobietami. Jako pierwsi w kraju wydaliśmy szkolenie DVD na 10 płytach, pierwszą tak obszerną Księgę związków, podrywu i seksu. Jesteśmy jedyną szkołą uwodzenia, która uczy jak podrywać, jak zdobyć kobietę, jak poderwać dziewczynę, jak osiągnąć pewność siebie, jak poderwać koleżankę, jak pieścić kobietę, jak znaleźć sobie dziewczynę, jak zagadać na ulicy, jak poderwać dziewczynę w szkole, jak poderwać kobietę na ulicy, jak uwodzieć, jak pozbyć się strachu przed podejściem, jak nauczyć się uwodzenia, jak zdobyć pewność siebie, jak zdobyć pewność siebie zgodnie z etyką.

Zastanawiasz się jak poderwać nieznajomą kobietę? U nas znajdziesz najlepsze teksty na podryw, techniki uwodzenia, skuteczne metody uwodzenia, rozmaite kursy uwodzenia, materiały o podrywaniu, materiały o uwodzeniu, forum o uwodzeniu, książki o uwodzeniu. Na naszej stronie znajdziesz również przykłady podejścia do kobiet, techniki podrywu. Mamy materiały o tym - jak zdobyć pewność siebie, jak być pewnym siebie w każdej sytuacji, jak pocałować kobietę, jak pieścić kobietę, jak pieścić łechtaczkę kobiety, jak pieścić piersi, jak dotykać kobietę, jak przytulić kobietę, jak doprowadzić do seksu, jak zachowywać się w łóżku.

Jak uwieść kobietę?

Szkoła uwodzenia Perfect Dating prowadzi kursy uwodzenia bez manipulacji, NLP czy innych technik, które mogą kogoś skrzywdzić. My uczymy Cię - jak stworzyć silny charakter, jak zdobyć kobietę, jak podejść do kobiety, jak zainteresować sobą kobietę. Podstawą jest przede wszystkim Twoja osobowość, pewność siebie, silny charakter. Do tego dołóż sobie odpowiednią wiedzę na temat kobiet.... i sukces masz gwarantowany.

Czy uwodzenie jest trudne? Jak nauczyć się uwodzenia?

Na stronie znajdziesz opinie naszych kursantów uwodzenia, opinie o szkole Perfect Dating, którzy w 21 dni zmienili całkowicie swoje życie... Mają oni same pozytywne opinie na temat kursów i materiałów Pefect Dating, gdyż na każde nasze szkolenie, czy kurs DVD dajemy 110% procent gwarancji! Nauczysz się tutaj jak poderwać koleżankę, jak zdobyć numer do dziewczyny, jak napisać ciekawe smsy, jak napisać wiadomość do dziewczyny, jak podrywać na portalach randkowych, jak zadzwonić do dziewczyny, co powiedzieć na pierwszej randce? Jak zaprosić dziewcznę na randkę. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak myślą kobiety, czego potrzebują kobiety, co podoba się kobietom, na co lecą kobiety, co lubią kobiety - to właśnie tutaj jest miejsce, aby znaleźć odpowiedzi na te pytania!

Polityka prywatności i regulamin